خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین پاپ کورن ساز پفیلاساز بزرگ دستی دیجی کالا

در ابتدای امر باید عنوان کرد که یقینا این موضوع انکار ناپذیر است که خرید پاپ کورن ساز و خوردن ذرت بو داده داغ و تازه خیلی لذت بخش تر از پاپ کورن های آماده و بسته ‌بندی شده است. آیا تماشای یک فیلم جذاب بدون یک ظرف بزرگ پاپ کورن خوشمزه یا همان پف فیل داغ لذت بخش است؟ تهیه این خوراکی خوشمزه شاید در برخی زمان ها سخت باشد و نتوانید به آن شکل که می خواهید آن را درست نمایید. ذرت به سادگی می سوزد و برخی از دانه های آن به نیز نمی شکفد. شما عزیزان با خرید پاپ کورن ساز، قادر هستید کلیه این مسائل را برطرف نمایید و ذرت بو داده در هر طعمی که علاقه دارید، آماده فرمایید. ذرت بو داده یک خوراکی ساده و قابل تهیه در خانه به حساب می آید که در مقایسه با خوراکی های مشابه مثل چیپس و کرانچی بسیار سالم‌ تر محسوب می شود. این خوراکی ۱۰۰ درصد رژیمی است و می توان مصرف این میان وعده دلچسب را در بازه زمانی کاهش وزن در برنامه غذایی خود قرار داد، بخاطر این که در پاپ کورن ساز از فناوری هوای داغ برای تهیه ذرت بو داده استفاده می شود و ذره ای روغن نیز در تهیه آن استفاده نخواهد شد.

popcorn maker

راهنمای خرید پاپ کورن ساز و معرفی پر فروش ترین پاپ‌ کورن‌ ساز ‌ها

در این راستا بنا داریم یک مطلب ۲ قسمتی برای شما عزیزان آماده کنیم که اول در خرید پاپ کورن ساز شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید یک محصول با معیار هایی که با نیاز شما سازگار است، تهیه نمایید و در ادامه چند نمونه دستگاه پاپ کورن ساز مناسب، معتبر و با کیفیت را به صورت فهرست و با شرح اطلاعات مفید و جامع برای هر یک، به شما معرفی میکنیم.

قابلیت و ملاک های حائز اهمیت در هنگام خرید پاپ کورن ساز

نوع محصول

در حقیقت برترین محصولات پاپ کورن، به سادگی می تواند همه دانه های ذرت را به صورت یکسان و به سرعت به عمل آورند و به پاپ کورن تبدیل کند. همه ما میدانیم که افزودن مقدار کمی روغن به نمک موجب بهتر به عمل آمدن و شکفتن این دانه های ذرت خواهد شد، ولی در برخی از کالا ها بدون نیاز به روغن و تنها به وسیله نیروی هوا این عمل صورت می گیرد.  از این رو چنانچه قصد دارید ذرت بو داده را بدون روغن و به صورت کاملا رژیمی تهیه فرمایید نیاز است خرید پاپ کورن سازی را در نظر بگیرید که نیازی به روغن ندارند، استفاده کنید. این محصولات الکتریکی، برای انجام وظیفه میبایست طبعا به پریز برق وصل باشند و یکی از معضلات آن این خواهد بود که تمیز کردن آن ها امری سخت تلقی می شود.

کاسه های ذرت بو داده‌ مایکروویوی نوع دیگری از این محصولات به شمار می آیند، هرچند تهیه پاپ کورن به وسیله دستگاه مایکروویوی کمی سخت است و میبایست کلیه مراحل را مرحله به مرحله طی کرد. نوع دیگری نیز به شکل قابلمه است که روی حرارت اجاق گاز گذاشته می شود و پاپ کورن ها تک تک به عمل می آیند و محکم به در قابله برخورد میکنند.

کاسه ذرت بوداده‌ مایکروویو

چنانجه قبلا کیسه های مایکروویو را برای تهیه ذرت بو داده مورد استفاده قرار می دادید، قادر هستید دیگر آن ها را کنار بگذارید و کاسه های استاندارد آن را در دست بگیرید. این کاسه ها می توانند طی چندین دقیقه ذرت بو داده را آماده کنند و شما قادر هستید برای دلچسب و لذیذ کردن آن کمی کره، سبزیجات خوش عطر و … را قبل یا بعد از تهیه به آن اضافه نمایید. یکی از مسائل منفی و نقاط ضعف این محصولات، تهیه ذرت بو داده خشک خواهد بود و احتمال دارد برخی از دانه های ذرت به عمل نیاید.

محصولات تهیه پاپکورن با فشار هوای داغ

میتوان گفت که خرید پاپ کورن ساز این گروه که از طریق جریان برق کار می کند، تنها با فشار یک کلید و با استفاده از فناوری هوای گرم ذرت بو داده را تهیه می کنند.

قابلمه تهیه پاپ کورن روی گازی

در ضمن یکی از شیوه های کارآمد خرید پاپ کورن ساز و تهیه ذرت بو داده، این نوع است که دانه های ذرت را را در بزرگ ترین اندازه به عمل آید و در حقیقت شکفته شود. ولی در زمان آماده کردن آن میبایست حواستان باشد و قابلمه را تکان دهید تا دانه های ذرت نسوزد.

اندازه ظرف

شایان ذکر است که گنجایش این ظرف در واقع بیانگر این خواهد بود که که در هر مرتبه استفاده چند کاسه ذرت بو داده آماده خواهد شد. دستور کار محصولتان را برای تشخیص میزان اولیه ذرت مطالعه فرمایید زیرا ریختن بیش از حد دانه های ذرت داخل دستگاه احتمال دارد به دستگاه صدمه بزند و کارایی پاپ کورن شما را نیز کم کند. بنابراین در حالتی که در هر مرتبه استفاده تنها برای  ۲ تا ۳ نفر ذرت بو داده تهیه می کنید، توصیه می گردد خرید پاپ کورن ساز کوچک تر را مد نظر خود قرار دهید.

 

و بالعکس در حالتی که هر بار مقادیر حجم بسیار زیای ذرت بو داده می خواهید، پیشنهاد می گردد خرید پاپ کورن سازی با ظرفیت بیشتر را مد نظر داشته باشید، بخاطر این که ریختن مقدار بسیاری ذرت در محصولی با ظرفیت کم سبب گرفتگی آن، داغ شدن محصول و سرانجام کم شدن طول عمر دستگاه می شود. از طرف دیگر  در حالتی که قصد داشته باشید توسط محصولی کوچک چند مرتبه این عملیات را اجرا کنید احتمال دارد زمان بر باشد و قسمتی از فیلم مورد علاقه تان گذشته باشد. برخی از این دستگاه ها این توانایی را دارند که ۱۰، ۱۲ تا ۱۵ لیوان ذرت بوداده را را هر بار آماده نمایند.

جنس بدنه دستگاه

ظرف های ذرت بوداده مایکروویوی از مواد پلاستیکی کم ارزش و درجه ۲ یا ۳ تولید نشده اند و در تولید آن ها از مواد شیمیایی به کار گرفته نشده است، پس به هیچ عنوان سرطان زا نخواهند بود. سازندگان برای سلامت مردم ارزش و اهمیت قائل هستند و از مواد توسعه یافته و بروزی برای تولید این محصولات استفاده می کنند تا در برابر حرارت و امواج مایکروویو معیوب نشده و امواج و مواد سمی وارد ذرت بوداده نگردد.
لازه به ذکر است که ظرف های مناسب برای تهیه پاپ کورن روی اجاق گاز از جنس آلومینیوم هستند تا در انتقال گرما و دمای گاز به دانه های ذرت داخل قابلمه قدرتمند عمل کنند.
جنس پاپ کورن ساز های الکتریکی از فولاد ضد زنگ است و درگاه های شیشه ای محکم و ضد خراش در آن ها به کار رفته است.

کیفیت دستگاه

هنگامی که شما عزیزان بنا دارید که امر خرید پاپ کورن ساز را انجام دهید، سطح کارایی این دستگاه یکی از حائز اهمیت ترین معیار هایی است که باید در نظر گرفته شود. یقینا همه ما قصد داریم محصولاتی که می خریم، جنس باکیفیت و اعلایی داشته باشند و سال ها بتوان با آن ها کار کرد. ولی برخی از اشخاص کیفیت و کارایی را قربانی قیمت می کنند و تصور می کنند این گونه به نفعشان خواهد شد. ولی بعد از گذشت یک زمان اندک به این موضوع پی خواهند برد که با تهیه محصولات درجه ۲ و با قیمت پایین در حقیقت تنها پول خود را هدر داده اند.

جالب است بدانید که این محصولات تهیه پاپکورن از جنس های متفاوت و متنوعی تولید می شوند که برترین نوع آن ها جنس فولاد ضد زنگ و شیشه ضد خراش به حساب می آید. به شما عزیزان پیشنهاد می گردد که از خرید پاپ کورن ساز تولید شده با مواد پلاستیکی نامرغوب خودداری کنید، زیرا احتمال دارد به علت حرارت تولید شده بیش از اندازه انفجار صورت پذیرد و منجر به بروز اتفاقات خطرناکی برای شما عزیزان و خانواده تان شود و یا مواد مضر سرطان زا وارد پاپ کورن شما شود.

سایز ابعاد و وزن آن ها

این نکته نیز قابل ذکر است که پاپ کورن ساز ها در سایز ها و شکل های مختلفی ساهخته می شوند، در حالتی که به دنبال خرید پاپ کورن ساز ظرف مایکروویوی میباشید باید نوعی را انتخاب نمایید که متناسب با ابعاد فر مایکروویو شما باشد. ظرف های پاپکورن رو گازی که ابعادی شبیه قابلمه ها دارند و حین تهیه پاپ کورن روی گاز قرار می دهید و بعد در کنار سایر قابلمه ها قابل نگهداری خواهد بود.
پاپکورن های برقی در سایز های گوناگونی طراحی و تولید می شوند ولی حدودا سایز آن ها بزرگ و سنگین وزن است. از این رو قبل از خرید پاپ کورن ساز همینطور در رابطه با مکان نگهداری و قرار دادن آن فکر کنید تا کالایی طبق فضا و دکور آشپزخانه خود خریداری فرمایید.

هزینه

در واقع پاپ کورن ساز ها در هر ۲ نوع روغنی و نیروی هوای داغ، در قیمت های متنوعی تولید و عرضه شده اند و این امکان برای شما عزیزان وجود خواهد داشت که با  توجه به بودجه و احتیاج خود یکی از آن ها را تهیه فرمایید. با این حال در صورتی که قصد دارید خرید پاپ کورن ساز با ظرفیت بالا داشته باشید، میبایست بیشتر هزینه نمایید.

 نظافت دستگاه

میتوان عنوان داشت که یکی دیگر از فاکتور های مهم و کارآمد در خرید پاپ کورن ساز، امکان تمیز نمودن دستگاه به حساب می آید. دستگاه هایی با ساختار روغن و هوا را به سادگی می توان نظافت کرد ولی نظافت وسایل حرفه ای کمی سخت خواهد بود. از این رو تلاش کنید خرید پاپ کورن سازی داشته باشید که بخش های مختلف آن را بتوان جدا کرد و مورد شست و شو قرار داد.

زمان مورد نیاز جهت تهیه پاپکورن

زمانی که شما عزیزان هوس پاپکورن کرده اید قطعا قصد دارید همان موقع یک کاسه پر از ذرت بو داده خوشمزه جلوی روی شما باشد. در حالتی که بخواهید زمان طولانی منتظر آماده شدن آن بمانید تا دستگاه، ذرت بوداده را تهیه کند، احتمال دارد دیگر برایتان دلچسب به حساب نیاید. اکثر این محصولات، ذرت بو داده را در طول ۳ تا ۵ دقیقه در حجم ۱۱ تا ۱۵ لیوان تهیه می کنند. از این رو حین خرید پاپ کورن ساز این مورد را از مسئول فروش یا نمایندگی آن بپرسید که این کالا در چه دقیقه و چه اندازه ذرت های شکفته شده را برای شما آماده خواهد کرد.

گارانتی

در این باره پیشنهاد می شود همیشه در خرید پاپ کورن ساز، محصولی که گارانتی دارند، تهیه فرمایید تا چنانچه مشکلی داشت یا کار نمی کرد بتوانید بدون پرداخت مبلغی آن را عوض یا تعمیر کنید.

قابلیت افزودن انواع ادویجات و چاشنی ها

جالب است بدانید که برخی از این محصولات امکانی در اختیار شما عزیزان قرار میدهند تا کلیه چاشنی ها و ادویجات محبوبتان را به پاپکورن خود اضافه کنید، پس چنانچه ذرت بو داده در طعم های مختلف را بیشتر می پسندید این قابلیت را مد نظر قرار دهید.

حرارت خارجی

شایان ذکر است که محصولات درجه ۱ و با کیفیت در این حوزه کالا هایی هستند که درون آن ها میزان حرارت بسیار زیاد است تا دانه های ذرت شکفته شود امت بدنه خارجی آن ها سرد است. این شاخصه بسیار مهم است و از سوختگی و بروز مشکلات احتمالی دیگر برای دستگاه ممانعت به عمل می آورد. بنابراین این مورد را در خرید پاپ کورن ساز دست کم نگیرید به ویژه چنانچه در منزل کودکی دارید.

 

سایر ویژگی ها

برخی دیگر از این محصولات قابلیت های دیگری را در جهت آسایش و رفاه بیشتر برای شما فراهم کرده اند. برای مثال یک پیمانه برای اندازه گیری دانه های ذرت دارند، از چراغ های گرمایشی و روشنایی در آنها استفاده شده، دارای پوشش و درب های ویژه هستند. کلیه این ویژگی ها موجب افزایش آسایش و رفاه فرد و افزایش کارایی محصول خواهد شد.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن