خرید از دیجی کالا

بهترین برند تب سنج دیجیتال راهنمای خرید تب سنج دیجیتالی نوزاد و بزرگسال

راهنمای خرید تب سنج دیجیتالی و قیمت پر فروش ترین تب سنج های دیجیتالی در ایران برای نوزاد و بزرگسال

در همین ابتدای امر جالب است به این نکته اشاره داشته باشیم که در شرایط کنونی امروز، خرید بهترین برند تب سنج دیجیتال بسیار رایج شده و در واقع امری مرسوم به حساب می آید، بخاطر این که درجه حرارت بدن یکی از حائز اهمیت ترین علائم حیاتی به شمار می آید، چرا که تغییر آن به خصوص در زمان افزایش درجه حرارت نشانه ای برای بروز بیماری خواهد بود. در مواقع نرمال درجه حرارت بدن حدود ۳۷ درجه می باشد ولی با بروز عفونت و ایجاد بیماری این درجه افزایش پیدا خواهد کرد. در حقیقت در خصوص این موضوع می توان گفت تب اولین پاسخ دفاعی بدن در برابر بیماری به حساب می آید. شایان ذکر است که در حقیقت تب بالای ۴۰ درجه برای انسان بسیار خطرناک و مضر خواهد بود ، بخاطر این که در این دما آنزیم ها و پروتئین های ضروری بدن مختل شده و آسیب های جدی را در پی خواهد داشت. در ادامه باید عنوان کرد که در نتیجه داشتن یک تب سنج دیجیتالی مناسب در منزل ضروری بوده که با کمک آن قادر خواهید بود به سادگی درجه حرارت بدن خود را در خانه اندازه گیری نمایید و از بروز خطراط احتمالی در این خصوص در امان بمانید و خیالی آسوده در این مورد داشته باشید. در انتهای مقدمه موضوع راهنمای خرید بهترین برند تب سنج دیجیتال و پر فروش ترین تب سنج های دیجیتالی ایران باید به این نکته اشاره کرد که در واقع در شرایط کنونی امروز تب سنج های گوناگونی در بازار عرضه شده که کار اندازه گیری را برای شما عزیزان ساده تر کرده است و شما می توانید از آن ها بیشترین بهره ممکن رو ببرید و نگرانی در این خصوص نداشته باشید.

انواع تب سنج ها

تب سنج جیوه ای :

تب سنج جیوه ای

در حقیقت تب سنج جیوه ای از گذشته تا به امروز مورد استفاده عموم مردم و پزشکان بوده و است ولی با گذشت زمان و مشخص شدن خطراتی که این تب سنج ها (به علت وجود جیوه و ایجاد سرطان در اثر بر خورد با پوست) ایجاد می کنند، استفاده از آن ها دیگر مثل سابق به عزیزان توصیه نمی شود.

تب سنج الکلی :

در ارتباط با تب سنج الکلی باید توجه داشت که در واقع مخزن این دسته از تب سنج ها با الکل قرمز پر شده است و رنگ مخزن زرد می باشد. در همین راستا باید گفت که رنگ زرد این محصولات موجب راحت خوانده شدن اعداد می شود. شایان ذکر است که استفاده از تب سنج های جیوه ای و الکلی به علت دشواری در خواندن اعداد چندان مناسب نیست و خرید و استفاده از این نوع تب سنج ها خیلی به شما عزیزان پیشنهاد نخواهد شد.

تب سنج دیجیتالی :

خرید تب سنج دیجیتال

در رابطه با تب سنج دیجیتالی باید عنوان کرد که تب سنج دیجیتالی و مادون قرمز جایگزین بسیار مناسبی برای تب سنج های جیوه ای می باشد. این دسته از تب سنج ها انواع مختلفی دارند که با شیوه هایی مانند دهانی، زیر بغل، پیشانی، رکتال و گوش مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در ضمن تب سنج های پیشرفته با تکنولوژی جدید مادون قرمز و بدون تماس به بدن به بازار معرفی شده است.
در ادامه توضیحات در خصوص تب سنج دیجیتالی باید عنوان کنیم که از دیگر قابلیت های تب سنج دیجیتالی این است که می توان از این ابزار به منظور اندازه گیری دمای محیط، مواد غذایی، آب حمام و … استفاده نمود.

انواع تب سنج دیجتالی :

تب سنج دهانی :

در حقیقت تب سنج دیجیتالی دهانی اغلب هم برای دهان و هم برای زیر بغل مورد استفاده قرار می گیرند، این دسته از تب سنج دیجیتالی ها به علت ارزان بودن بسیار پر طرفدار می باشند.

تب سنج گوشی :

در رابطه با تب سنج گوشی باید به این نکته توجه داشته باشید که این نوع تب سنج دیجیتالی قابل اعتماد ترین راه برای اندازه گیری تب بوده و مورد استفاده بسیاری از مراکز پزشکی و پزشکان به شمار می آید. این تب سنج ها اغلب در بازه زمانی ۱ الی ۲ ثانیه میزان تب را نشان می دهند.

تب سنج رکتال :

در واقع این دسته از تب سنج ها اکثرا برای نوزادان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد ولی به علت بهداشتی نبودن این دسته آنچنان مورد استقبال قرار نگرفته است.

تب سنج دیجیتالی با تکنولوژی مادون قرمز ( لیزری ) :

تب سنج های مادون قرمز به علت تکنولوژی پیشرفته ای که در آن ها به کار رفته بسیار مورد توجه می باشد. لازم به ذکر است که به منظور استفاده از این دسته از تب سنج دیجیتالی نیازی به تماس آنها با بدن نبوده و با فاصله به سادگی قادر خواهید بود دمای بدن را اندازه گیری نمایید و از استفاده از آن لذت ببرید. در انتهای این مقاله باید گفت که این تب سنج ها به ویژه برای استفاده کودکانی که تحرک زیادی دارند و یا به علت بیماری تحمل استفاده از تب سنج را ندارند بسیار کاربردی به حساب می آید. امیدوارم از این مقاله کاربردی و راهنمایی که تحت عنوان راهنمای خرید تب سنج دیجیتالی و پر فروش ترین تب سنج های دیجیتالی در ایران – سال ۹۸ برای شما عزیزان فراهم آمده است، نهایت استفاده رو برده باشید و تونسته باشیم در مورد خرید این محصول به شما عزیزان یاری رسانده باشیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن