خرید از دیجی کالا

بهترین مارک سشوار و پرفروش ترین سشوار موجود در بازار ایران

راهنمای خرید بهترین مارک سشوار

خرید بهترین سشوار

چنانچه قصد خرید بهترین مارک سشوار را در سر میپرورانید، بهتر است دنبال بهترین برند و محصول کنونی بازار باشید بخاطر اینکه استفاده در طول چندین و چند سال از سشوار نوعی تصمیم بلند مدت برای شما به شمار خواهد آمد و باید با کمی دقت و هزینه بیشتر محصول با کیفیت را خریداری کنید، همچنین درخشندگی و زیبایی حالت موهای شما به صورت مستقیم به نوع سشوار شما بستگی خواهد داشت.

بهترین سشوار

چنانچه قصد دارید همیشه ظاهری آراسته و زیبا داشته باشید در این مطلب ویژگی های بهترین مارک سشوار را برای خرید سشوار معرفی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چگونه و با چه ملاک هایی یک سشوار و پرفروش ترین سشوار با کیفیت را انتخاب کنید، پس در ادامه با سایت ما همراه باشید.

دسته بندی سشوارها:  خانگی، نیمه حرفه ای و حرفه ای

سشوارهای طبق توان و اندازه و خاصیت های مختلفی به ۳ دسته خانگی، نیمه حرفه ای و سشوار حرفه ای دسته بندی می شوند:

مدل ‌های خانگی

این مدل ها؛ توان کم، سرعت کم، حرارت کم و تنظیمات ساده دارند که جهت سشوار کشیدن عالی توصیه نمی شوند و اغلب جهت خشک کردن مو ها کاربرد دارند و هر چند که قیمت ارزان ‌تر و مناسب تری دارند ولی توصیه نمی کنیم جهت خرید سشوار، این مدل ها را انتخاب نمایید. بیشتر شبیه اسباب بازی کودکانه هستند تا سشوار با عملکرد عالی.

مدل ‌های نیمه حرفه ‌ای

این مدل سشوار؛ سرعت متوسط، حرارت متوسط و تنظیمات کمی بیشتر نسبت به مدل های خانگی دارند و همچنین بازه قیمتی متوسط تر را شامل میشوند.

مدل ‌های حرفه ‌ای

لازم به ذکر است که این مدل ها همه چیزی هست که شما به آن نیاز دارید. شاید فکر کنید شما یک آرایشگر حرفه ای نیستید و استفاده از این مدل ها هزینه اضافی به شمار می آید ولی واقعیت خلاف این موضوع است. مدل های حرفه ای به سرعت و به راحتی به مو های شما حالت داده و با ویژگی ها و لوازم جانبی مناسب همانند یک آرایشگر حرفه ای قادر خواهید بود مو های خود را سشوار کشیده و آراسته کنید. تجربه ما اثبات کرده است که الزاما با خرید سشوار حرفه ای و استفاده از مدل های پیشرفته و حرفه ای رضایت کامل را بدست خواهید آورد.

راهنمای خرید سشوار مارک خوب

 

با ویژگی ‌های بهترین سشوار ها حین خرید سشوار بیشتر آشنا شوید

سشوارهای آیونیک (یون دار)

چنانچه مو های ضخیم و یا فر دارید خرید سشوار های آیونیک برای شما مناسب است. سشوار های آیونیک، با یون ‌های منفی از حجیم شدن مو های شما جلوگیری کرده و موجب می‌ شود مو ها درخشندگی بیشتری پیدا کنند و همچنین سریع تر خشک گردد.

چنانچه مو های شما نازک و ظریف هستند بهتر است خرید سشوار های ایونیک و یون دار را انتخاب نفرمایید.

سشوار سرامیکی

فضای داخلی سشوار ها با مواد سرامیکی و یا چینی پوشیده خواهد شد تا گرما به صورت یکنواخت و بدون داغ شدن بدنه سشوار به بیرون رانده شود. سشوار های با پوشش سرامیکی برای استفاده هر نوع مویی مناسب خواهد بود.

در کنار پوشش سرامیکی ویژگی آیونیک یا همان یون ‌های منفی موجب خواهد شد مو های شما سریع تر خشک شده و از وز و فر شدن مو های شما جلوگیری نماید.

برخی از مدل ‌های پیشرفته و جدید دارای تکنولوژی مادون قرمز هستند که موجب خواهد شد گرما به داخل مو های شما نفوذ کرده و از داخل به سمت بیرون خشک شود.

سشوار های تیتانیومی

چنانچه حجم مو های شما عزیزان زیاد است و به گرمای بیشتری نیاز دارید سشوار های تیتانیومی برای شما مناسب تر می باشد. سشوار های تیتانیومی زمان خشک کردن کوتاه تری به دنبال دارند. همینطور این سشوار ها سبک تر بوده و استفاده آسان تری نسبت به مدل های دیگر از آن خواهید داشت.

قدرت (توان) سشوار را در نظر بگیرید

قدرت سشوار به ما خواهد گفت که چقدر قوی و پر سرعت خواهد بود. هرچه توان سشوار (که با عدد وات معرفی می‌ شود) بیشتر باشد شما عزیزان قادر هستید با سرعت بیشتری موهای خود را خشک کنید. مدل‌ های با توان کمتر ارزان تر می باشند و در بیشتر مواقع به دلیل عدم کارایی مناسب دوباره اقدام به خرید سشواری با توان بالاتر خواهید کرد. به صورت کلی حداقل توان مناسب برای یک سشوار ۱۵۰۰ وات و حتی بیشتر است. قدرت در خرید بهترین سشوار اهمیت بسیار بالایی دارد .

سشوارهای حرفه ای با توان ۲۰۰۰ وات

چنانچه شما عزیزان مو های ضخیم و پر حجم دارید بهتر این است که خرید سشوار با توان ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ وات را در نظر داشته باشید. این مدل‌ ها به سشوار حرفه ای معروف اند و در آرایشگاه ‌ها استفاده زیادی از آنها دیده اید. بنابراین با خرید سشوار با توان بالا به کیفیت سشوار کشیدن یک آرایشگاه در خانه خود خواهید رسید.

به وزن سشوار توجه کنید

جهت خریداری بهترین مارک سشوار حرفه ای شاید در ابتدای امر خیلی به این موضوع فکر نکنید ولی توصیه ما به شما این هست که دنبال خریداری کردن سشوار مدل ‌های سبک تر با توان بالا باشید. به هرحال از نگه داشتن سشوار ۱ کیلو گرمی در بالای سر خود در زاویه ‌های متفاوت پس از چند دقیقه خسته خواهید شد. وزن مناسب برای تجربه بهتر سشوار کشیدن مو ها چیزی حدود ۵۰۰ گرم در نظر گرفته شود مناسب است.

مدل با تنظیمات حرارتی و سرعت متنوع را انتخاب کنید

شایان ذکر است که تا به اینجا درباره قدرت و وزن و چند ویژگی دیگر در خرید بهترین مارک سشوار صحبت کردیم، همینطور مدلی را انتخاب کنید که تنظیمات حرارتی متنوعی داشته باشد. مدل ‌های مناسب دارای چند سرعت مختلف و چند درجه حرارت متفاوت هستند.

جهت مو های ظریف و یا خشک، درجه حرارت کم مناسب تر می باشد.

جهت مو های معمولی، درجه حرارت متوسط مناسب تر می باشد.

جهت مو های ضخیم و خیس درجه حرارت زیاد مناسب تر می باشد.

خرید سشوار

ویژگی‌ های اضافی بهترین سشوار

قابلیت باد سرد

چنانچه قصد دارید مو های شما درخشندگی خاصی داشته باشد و از وز و فر شدن مو ها جلوگیری نمایید، خرید پرفروش ترین سشوار را مد نظر قرار دهید که قابلیت باد سرد را داشته باشد. با این ویژگی در انتهای زمان سشوار کشیدن، دکمه باد سرد را فشار داده و با باد سرد سشوار مو های خود را به اتمام برسانید تا شاهد درخشندگی و سشوار مناسب مو های خود باشید.

از قابلیت باد سرد زمانی که تقریبا موهای شما ۸۰ درصد خشک شده اند استفاده کنید و از گرمای اضافی بروی مو های خود بکاهید. یعنی چنانچه قصد دارید بهترین سشوار بازار را انتخاب کنید، داشتن باد سرد می تواند بهترین قابلیت مورد نظر شما باشد .

دیسپانسر

دیسپانسر ۱ وسیله جانبی و اضافی برای سشوار کشیدن بهتر مو های موج دار است تا حالت زیبایی خود را حفظ کند. دیسپانسر به صورت وسیله جانبی جدا شدنی بروی سشوار شما نصب خواهد شد.

سری متمرکز کننده هوا

وسیله جانبی دیگری که در سشوار کشیدن بهتر مو های شما به کمک ‌تان می ‌آید، متمرکز کننده هوا محسوب می شود. این وسیله جهت صاف کردن مو ها عملکرد بسیار خوبی دارد و در انتهای سشوار نصب می ‌شود. این وسیله جانبی همینطور به جلوگیری از وز شدن مو های شما کمک شایانی خواهد کرد.

جهت استفاد بهتر همزمان با برس کشیدن مو های خود با سشوار مسیر برس را دنبال کنید به این صورت به سرعت خواهید توانست حالت دلخواه را به مو های خود بدهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن