خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین مسواک برقی ارزان کوچک ایرانی دیجی کالا

جالب است بدانید که امر مسواک زدن و نحوه صحیح استفاده از آن بسیار حائز اهمیت و قابل توجه به حساب می آید که این امر با خرید مسواک برقی امکان پذیر می باشد. بسیاری از افراد بعضی اوقات به علت تنبلی و یا آشنا نبودن از نحوه صحیح مسواک زدن به بیماری های مربوط به بهداشت دهان و دندان نظیر پوسیدگی، التهاب لثه، ایجاد پلاک های دندانی و غیره مبتلا می شوند که با خرید مسواک برقی و استفاده از آن قادر می باشند از این امر ممانعت به عمل آورند. همین طور با توجه به این که راه صحیح مسواک زدن برای کودکان اندکی دشوار به شمار می رود مسواک هایی به بازار عرضه شده که به افراد و مخصوصا کودکان امکان این را می دهد که به سادگی مسواک زده و از بیماری های احتمالی مربوط به لثه و دندان ممانعت به عمل آورند.

 

قیمت و خرید بهترین مسواک برقی ارزان کوچک ایرانی دیجی کالا

راهنمای خرید مسواک برقی و پر فروش ترین مسواک برقی ها در ایران

در ارتباط با تعریف مسواک برقی باید عنوان کرد که در واقع مسواک برقی یا الکتریکی، به مسواکی گفته می شود که با نیروی الکتریسیته موجب نوسان و ارتعاش سری قرار گرفته بر روی خود خواهد شد. به این نوع مسواک، مسواک های چرخشی نیز گفته می شود. مسواک های برقی که با باتری و یا برق کار می کنند قدرت پاک کنندگی بالا تری داشته و با شدت و قدرت بیشتری دندان ها را تمیز خواهند کرد. یکی از علت های برتری مسواک های برقی نسبت به مسواک های معمولی استفاده مداوم و منظم از آن ها به حساب می آید. شایان ذکر است که استفاده از مسواک های معمولی به معنای ایجاد بیماری و یا تمیز نشدن دندان ها نخواهد بود، در حقیقت و به گفته محققان و متخصصان استفاده منظم و صحیح از مسواک به مراتب از نوع مسواک بیشتر حائز اهمیت می باشد و بهتر است که حداقل ۲ بار در روز به مدت ۲ دقیقه از مسواک استفاده شود.

چرا خرید مسواک های برقی را باید برگزینیم؟

در واقع استفاده از مسواک های برقی مزیت های فراوانی به همراه خواهد داشت، چرا که این دسته از مسواک ها بدون در نظر گرفتن سن و توانایی افراد تکنیک های قوی و خاصی را به منظور مسواک زدن ایجاد کرده و علاوه بر این امر، انگیزه افراد را به منظور استفاده از آن بیشتر خواهد کرد. بر اساس گفته تولید کنندگان این محصول، خرید مسواک برقی و استفاده از آن به نیروی کم تری برای برداشتن پلاک ها نیاز خواهد داشت و موجب کاهش پلاک های دندانی در بزرگسالان خواهد شد؛ در نتیجه از ایجاد خطرات احتمالی مانند تحلیل و سایش لثه، التهاب و خون ریزی لثه جلوگیری خواهد کرد. همین طور مسواک های برقی در مقایسه با مسواک های معمولی توانایی بیشتری در برداشت جرم و تغییرات رنگ لثه داشته و از این حیث نیز بسیار مورد توجه مصرف کنندگان این محصول قرار گرفته است. مسواک های برقی با داشتن سری کوچک به سادگی قادر می باشند به نواحی متفاوت در داخل دهان دسترسی داشته باشند و همین طور عمل مسواک زدن را برای کودکان نیز آسان تر می کنند.

 

 

۳ نسل از مسواک های برقی تاکنون به بازار عرضه شده است:
نسل اول : باید گفت که این نسل از مسواک های برقی با باتری کار می کنند و قیمت آن ها از سایر مسواک های برقی مقرون بصرفه تر بوده و قابل حمل نیز می باشند ولی عمر این دسته از مسواک های برقی کوتاه بوده و از نظر مکانیکی شکننده تر می باشند.
نسل دوم : در واقع نسل دوم مسواک هایی می باشند که با باتری کار کرده و باتری آن ها قابل شارژ می باشد. این دسته از مسواک ها دارای سری جداگانه بوده و قابلیت چرخش دارند.
نسل سوم : جالب است بدانید که نسل سوم مسواک های برقی سونیک به حساب می آید. این دسته از مسواک ها شارژی بوده و سری های مختلفی را دارند.

با خرید مسواک برقی مناسب سلامت دهان و دندان خود را تضمین نمایید:

جالب است بدانید که در واقع بسیاری از افراد با وجود استفاده روزانه و درست از مسواک باز هم دچار بیماری های دهان و دندان خواهند شد. به گفته دانشمندان دلیل این عمر صرف زمان کم به منظور مسواک زدن است. ولی خرید مسواک برقی و وجود مسواک های برقی این مشکل را بر طرف کرده است، اغلب در مسواک های برقی یک تایمر ویژه قرار دارد که بعد از ۲ دقیقه (که بهترین زمان به منظور امر مسواک زدن به شمار می آید) به صدا در می آید؛ فرد به میزان مورد احتیاج از مسواک استفاده می کند. کارشناسان بر این باور اند که برای مسواک زدن بهتر است که دهان را به ۴ قسمت (بالا راست، پایین راست، بالا چپ، پایین چپ) تقسیم بندی کرده و برای هر بخش ۳۰ ثانیه زمان گذاشته شود. به همین علت بسیاری از شرکت های سازنده مسواک برقی زمان بندی را برای مسواک زدن به ۴ بخش ۳۰ ثانیه ای تقسیم کرده اند که مصرف کننده با هر بار لرزش منطقه مسواک زدن را تغییر دهد. نکته ای حائز اهمیتی که بسیاری از کاربران در زمان مسواک زدن می بایست به آن توجه داشته باشند؛ این است که فشار بیشتر به دندان ها موجب تمیز تر شدن بیشتر آن ها نخواهد شد، بلکه این امر به مرور زمان به دندان ها آسیب رسانده و مینای دندان را از بین خواهد رفت.

 

 

انواع مسواک برقی

مسواک چرخشی : در این رابطه باید گفت که سری این دسته از مسواک های برقی مویی بوده و می تواند یک دور کامل بچرخد.

مسواک های لغزشی : سر این دسته از مسواک ها از مسواک های عادلی کوچک تر بوده و نمی چرخد بلکه مو های موجود در سر آن در جای خود حرکت می کند، در نتیجه این امر موجب تمیز شدن نقطه ای دندان ها شده و جرم های نقطه مورد نظر را به صورت کامل از بین خواهد برد.

مسواک های جهنده : سری مسواک های جهنده این توانایی را خواهند داشت که علاوه بر چرخیدن به عقب و جلو نیز حرکت کنند که نتیجه این حرکت بیرون آمدن همه مواد خوراکی باقی مانده در میان دندان ها است.

مسواک های ۲ سره : مسواک های ۲ سره دارای سری های مجزا و قابل تعویض می باشند که یکی از سری ها جلو و عقب شده و سری دیگر فقط در جای خود خواهند لغزید.

 

 

در زمان خرید یک مسواک برقی به چه نکات و مواردی می بایست توجه داشته باشید؟

در ارتباط با این موضوع باید عنوان داشته که بازار امروز به علت تنوع فراوان مدل های متفاوت مسواک خریداران را در خرید مسواک برقی دچار سردرگمی کرده است بهتر است زمان خرید مسواک برقی به بعضی قابلیت های آن توجه مناسبی داشته باشید.

تایمر در مسواک برقی

داشتن تایمر یکی از قابلیت هایی است که در خرید مسواک برقی اهمیت دارد، بخاطر این که این قابلیت به شما عزیزان این امکان را خواهد داد که زمان مناسبی را به منظور مسواک زدن در نظر بگیرید و با استفاده بیش از حد به دندان های خود آسیب نزنید.

طراحی بدنه مسواک برقی

در واقع طراحی بدنه نیز در خرید مسواک برقی بی تاثیر نخواهد بود، چرا که طراحی نا مناسب در دسته مسواک های برقی موجب خستگی در مچ دست شما خواهد شد و به علاوه  برای استفاده افرادی که از بیماری هایی همانند آرتروز رنج می برند نا مناسب است. در زمان خرید مسواک برقی مورد نظر خود بهتر است آن را در دست گرفته و کار با آن را امتحان نمایید و در صورت راحتی آن را خریداری نمایید.

میزان نگهداری شارژ در مسواک برقی

در رابطه با مقدار نگهداری شارژ در مسواک برقی باید به این نکته توجه داشته باشید که میزان نگهداری شارژ در مسواک های برقی نیز از دیگر قابلیت های سودمند در خرید مسواک برقی به حساب می آید. این قابلیت به افرادی که مدام در سفر می باشند کمک خواهد کرد تا به سادگی و بدون نگرانی بابت تمام شده شارژ مسواک خود، از آن استفاده نمایند.

سری های قابل تعویض مسواک برقی

در بعضی از مسواک های برقی سری های مختلفی قرار داده شده است. می توان گفت که ویژگی تعویض سری در مسواک های برقی از قابلیت های مثبتی خرید مسواک برقی به حساب می رود که در آن ها دیده می شود. از جمله این سری های قادر می باشیم به سری های مناسب برای افرادی که دارای ارتودنسی می باشند و یا سری های مخصوص کودکان اشاره داشته باشیم.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن