خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین کمربند چرم ترک اصل کمربند مردانه دیجی کالا

در ابتدای این مقاله باید این طور بیان کرد که در واقع یکی از اکسسوری های حائز اهمیت مردانه کمربند به حساب می آید که البته همیشه توسط خریداران مظلوم واقع می شود و کسی به آن چندان توجهی نشان نخواهد داد. اغلب آقایان به کمربند فقط به عنوان وسیله ای به منظور حفظ شدن شلوار خود می نگرند؛ هر چند که در ابتدای ورود این وسیله به منظور همین هدف روی کار آمدند ولی امروزه دیگر علاوه بر آن که یک وسیله کاربردی می باشد در زیبایی و استایل افراد نیز نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد و در حقیقت به افراد کمک شایانی خواهد داشت تا بهتر و جذاب تر دیده شوند. ولی به منظور این که یک کمربند به زیبا تر شدن تیپ و استایل ما کمک شایانی کند احتیاج خواهد بود که در انتخاب کمربند توجه و دقت لازم را داشته باشیم.

قیمت و خرید بهترین کمربند چرم ترک اصل کمربند مردانه دیجی کالا

راهنمای جامع خرید بهترین کمربند در ایران

به صورت کلی به منظور انتخاب یک کمربند مناسب چند قانون ساده در دسترس است که با در نظر گرفتن آن ها بسیار ساده تر قادر خواهید بود به جذابیت تیپ خود کمک نمایید و در هنگام پوشیدن لباس با سرعت بیشتری تصمیم خود را بگیرید و با یک تیپ کاملا ویژه و بسیار شیک و زیبا در مهمان های گوناگون با اعتماد به نفس کامل حضور پیدا کنید.

این را در خاطر داشته باشید که از آن جایی که کمربند جزو خانواده اکسسوری محسوب می شود و با پیراهن و شلوار فرق می کند، این طور پیشنهاد می کنیم که به منظور خرید آن مبلغ بیشتری را در نظر بگیرید و به دنبال بهترین جنس موجود در بازار بروید، بخاطر این که با خرید یک کمربند با کیفیت و مرغوب تا مدت زمان زیادی امکان استفاده آن برای شما عزیزان فراهم خواهد بود. شما عزیزان همچنین می توانید تا سال ها یک کمربند را بر روی لباس گوناگون خود مورد استفاده قرار دهید. و در حقیقت این یکی از مزایای لباس های مردانه به حساب می آید که به کمک چند لباس می توان هر بار تیپ مختلفی را برای خود دست و پا کرد. بنابراین به همان صورتی که پیش تر هم خدمت شما عزیزان بیان کردیم بهتر است به خرید کمربند تحت عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه کنید تا خرید مناسب تری را تجربه نمایید.

نکات و موارد مهم در هنگام انتخاب یک کمربند مناسب

  • توجه به تفاوت بین لباس غیر رسمی و رسمی

شما عزیزان باید در نظر داشته باشید که قبل از هر چیزی می بایست تعیین نمایید که آیا بنا دارید کمربند را به منظور لباس های رسمی خود خریداری و استفاده نمایید و یا لباسی های غیر رسمی؟ بخاطر این که کمربند شما عزیزان نیز می بایست به نوع لباس شما بیاید و با توجه به آن انتخاب شود. در حقیقت شما می بایست کمربندی انتخاب کنید که با لباس و شرایط شما متناسب به حساب آید.

به عنوان مثال باید گفت که با لباس رسمی می بایست کمربند رسمی بسته شود و به منظور ست کردن با لباس های غیر رسمی و کژوآل نیز کمربند غیر رسمی نیاز خواهید داشت. فرق بین این ۲ نوع کمربند نیز در نازکی و پهنی آن ها به شمار می آید و به صورت معمول کمربند های رسمی نسبت به انواع غیر رسمی نازک تر خواهند بود. به این نکته توجه داشته باشید که در هنگام خرید در حالتی که در فروشگاه یا مغازه ای هستید به یاری انگشت شست خود کمربند را اندازه گیری کنید، بدین شکل که که کمربند رسمی نمی بایست پهن تر از بند اول انگشت شست شما عزیزان طراحی شده باشد و اگر پهن تر از این مقدار است این کمربند به منظور استفاده برای لباس های غیر رسمی مناسب تر خواهد بود، در حالتی که بر این باورید که با انگشت شست خود راحت نمی توانید این اندازه گیری را انجام دهید این موضوع را مد نظر خود قرار دهید که عرض کمربند های رسمی نمی بایست از ۳٫۵ الی ۴ سانتی متر بیشتر شود. در ادامه باید گفت که از دیگر فاکتور های کمربند های رسمی این است که دور تا دور کمربند دارای دوخت خواهد بود. در حقیقت کمربند های بدون دوخت رو، به منظور استفاده برای لباس های غیر رسمی مناسب تر می دانند.

  • میبایست کمربند با کفش و ساعت متناسب باشد

در ادامه این مقاله جذاب و کاربردی باید چنین عنوان کرد که در واقع از دیگر موارد حائز اهمیت در هنگام خرید کمربند هماهنگی رنگ کمربند با کفش و نیز تناسب بین رنگ سگک کمربند با ساعت و یا دیگر اکسسوری های فلزی خواهد بود. در هنگام توجه به این نکته می بایست مجددا به نکات پیشین که عرض کردیم نگاهی بی اندازید، در حقیقت در حالتی که کفش شما عزیزان مشکی و رسمی می باشد و بنا دارید تا آن را با یک شلوار جین ست کنید، می بایست فکر استفاده از یک کمربند رسمی مشکی رنگ را در سر داشته باشید. هر چند شلوار جین یک لباس غیر رسمی محسوب می شود اما کمربند پیرو کفش خواهد بود و شما عزیزان می بایست تلاش کنید که میان کمربند و کفش تناسب به وجود آورید. همچنین در نظر داشته باشید که سگک کمربند هم می بایست با رنگ فلز ساعت متناسب باشد و در حالتی که بند ساعت شما عزیزان چرمی است احتیاجی به رعایت این مورد خاص پیدا نخواهید کرد، ولی این مسئله را در خاطر داشته باشید که در حالتی که دستبند فلزی و دکمه سردست را مورد استفاده قرار می دهید می بایست رنگ سگک کمربند شما عزیزان با رنگ فلز این اکسسوری تناسب تناژ رنگی و رنگی داشته باشید.

سگک کمربند

توجه داشته باشید که قسمت سگک کمربند بسیار حائز اهمیت و در چشم می باشد بنابراین این طور توصیه می کنیم که چنانچه شما یک کابوی یا راک استار و یا عضو کلوپ موتور سواری نیستید مطمئنا به دنبال کمربند هایی که سگک ساده و سنگین دارند بروید. در واقع می توان گفت که این سگک ها هیچ موقع و به هیچ عنوان از مد نمی افتند و به سادگی با هر لباسی قابلیت ست شدن را پیدا خواهند کرد.

رنگ کمربند

به همان صورت که پیش تر هم خدمت شما عزیزان بیان کردیم، رنگ کمربند به رنگ کفش شما بزرگواران وابسته خواهد بود و در واقع از آن جایی که به صورت معمول رنگ کفش های مرد ها در ۳ رنگ قهوه ای، عسلی و مشکی خلاصه می شود در انتخاب کمربند نیز به همین ۳ رنگ نام برده شده بسنده کنید. در ادامه باید گفت که اما در هنگام ست کردن رنگ کمربند و کفش مطمئنا این موضوع را مد نظر خود داشته باشید که اکثر کفش ها دارای سایه روشن هایی نیز خواهند بود بنابراین شما عزیزان می توانید در انتخاب رنگ کمربند خود طیف روشن ‌تر کفش و یا طیف تیره ‌تر آن را در نظر داشته باشید، هر چند سلیقه شخصی شما عزیزان در این زمینه مهم تر خواهد بود، ولی باید این طور بیان کرد که رنگ های تیره تر همیشه وقار و سنگینی ویژه ای به فرد می دهند و چه تیپ شما عزیزان رسمی باشد و چه غیر رسمی، رنگ های تیره بهترین انتخاب به حساب می آیند. البته شما عزیزان قادر خواهید بود در شرایط های غیر رسمی فقط رنگ کمربند را با رنگ بند کفش یا تخته زیرین کفش ست نمایید و از این که در میان جمع میدرخشید لذت ببرید.

 

جنس کمربند

در خصوص با جنس کمربند باید عنوان کرد که در حقیقت یکی از محبوب ترین نوع کمربند، کمربند های چرم به حساب می آیند و هیچ زمان دمده و قدیمی نخواهند شد و البته استحکام و ماندگاری بسیاری زیادی نیز خواهند داشت و به هیچ وجه رنگ و رو رفته و غیر قابل استفاده نخواهد شد. جالب است بدانید که این کمربند ها محدودیت سنی خاصی ندارند و به جذاب تر شدن ظاهر شما عزیزان کمک شایانی خواهند کرد. شایان ذکر است که البته کمربند هایی با دیگر جنس ها مانند پارچه نیز در بازار در دسترس می باشد ولی بهترین نوع، نمونه های چرمی محسوب می شوند.

 

سایز کمربند

در خصوص با این بخش از مقاله باید گفت که در واقع تعداد زیادی از افراد هیچ گونه دقتی به تنگی و کوچکی کمربند ندارند و حتی در وضعیتی که تنگ است نیز خود سوراخی به آن اضافه کرده و آن را مورد استفاده قرار می دهند، این در حالی است که کمربند ها سایزبندی دارند و می بایست این نکته را در خاطر داشت.

به شکل کلی بهترین حالت این خواهد بود که سایز کمربند انتخابی شما عزیزان یک سایز از اندازه شلوارتان بزرگ تر باشد در این صورت به هیچ گونه مشکلی بر نخواهید خورد. لازم به ذکر است که به طور معمول کمربند ها دارای ۵ سوراخ می باشند و بهترین حالت این خواهد بود که در صورت بسته شدن بر روی یکی از ۳ سوراخ وسط و به خصوص سوراخ مرکزی قفل گردند. علت مهم بودن محل جای گیری به این خاطر است که در صورت کوتاه یا بلند بوده زبانه هنگامی که از سگک عبور کرده و روی شلوار قرار گرفته است، این احتمال وجود خواهد داشت که موجب به هم زدن تعادل اندام شما عزیزان شود و به منظور حفظ تعادل میان بالا تنه و پایین تنه، این طور پیشنهاد می شود که حتما کمربندی با سایز مناسب خود انتخاب فرمایید تا کوچک ترین مشکلی هم پس از خرید برای شما عزیزان ایجاد نگردد.

 

البته به این نکته نیز می توان اشاره داشت که در شرایط کنونی امروز با پای به عرصه گذاشتن کمربند های ریلی، دیگر فردی با این سوراخ ها و محل جای گیری آن ها نیز مسئله ای پیدا نخواهد کرد. در حقیقت این کمربند ها در هر نیم سانت دارای یک برآمدگی می باشند و بر روی سگک آن ها اهرمی به منظور باز و بسته کردن تعبیه شده است و مثل نمونه های قدیمی و کلاسیک عمل نخواهد کرد، ولی به این نکت توجه کافی را داشته باشید که در هنگام تنظیم این کمربند ها می بایست به شکلی آن ها را قرار دهید که زبانه نه زیاد از حد جلو و نه زیاد عقب قرار داشته باشد.

 

فصل

در انتهای این مقاله کاربردی و جامع باید گفت که در واقع از دیگر موارد قابل توجه و حائز اهمیت در هنگام خرید کمربند، در نظر داشتن فصول سال به شمار می رود. در حقیقت در فصل های گرم سال از آن جایی که اکثر افراد به دنبال تیپ های غیر رسمی و استفاده از تی شرت و جین هستند می بایست از کمربند های غیر رسمی و حتی پارچه ای بهره بگیرید و در فصل های سرد نیز با توجه به این که می بایست پالتو و کت های رسمی تر را مورد استفاده قرار دهید، کمربند شما عزیزان نیز می بایست بسته به شرایط مشخص و خریداری شود. امیدواریم که از مطالب و محتوای این مقاله که به عنوان راهنما برای خریدی بهتر و افزایش سطح آگاهی شما عزیزان تهیه شده بود، نهایت استفاده رو برده باشید.  

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن