خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین اتوبخار دستی خیاطی پارس خزر دیجی کالا

جالب است بدانید که در حقیقت خرید اتو بخار به منظور استفاده در منزل از جمله اعمالی است که هر فردی در طول زندگی خود بار ها با آن رو به رو خواهد شد. در واقع باید عنوان کرد که اتو، چین و چروک های موجود بر روی پارچه ها را از بین خواهد برد. این کار موجب مرتب و زیبا تر شدن لباس، پرده، پارچه و … خواهد شد. ولی می توان عنوان کرد اتو کشی علاوه بر صاف کردن پارچه، موجب بهداشتی شدن آن ها نیز خواهد شد بخاطر این که حرارت حاصل از آن که به وسیله کفی فلزی اتو به پارچه وارد می شود، باکتری های موجود بر روی پارچه را از بین خواهد برد.

قیمت و خرید بهترین اتوبخار دستی خیاطی پارس خزر دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین اتو بخار

جالب است این نکته را بدانید که اجداد ما به منظور صاف کردن لباس های خود در ایام قدیم از لوازم سنگی استفاده داشتند، با گذشت زمان اتو های زغالی وارد منازل شد ولی مشکلی که این اتو های زغالی داشتند، گازی بود که در هنگام کار ساطع می شد. در همین راستا فکر ساخت یک اتوی برقی ذهن تعداد زیادی از افراد را به خود مشغول کرد و سرانجام پای اتو های برقی به بازار لوازم خانگی باز شد.

این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که امروزه با پیشرفت بیشتر تکنولوژی انواع مختلفی از اتو های برقی در بازار موجود می باشند. این اتو ها در اشکال و رنگ های گوناگونی به چشم می خورند که خرید اتو بخار های این مدل امکان دارد اندکی پیچیده باشد. به صورت کلی ۵ نوع اتو به منظور خرید در بازار ایران موجود می باشد: اتو بخار معمولی، اتوی پرسی ، اتو با مخزن مجزای بخار و بخارگر و …

 

خرید اتو بخار معمولی یا دستی

در ارتباط با این بخش از موضوع باید عنوان داشت که اتو بخار های معمولی نوع رایج اتوها به شمار می رود که در هر منزلی یافت می شود. این اتو ها با نیروی بخار کار می کنند و وزن سبکی نیز دارند. اتو بخار های معمولی اغلب دارای کفه ای از جنس تفلون و یا سرامیک و … می باشند که البته مدل های ارزان تر آن ها دارای جنس استیل است. شایان ذکر است که در کف این اتو ها سوراخ هایی به منظور خروج بخار قرار داده شده است.

اتوی پرسی

این نکته را در مورد اتوی پرسی در خاطر داشته باشید که در حقیقت اتو های پرسی تجربه متفاوتی از اتو کردن را در اختیار شما قرار خواهند داد و از این به منظور خرید گزینه مناسبی به حساب می آیند. می توان گفت که این نوع از اتو ها دارای ۲ صفحه می باشند که پارچه یا لباس در بین آن ۲ قرار می گیرد. در حقیقت اتو پرسی به علت بزرگ تر بودن صفحات و کارکرد ساده موجب صرفه جویی در وقت شما عزیزان خواهد شد. البته این را هم در نظر داشته باشید که قیمت این نوع از اتو در مقایسه با خرید اتو بخار معمولی اندکی بالا تر خواهد بود.

اتو با مخزن جداگانه

در نظر داشته باشید که این اتو ها نیز به تازگی وارد بازار شده اند که بخار بسیار زیادی را تولید خواهند کرد. مخزن در نظر گرفته شده به منظور استفاده در این اتو توسط یک سیم و یک شلنگ به دسته اتو متصل شده و بخار را به وسیله روزنه های موجود در کف اتو به پارچه منتقل می کند.

 

نکات و مواردی که در هنگام خرید اتو بخار معمولی میبایست در نظر داشته باشید:

توان در اتو بخار ها

در نظر داشته باشید که توان در خرید اتو بخار نشان دهنده توان المنت در اتو خواهد بود. در ادامه باید گفت که اعداد بالا تر توان در اتو بخار های دستی نشان دهنده این است که اتو با سرعت بیشتری داغ خواهد شد و در حقیقت یعنی در مدت زمان کم تری به منظور استفاده شما عزیزان آماده خواهد شد. این را نیز بدانید که توان در اتو بخار با واحد وات محاسبه می شود. تلاش داشته باشید در خرید اتو بخار، اتویی را انتخاب کنید که دارای توان بالا تری باشد و مجبور نباشید برای داغ شدن صفحه اتو منتظر بمانید.

جنس اتو بخار ها

جالب است بدانید که در واقع اتو بخار ها با کفی های گوناگونی در بازار موجود هستند. انواع گوناگونی از اتو های سرامیکی، استیل، تیتانیوم، آلومینیوم و … را قادر هستید در بازار ببینید و در میان آن ها بهترین را که متناسب با نیاز و بودجه شما است، انتخاب و خریداری نمایید. به گفته مصرف کنندگان اتو بخار های دستی کفی های سرامیکی و تیتانیومی عملکرد بهتری نسبت به سایر کفی ها دارند و در برابر ضربه و خراش مقاوم ترند. بنابراین در خرید اتو بخار به جنس آن بسیار دقت و توجه نمایید.

 

ظرفیت مخزن آب در اتو بخار های معمولی

همان طور که پیش تر گفته شد، در اتو بخار ها، آب داخل مخزن به جوش آمده، بخار خواهد شد و از طریق روزنه های موجود در کف اتو بیرون می آید. در اتو بخار های معمولی، مخزن آبی قرار داده شده است که به وسیله دریچه ای که اغلب بر روی دسته اتو قرار می گیرد قادر خواهید بود آن را پر نمایید. مخزن های آب بزرگ تر به شما این امکان را خواهد داد که در مدت زمان طولانی تری بدون اضافه کردن آب، قادر باشید لباس هایتان را اتو نمایید. ظرفیت از ملاک های خرید اتو بخار است که در این مخزن ها با سی سی محاسبه خواهد شد.

حجم بخار خروجی از روزنه اتو بخار های معمولی

در رابطه با حجم بخار خروجی از روزنه اتو بخار های معمولی باید عرض کنیم که در واقع هر چه بخار های خروجی از رزونه های کف اتو بخار بیشتر باشد، چروک های موجود بر روی لباس و پارچه ساده تر و با سرعت بیشتری باز می شوند. حجم خروجی بخار را با گرم بر دقیقه محاسبه خواهند کرد که این مقدار در حقیقت میزان قدرت دستگاه را در خارج کردن بخار نشان می دهد. در بعضی از اتو بخار ها سیستمی تحت عنوان تشدید بخار قرار داده شده است. این قابلیت در خرید اتو بخار به شما عزیزان این امکان را خواهد داد که برای مدت زمان معینی حجم بخار خروجی را بیشتر نمایید.

 

طول سیم در اتو بخار های دستی

این موضوع را مد نظر داشته باشید که محدودیت جابجایی اتو در خرید اتو بخار به علت کوتاه بودن سیم از مشکلاتی است که بعضی از خانم ها با آن مواجه می باشند. تلاش داشته باشید اتویی را انتخاب نمایید که سیم بلند تری داشته باشند تا قادر باشید به سادگی آن را جا به جا کنید و امر اتو کشی را انجام دهید.

چرخش ۳۶۰ سیم اتو بخار های دستی

در حقیقت باید عنوان کرد که این قابلیت در هنگام اتو کردن می تواند بسیار کمک کننده باشد. با وجود این قابلیت دیگر در زمان اتو کشی سیم نخواهد پیچید و گره نخواهد خورد. این قابلیت در خرید اتو بخار موجب چرخش سیم در محل اتصال به بدنه اتو خواهد شد.

 

سلف کلین در اتو بخار به چه معنا می باشد؟

در رابطه با این امکان در اتو بخار ها باید گفت که در حقیقت وجود این قابلیت در خرید اتو بخار موجب خواهد شد تا رسوبات در منافذ اتو بخار انباشته نشود و در نتیجه بخار حاصل از جوشیدن آب به سادگی از داخل منافذ خارج شوند.

بخار دهی عمودی در اتو بخار معمولی

بخار دهی عمودی برای لباس هایی که آویزان می باشند، بسیار مناسب تر خواهد بود. بنابراین به منظور استفاده از این قابلیت کافی است اتو را در مقابل لباس آویزان شده دارید تا بخار حاصل از اتو لباس شما را صاف نماید.

سیستم صد چکه در اتو بخار معمولی

در واقع زمانی که دمای کف اتو به مقدار کم تر از حد مجاز به منظور تولید بخار می رسد، این سیستم موجب خواهد شد تا محفظه تبخیر به شکل اتومات بسته شده و در نتیجه از ریختن و چکه کردن آب به بیرون جلوگیری خواهد کرد. پس این قابلیت را در خرید اتو بخار نادیده نگیرید.

سیستم قطع کن خودکار در اتو بخار معمولی

جالب است بدانید که در واقع وجود این قابلیت موجب افزایش ایمنی در اتو بخار خواهد شد. لازم به ذکر است که اتو هایی که دارای سیستم قطع کن خودکار هستند، در صورتی که بیش از زمان معینی بر روی لباس بمانند به صورت اتومات خاموش خواهند شد. همین طور در صورت ایستاده ماندن بیش از مدت معینی نیز اتو به صورت اتومات خاموش خواهند شد. البته زمانی که دوباره قصد کار کردن با اتو را داشته باشید این سیستم قطع شده و اتو دوباره روشن خواهند شد.

اسپری آب در اتو بخار معمولی

در ارتباط با اسپری آب در اتو بخار های معمولی باید به این نکته توجه داشته باشید که در واقع اسپری آب در اتو بخار ها به شما عزیزان این امکان را خواهد داد که به میزان نیاز و به صورت مساوی آب را از داخل مخزن اتو بر روی سطح پارچه مورد نظرتان اسپری کنید. در همین راستا باید گفت که این عمل به وسیله دکمه ای که در بالا و یا کنار اتو قرار گرفته است انجام خواهد شد. امیدوارم از این مقاله کاربردی و راهنما نهایت استفاه رو برده باشید و تونسته باشیم با مطالبی که عرض کردیم در زمان خرید راه گشای شما عزیزان باشیم.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن