خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین کرم موس صورت فلورمار برای پوست چرب خشک دیجی کالا

باید خدمتتون عرض کنیم که در حقیقت قصد داریم در این مطلب، به معرفی کردن کرم موس صورت بپردازیم و شما عزیزان را با کاربرد های آن آشنا نماییم و نکات و مواردی را در جهت خرید یک کرم موس صورت مناسب بیان کنیم، بنابراین چنانچه شما نیز به استفاده از لوازم آرایشی علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این مطلب کاربردی را از دست ندهید و همراه با سایت ما باشید:

قیمت و خرید بهترین کرم موس صورت فلورمار برای پوست چرب خشک دیجی کالا

راهنمای جامع خرید بهترین کرم موس صورت

در خصوص با این بخش از مقاله باید گفت که در واقع کرم موس صورت یک کرم آرایشی است که دیگر اسم آن کرم پودر زده شده یا یک دست شده نام دارد. می توان گفت که این نوع کرم با ساختار سبک و یک پارچه ای که دارد به خوبی روی پوست قرار گرفته و پوست شما عزیزان را جذاب تر از همیشه خواهد کرد. موس بر عکس کرم پودر، به هیچ وجه حالت چرب و روغنی ندارد و روی پوست صورت نمی ماسد. از طرف دیگر این محصوب به هیچ وجه خشکی پنکک را نداشته و همین طور موجب بسته شدن منافذ پوست نیز نمی شود. در کنار این مواردی که بیان شد باید عرض کنیم که بافت پودری و مات آن به خوبی موجب پوشاندن خطوط و چروک های پوست می شود؛ البته در خاطر داشته باشید که این مزایا وقتی برای شما به ارمغان می آید که شما عزیزان قادر باشید موس مناسب با پوست صورت خود و با کیفیتی بالا خریداری کنید.

جالب است بدانید که با توجه به این موضوع که موس صورت دارای حباب های ریز هوا می باشد به سادگی قابل پخش بر روی پوست می باشد و به پوست حالتی کاملا طبیعی اعطا خواهد کرد، به همین خاطر همه افراد با انواع پوست ها مانند پوست مختلط، چرب و حتی بعضی از زمان ها پوست خشک نیز می توانند کرم موس مناسبی را برای پوست خود برگزینند. نکته دیگری که موجب می شود افراد استقبال بسیار بالا و قابل توجهی از این نوع کرم ها بکنند، لطافت و سبکی آن ها به حساب می آید.

عوامل موثر در انتخاب یک موس صورت

باید بهتون بگیم که در هنگام خرید موس صورت و همین طور هر کدام از کرم آرایشی دیگر، در نظر داشتن موارد گوناگونی در انتخاب یک کرم مناسب شرط خواهد بود. بی تردید نمی توان یک موس صورت را برای همه وضعیت ها و انواع پوست ها تجویز و یا استفاده کرد. به عنوان مثال در انتخاب یک کرم موس مناسب موارد گوناگونی مانند نوع پوست، آب ‌و هوای گرم یا سرد در محل زندگی شما و حتی تغییرات فصل تاثیر گذار می باشد، ولی در انتها و در هنگام خرید یک کرم موس خوب می بایست حتما به ۳ مورد زیر توجه کافی را داشته باشید :

  1. توجه به فرم موس صورت

در نظر داشته باشید که موسی که برای صورت خود انتخاب می کنید باید به صورت کامل با پوست شما سازگار باشد و در حقیقت چنانچه پوستی خشک و یا معمولی مایل به خشک را دارا می باشید، بهترین گزینه به منظور استفاده شما عزیزان موس مایع محسوب خواهد شد، ولی در شرایطی که پوست شما چرب است نوع مات و فشرده و یا پودری برای استفاده شما عزیزان بهتر است و در حقیقت این فرم موجب خواهد شد که موس انتخابی شما به صورت صحیح بر روی پوست چربتان نشسته و بچسبد. اغلب در هر فصل طبق احتیاج پوست نوع موس و کرم های آرایشی مناسب نیز فرق خواهد کرد. در فصل تابستان کرم موس مورد استفاده شما عزیزان می بایست سبک، با دوام، رنگی و با امکان آب رسانی است، در حالی که در فصل زمستان احتیاج است که کرم انتخابی شما آب رسانی بالا تری را برای پوست شما به همراه داشته باشد، بخاطر این که معمولا قسمت هایی از پوست افراد در فصل زمستان با توجه به سردی هوا دچار خشکی می شود.

  1. رنگ موس صورت

در هنگام انتخاب رنگ موس می بایست به رنگ پوست خود توجه زیادی داشته باشید. هر چند رنگ موس با رنگ پوست شما هماهنگ و مطابقت داشته باشد چین ‌و چروک‌ ها، کک و مک و لک ‌ها نیز بهتر کاور می شود. انتخاب رنگ موس باید به شکلی باشد که به خوبی در رنگ پوست محو شود.

در حالتی که بنا دارید به شکل روزانه موس را استفاده کنید، بهترین کار این است که به دنبال موس های دارای ضد آفتاب بروید. بعضی از موس ها دارای ضد آفتاب هستند و به خوبی احتیاجات روزانه پوست شما عزیزان به منظور حفاظت در برابر اشعه خورشید را پاسخ گو می باشند. البته این مسئله را در خاطر داشته باشید که مطمئنا یک موس ضد آفتاب دار به اندازه ضد آفتاب معرفی شده به وسیله پزشک در مراقبت از پوست تاثیر گذار نمی باشد.

  1. برند سازنده

شایان ذکر است که از دیگر نکات قابل توجه در هنگام خرید موس صورت نوع برند سازنده این محصول می باشد. خیلی از مارک های تولید کننده محصولات آرایشی که افراد به شکل مداوم از محصولات آن ها بهره می گیرند و از کیفیت آن ها کاملا رضایت خاطر دارند در میان محصولات تولید خود موس صورت نیز تولید می کنند. در شرایطی که برند مورد استفاده شما عزیزان به صورت با پوست شما سازگاری داشته پیشنهاد می کنیم موس را نیز از همین مارک انتخاب کنید، در غیر این صورت بهتر است در خصوص با برند های گوناگون تولید کننده موس تحقیق و پرس و جو کرده و در نهایت موس مناسبی را خریداری کنید. البته این را در خاطر داشته باشید که باز هم بعد از این پرس و جو از اطرافیان و تحقیقاتی که در مورد این موس ها انجام داده پیشنهاد می گردد به نکات و موارد زیر نیز توجه داشته باشید.

در شرایط کنونی مارک هایی مانند می ‌بلین دریم  (Maybelline Dream)، آون (Avon) و اورآل در زمینه تولید موس صورت بسیار موفق ظاهر شده اند.

 

دیگر موارد حائز اهمیت در هنگام خرید کرم موس صورت

  • موس صورت انتخابی را حتما بر روی پوست خود تست نمایید

هرچند اندکی عجیب است ولی به هر روی واقعیت این است که خیلی از بانوان بدون تست محصولات آرایشی اقدام به خریدن آن ها می کنند. ولی توصیه ما به شما عزیزان این است که از این کار خودداری کنید و حتما قبل از خرید، موس انتخابی خود را بر روی پوست صورت امتحان کنید. حتی چنانچه قصد خرید از برندی را داشته که همه محصولات آن با پوست شما سازگار باشد نیز باز هم از تست کردن موس نگذرید. در این راستا بهتر است به منظور تست موس آن را بر روی چانه یا فک خود امتحان کنید و از تست آن بر روی دست یا گردن خود خوددار کنید، بخاطر این که پوست گردن و دست معمولا نسبت به صورت تیره تر یا روشن تر است.

  • تست موس در نور طبیعی

مطمئنا تست موس در زیر نور مصنوعی فروشگاه ها از تعیین درست رنگ و سایه موس ممانعت به عمل خواهد آورد، به همین خاطر حتما موس را در زیر نور طبیعی امتحان کنید. به عنوان مثال قادر خواهید بود پس از زدن موس بر روی پوست خود به بیرون از مغازه رفته و در زیر نور طبیعی در آینه به خود نگاه کنید و یا این که از همراه خود نظر سنجی نمایید. خرید موس در ساعاتی که هوا روشن است به شما در خرید موس مناسب تر کمک شایانی خواهد کرد.

  • مراقبت و توجه به پوست

بی تردید موس نیز همانند هر محصول آرایشی و بهداشتی دیگری در صورت استفاده زیاد و یا زیاد ماندن بر روی پوست ضرر هایی برای پوست برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت. تا جایی که قادر خواهید بود مصرف موس و محصولات آرایشی را به کم ترین حد ممکن برسانید ولی در شرایطی که ناچار به استفاده می باشید حتما پس از رسیدن به خانه به نسبت شستن صورت خود اقدام کرده و به هیچ وجه با آرایش نخوابید.

در نظر داشته باشید که اهمیت کرم های آرایشی که نقش زیر ساز را دارند بسیار زیاد خواهد بود. در شرایط استفاده نا مناسب آن ها نه تنها پوست و آرایش شما جذاب به نظر نرسیده که حتی چین و چروک‌ ها و لک‌ های روی پوست شما بیشتر دیده می شود، ولی شما عزیزان قادر خواهید بود با توجه به موارد بیان شده در این مطلب به سادگی موس مناسبی را برای پوست صورت خود انتخاب کنید. امیدواریم که از این مقاله با عنوان راهنمای جامع خرید بهترین کرم موس صورت نهایت استفاده های لازم رو برده باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن