خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین تلفن بی سیم ارزان تلفن بیسیم اسنوا ایرانی دیجی کالا

در ابتدای امر باید ذکر کنیم که استفاده از تلفن همراه و تلفن در منزل که در انواع تلفن بی سیم و با سیم موجود می باشند، در شرایط کنونی در میان مردم بسیار رایج شده است. هر فردی در منزل خود حتما از تلفن استفاده می نماید و در ضمن کلیه کار های ارتباطی افراد در محیط کار با کمپانی های متفاوت و مشتریان از طریق تلفن انجام می شود. با آن که تعداد زیادی از افراد توجه چندانی به نوع تلفن و قابلیت های آن نمی کنند ولی به شما عزیزان قول می دهم بعد از خواندن این مقاله کاربردی که در قالب راهنما به شما ارائه شده است، قطعا به سراغ تلفن های موجود در منزل و محیط کار خود خواهید رفت تا قابلیت هایی که در زمان خرید به آن ها توجه نکرده اید را بررسی کنید و کسانی که قصد خرید یک تلفن بی سیم را دارند نیز قادر هستند بعد از خواندن این مقاله بدون نگرانی تلفن مورد نظرشان را انتخاب نمایند و حتی با دانستن قابلیت های دلخواه خود دیگر نیازی به حضور در فروشگاه ها نداشته و به شکل اینترنتی خرید خود را انجام دهند.

 قیمت و خرید بهترین تلفن بی سیم ارزان تلفن بیسیم اسنوا ایرانی دیجی کالا

راهنمای خرید تلفن بی سیم و پر فروش ترین تلفن های بی سیم در ایران

این نکته را نیز در ذهن خود داشته باشید که تلفن های موجود در بازار در ۲ نوع بی سیم و تلفن های رومیزی موجود می باشد. در حقیقت تلفن های رومیزی از نوع تلفن های ساده ای هستند که در کمتر منزل مدرنی یافت می شوند. این نوع از تلفن ها محدودیت هایی دارد که در تلفن های بی سیم وجود ندارد. ولی در این مقاله کاربردی روی سخن ما با آن دسته از اشخاصی است که قصد دارند خرید یک تلفن بی سیم را به صورت مناسب تجربه کنند

تلفن بی سیم

این نوع از تلفن ها اغلب ۲ قسمت دارند: قسمتی که مربوط به پایه خواهد بود و به آن بیس تلفن می گویند و قسمت دیگری که دارای یک یا چند گوشی است. در مدل های پیشرفته تر تلفن های بی سیم اغلب پایه به شکل یک تلفن کامل و مجزا است و برای زمان هایی طراحی شده است که تلفن بی سیم شارژ ندارد و یا از دسترس خارج است. با خرید این نوع از تلفن ها، گویی ۲ نوع تلفن مختلف را خریداری کرده اید.

در زمان خرید یک تلفن بی سیم باید به چه نکاتی توجه کنید؟

بودجه

جالب است بدانید که در زمان های قدیم این ضرب المثل در بین افراد رایج بوده است که هر چقدر پول بدهی آش می خوری. این ضرب المثل در تمامی مراحل زندگی ما نقش داشته است. تلفن های بی سیم نیز از این قاعده مستثنی نخواهند بود. تلفن هایی که دارای قابلیت ها و ویژگی های بیشتری باشند از قیمت بالا تری برخوردار می باشند، علاوه بر این کیفیت نیز در قیمت یک تلفن بی تاثیر نیست. به هر حال با در نظر گرفتن بودجه خود، تلفنی را انتخاب نمایید که بتواند سالیان زیادی پاسخگوی نیاز های شما باشد.

کالر آیدی یا شماره انداز در تلفن های بی سیم

شایان ذکر است که در بیشتر گوشی های بی سیم این ویژگی وجود دارد که به وسیله آن بتوانید تماس های خود را کنترل نمایید. اغلب ۲ نوع سیگنال توسط مخابرات کشور برای نمایشگر مشترکین ارسال می شود که تلفن شما می بایست هر ۲ را حمایت کند. این موضوع را با فروشنده در میان بگذارید و از ویژگی حمایت دستگاه خود اطمینان حاصل نمایید و یا به مشخصات تلفن در دفترچه راهنما مراجعه فرمایید. این قابلیت در بعضی از تلفن های بی سیم به شکل صوتی بوده و نمایشگر شماره فرد تماس گیرنده ای که در مخاطبین گوشی شما ذخیره شده است به شکل صوتی به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

سیستم ذخیره تماس های پاسخ داده نشده

در حقیقت در تلفن های بی سیم که مجهز به کالر آیدی هستند، تماس های پاسخ داده نشده ذخیره شده و شما عزیزان قادر خواهید بود از آن ها اطلاع حاصل کنید. در این تلفن ها علاوه بر تماس های پاسخ داده نشده قادر هستید شماره تماس های ورودی و خروجی را نیز مشاهده و کنترل نمایید. البته تعداد ذخیره تماس های به نوع تلفن شما بستگی خواهد داشت و در تلفن های مختلف این تعداد متفاوت خواهد بود.

پیغام گیر صوتی

سیستم پیغام گیر صوتی نیز در بیشتر تلفن های بی سیم وجود دارد. لازم به ذکر است که سیستم پیغام گیر صوتی، به تماس گیرنده این امکان را خواهد داد که در صورت عدم پاسخ، پیغامشان را برایتان بگذارند. علاوه بر این با وجود ویژگی پخش همزمان شما عزیزان قادر هستید در همان زمان نیز به پیغام فرد تماس گیرنده گوش فرا دهید. این قابلیت برای افرادی که ساعات زیادی از شبانه روز را در منزل نبوده و پاسخگوی تلفن خود نیستند بسیار حائز اهمیت و کاربردی به شمار خواهد آمد.

دفترچه تلفن در تلفن بی سیم

در حقیقت حافظه ای که در تلفن های بی سیم قرار داده شده است، نیاز دفترچه تلفن های کاغذی را  از بین برده است. این قابلیت در بیشتر تلفن های بی سیم قرار داده شده است.

تظیمات شبانه

امکان دیگری که در بعضی از تلفن های بی سیم قرار داده شده است، تنظیمات شبانه در تلفن محسوب می شود. جالب است بدانید که توسط این قابلیت قادر هستید زنگ تلفن را در ساعات ویژه ای از شب که خودتان تنظیم کرده اید، به حالت بی صدا در بیاورید. این امکان برای افرادی که دارای کودک هستند و یا برای افراد سالخورده بسیار مناسب خواهد بود.

منوی تلفن بی سیم

به علت این که تلفن های بی سیم امکان دارد در دست اقشار مختلف جامعه و با معلومات مختلف قرار گیرد، اغلب منوی ساده ای برای آن در نظر گرفته شده است. در نتیجه تمامی افراد از کودک گرفته تا افراد سالخورده قادر می باشند به سادگی از آن ها استفاده نمایند.

پیجر در تلفن بی سیم

در واقع باید گفت که وجود پیجر در تلفن های بی سیم، برای افراد فراموش کار بسیار حائز اهمیت و ضروری می باشد. این قابلیت در تلفن های بی سیم زمانی که تلفن را در محلی قرار می دهید که فراموش کرده اید بسیار حائز اهمیت است. در این زمان با استفاده از پیجر قادر هستید از محل تلفن خود اطلاع یابید.

باتری تلفن های بی سیم

در اکثر تلفن های بی سیم از باتری استفاده می شود. باتری های موجود در تلفن های بی سیم از نوع نیم قلمی می باشد. زمان تمام شدن این باتری قادر هستید آن را تعویض کنید. اغلب باتری هایی که در داخل تلفن های بی سیم قرار داده شده است از جنس هیدرید فلز – نیکل بوده و در مقایسه با باتری های دیگر بیشتر کار می کند.

سبکه سازی توسط تلفن بی سیم

در بعضی از تلفن های بی سیم که اغلب از آن ها در شرکت ها استفاده می شود، می توان چند گوشی بی سیم را با یک بیس تنظیم کرد. توسط این قابلیت و امکان شما عزیزان می توانید ارتباطات داخلی را در بین تلفن ها ایجاد کنید.

 

قابلیت پشت خطی تلفن های بی سیم

در ارتباط با این بخش میتوان گفت که در تلفن های بی سیم جدید تر نیز امکانی قرار داده شده است که به کمک آن قادر هستید زمانی که در حال مکالمه با تلفن هستید، خطتان مشغول نگردد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن