خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین برس حرارتی پرومکس فیلیپس صاف کننده دیجی کالا

در همین ابتدای امر باید خدمت شما عزیزان عرض کرد که یکی از آسان ترین روش ها به منظور صاف کردن مو ها، استفاده از برس حرارتی به حساب می آید که در واقع می توان گفت امروزه طرفداران بسیاری را برای خود جمع کرده است. ولی این سوال پیش می آید که اصلا برس حرارتی چیست و به منظور خرید یک برس حرارتی مناسب باید چه نکاتی را مد نظر قرار داد؟ جالب است بدانید که بیشتر ما به منظور صاف نمودن مو های خود فقط به فکر استفاده از سشوار و اتوی مخصوص مو خواهیم افتاد و فقط این ۲ وسیله را به منظور صاف کردن مو می شناسیم، در حالی که صافی مو با استفاده از سشوار احتیاج به مهارت ویژه ای خواهد داشت، مگر آن که به صورت صحیح بتوانید حرکت برس و سشوار را با یک دیگر هماهنگ کنید.

قیمت و خرید بهترین برس حرارتی پرومکس فیلیپس صاف کننده دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین برس حرارتی

در نظر داشته باشید که صافی مداوم مو ها با اتومو نیز صدمه بسیار زیادی به مو های شما عزیزان خواهد رساند، ولی به کمک برس های حرارتی بسیار ساده تر می توان به مو هایی صاف و جذاب دست پیدا کرد. این دستگاه نیز از لحاظ مضراتی که برای مو داشته بر سشوار و اتوی مو برتری نداشته ولی به هر روی کار با آن ساده تر و مناسب تر خواهد بود. در ادامه این مقاله کاربردی و جامع بیشتر با این ابزار کاربردی آشنا می شویم، پس در ادامه با سایت ما همراه باشید.

برس حرارتی چیست؟

در نگاه نخست برس های حرارتی مثل برس های عادی هستند و تنها فرق آن ها در سنگینی برس های حرارتی خلاصه می شود، ولی در اصل ماجرا این طور است که این برس ها نسبت به برس های معمولی در صاف کردن مو بسیار موفق تر عمل خواهند کرد.

جالب است بدانید که منبع انرژی برس های حرارتی برق است و به صورت معمول سیمی خواهند بود و به پریز برق وصل می شوند، ولی نمونه های باتری خور و قابل شارژ زیاد در بازار موجود دیده نخواهند شد. در واقع می توان این طور گفت که برس های حرارتی از آن جایی که دارای صفحات داغ شونده می باشند در زمان برس کشی مو ها، می توانند صاف کردن مو ها را نیز انجام دهند. البته این نکته را نیز در نظر خود داشته باشید که نباید از این برس ها انتظار داشته باشید که مو های شما عزیزان را بسیار لخت و شلاقی نمایند، در این راستا تفاوت چندانی با سشوار های چرخان ندارند.

شایان ذکر خواهد بود که برس های حرارتی مسطح هستند اما سشوار های برس دار چرخشی همانند برس های پیچی بوده و اغلب به منظور استفاده برای مو های بلند مناسب تر به حساب خواهند آمد، این در حالی می باشد که برس های حرارتی مسطح به جهت استفاده در مو های کوتاه بهتر عمل خواهند کرد و البته برای مو های بلند نیز مناسب محسوب خواهند شد.

نکات و موارد مهم در خصوص با خرید برس های حرارتی

در واقع می توان به این صورت گفت که به منظور خرید یک برس حرارتی مناسب احتیاج دارید که به همان نکات و موارد مورد نیاز در مورد خرید اتوی مو توجه داشته باشید. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که در واقع خرید این دستگاه چندان کار سخت و پیچیده ای نخواهد بود و می توان با یک تحقیق جزئی آن را تهیه کرد، اما با این وجود در ادامه به یادآوری و ذکر مهم ترین نکات و موارد در خصوص با خرید این محصول خواهیم پرداخت :

  • جنس صفحه حرارتی

در خصوص با جنس صفحه های حرارتی باید گفت که در حقیقت صفحات مورد استفاده در برس های حرارتی نیز همانند اتوی مو از سرامیک، تیتانیوم یا تورمالین می باشند. قیمت نمونه های سرامیکی به نسبت گزینه های دیگر کم تر است و همین طور به مو نیز آسیب بیشتری خواهند رساند، بخاطر این که استفاده از صفحات سرامیکی بیشتر امکان دارد مو را بسوزانند. صفحات تورمالین نیز آسیب های حرارتی را کم تر خواهد کرد ولی در زمان استفاده از لوازم حرارتی با صفحات تیتانیومی می بایست احتیاط بیشتری را در دستور کار داشت، بخاطر این که این صفحات خیلی زود داغ می شوند و حرارت آن ها بسیار بالا خواهد بود، که البته اگر دستگاه مد نظر از ویژگی تنظیم دما برخوردار باشد، کنترل دمای آن امکان پذیر و در دسترس می باشد.

امکان یون ‌سازی

جالب است بدانید که با بررسی انواع مدل های برس های حرارتی و قیاس آن ها با یک دیگر قابلیت یون سازی در بعضی از آن ها بسیار به چشم می خورد. در واقع برخی از برس های حرارتی دارای امکان تولید یون های با بار منفی بوده و در ضمن قادر به خنثی سازی یون های مثبتی که مو ها را شاخ و وز نموده، نیز خواهند بود و احتمالا این ویژگی به براق تر شدن و افزایش درخشندگی مو ها کمک شایانی خواهد کرد. البته این ویژگی موجب بالا رفتن قیمت برس حرارتی انتخابی شما عزیزان خواهد شد که باید توجه شود مقصود از خرید چیست و با چه شرایطی پای به فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه مد نظر گذاشته اید.

  • بیشینه دما

شایان ذکر خواهد بود که در هر مدل از برس های حرارتی بیشینه دما فرق خواهد کرد. در شرایطی که شما عزیزان دارای مو های ضخیم و مقاومی هستید، صاف کردن مو های شما چندان کار ساده ای به حساب نخواهد آمد، بنابراین بهترین کار این است که به دنبال برس هایی با حداکثر دمای بالای ۲۲۰ سانتی گراد بگردید، ولی اگر میزان مقاومت مو های شما عزیزان در برابر صاف شدن عادی است با بیشینه دمای پایین تر نیز کار شما انجام خواهد شد.

  • قابلیت تنظیم دما

به صورت عادی هر مویی به منظور حالت گیری به محدوده دمایی ویژه ای احتیاج خواهد داشت. این که همیشه قصد داشته باشید مو ها را با استفاده از حداکثر دما صاف نمایید نیز چندان مطلوب به حساب نخواهد آمد و در حقیقت این امر به جنس و سلامت مو های شما عزیزان وابسته خواهد بود، بخاطر این که مو های ضعیف و مستعد آسیب خیلی زود تر آسیب می بینند  و باید مراقبت بیشتری از آن ها به عمل آید، به خصوص در صورتی که مو تحمل حرارت های بالا را نداشته باشد و در این حالت استفاده از برس هایی با قابلیت تنظیم دما بیشتر به کارتان خواهند آمد، بخاطر این که امکان تنظیم برس بر روی حرارت کم تر از حداکثر دما وجود دارد.

 

  • زمان لازم به منظور گرم‌ شدن

اکثر برس های حرارتی به منظور رسیدن به دمای مناسب تقریبا ۱ دقیقه احتیاج خواهند داشت، ولی نمونه های بروز تر برای گرم شدن حداکثر ۱۵ ثانیه زمان نیاز خواهند داشت. البته این را مد نظر داشته باشید که در واقع این که دستگاهی زود تر گرم شده در کیفیت عملکردی آن تاثیری بسزایی نخواهد داشت ولی در حقیقت در زمان هایی که عجله داشته این چند ثانیه نیز اهمیت زیادی خواهد داشت. چنانچه کار های خود را عجله ای انجام دهید و یا این که به صورت مکرر چیزی را فراموش خواهید کرد، امکان خاموشی خودکار در این دستگاه بسیار پر کاربرد و منطقی خواهد بود.

 

  • طراحی ارگونومیکی

می توان گفت که در واقع یکی دیگر از موارد قابل ذکر و دقت در انتخاب برس های حرارتی شکل دسته برس به حساب می آید بخاطر این که در آسان تر انجام شدن کار بسیار نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

این را در نظر داشته باشید که دسته هایی که از طراحی ارگونومیک برخوردار هستند موجب خواهند شد تا دست خستگی نشده و به طبع هر چه برس انتخابی شما از وزن پایین تری برخوردار بوده آسان تر می توان از آن استفاده کرد. البته در صورت خرید اینترنتی امکان تشخیص این مورد کار ساده ای به شمار نمی رود و پیشنهاد می شود که در انتخاب های اینچنین دقت زیادی بورزید، ولی دست کم قادر خواهید بود از روی مشخصات هر یک از مدل ها وزن آن ها را با هم مقایسه کرده و سپس خریداری نمایید.

در ارتباط با جنس دسته نیز، این موضوع را مد نظر داشته باشید که نه لیز بوده و نه خیلی داغ گردد تا دچار مشکلی نگردید، در غیر این صورت دسته این برس، دست شما را می سوزاند و امکان استفاده آسان از این دستگاه برای شما میسر نخواهد شد. البته بعضی از نمونه ها مجهز به دستکش همراه می باشند و مانع از آن که دست شما به خاطر این گرما آسیب ببیند، می شوند.

  • طول سیم برس حرارتی

هرچند امکان دارد این مشخصه خیلی در هنگام انتخاب برس حرارتی موضوع مهم به حساب نیاید، ولی باید عنوان کرد که هر یک از برس های حرارتی دارای طول سیمی گوناگون هستند و عدم توجه به این امر امکان دارد به منظور استفاده و خرید شما مشکل ایجاد نماید؛ بخاطر این که این احتمال وجود خواهد داشت که به دلیل کوتاهی سیم و نبود پریز در کنار میز آرایش با مشکل مواجه شوید. اگر چه که امکان استفاده از ۳ راهی برای شما عزیزان وجود دارد ولی بی شک استفاده از دستگاهی با طولی مناسب بسیار آیان تر می باشد. در نظر داشته باشید که در حقیقت سیم چرخشی نیز در نوع خود بسیار حائز اهمیت و کاربردی می باشد.

باید گفت که برس های حرارتی در زمانی کوتاه امکان صاف کردن مو ها را برای شما عزیزان فراهم خواهند کرد. به صورت معمول بازه قیمتی برس های حرارتی از زیر ۱۰۰ هزار تومان تا بالای ۵۰۰ هزار تومان می باشد که خود جای فکر و تصمیم گیری را برای شما عزیزان فراهم می آورد که مطابق با میل، صلیغه، هزینه و موارد کیفیتی به خرید مورد نظر خود اقدام نمایید، در انتها این نکته را نیز همیشه در ذهن خود داشته باشید که در واقع نمونه هایی که دارای قیمت کم تری هستند امکانات پایین تری خواهند داشت و فاقد امکان تولید یون بوده و حتی امکان دارد از قابلیت تنظیم دما نیز در آن ها استفاده نشده باشد، ولی در نمونه های به روز تر و پیشرفته تر، قابلیت ها و امکانات بیشتری مانند صفحه نمایش و تنظیمات مختلف لحاظ شده است و علاوه بر صافی مو ها به درخشان تر کردن آن ها نیز کمک شایانی خواهند کرد. در انتهای این مقاله کاربردی و جامع امیدواریم که تمامی موارد مورد پسند و قبول شما عزیزان واقع شده باشد و تونسته باشیم با مواردی که خدمت شما عنوان میکنیم در زمان خرید، راهگشای شما عزیزان باشیم.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن