خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین ماشین ریش تراش ارزان جدید مردانه صفر زن دیجی کالا

جالب است بدانید که پیشینه بهرمندی از تیغ‌ های اصلاح به فرهنگ و آیین های دوره برنز بر می گردد که امروزه مدرن ترین ماشین ریش تراش ها روی کار آمده اند. تیغ ‌های اصلاح اغلب از برنز یا ابسیدین تولید میشد و به صورت هلالی بودند و با گذشت زمان، ظاهر، مدل و جنس آن ‌ها تغییر کرد تا در آخر تیغ ‌های با دسته جدید و بروزی که در عصر امروز شاهد هستید، تولید و روانه بازار شد. نخستین ماشین ریش تراش تقریبا ۷۰ سال قبل اختراع شد و به مرور زمان استفاده از آن‌ ها رایج تر شد.

همینطور که بانوان به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهند، این مسئله برای آقایان نیز بسیار دارای اهمیت است. بوسیله پیرایش صورت به شکل های گوناگون می‌توان مدل های متنوعی از ظاهر را به وجود آورد. ماشین ریش ‌تراش وسیله ای است که به سادگی هر مردی را به این هدف خواهد رساند.

قیمت و خرید بهترین ماشین ریش تراش ارزان جدید مردانه صفر زن دیجی کالا

راهنمای خرید ماشین ریش تراش و پر فروش ترین ریش تراش ها در ایران

هر مردی به صورت متوسط دارای ۳۵ هزار مو در صورت خود است که در ۲۴ ساعت ۰٫۸ میلی متر رشد دارد. به همین خاطر برای اصلاح و آراستگی آن ها باید هر هفته در آرایشگاه نوبت بگیرد که این امر اغلب زمان بر و هزینه بر محسوب می شود. در صورتی که با تهیه ماشین ریش ‌تراش‌ های مناسب یا همان تریمر ها در منزل قادر هستید به سادگی این امر را انجام دهید. در حقیقت ماشین ریش تراش یک ابزار ضروری برای مردانی به شمار می آید که به بهداشت صورت و جذابیت چهره خود بسیار اهمیت می دهند.

مقایسه ماشین ریش تراش با تیغ های اصلاح

در حقیقت این روز ها آراستگی و مرتب بودن صورت، موضوعی بسیار حائز اهمیت برای بیشتر آقایان به حساب می آید؛ به گونه ای که هزینه ‌های بالایی جهت خرید تیغ اصلاح پرداخت می کنند. تیغ ‌هایی که بیشتر سطح کیفی پایینی دارند و احتمال دارد استفاده‌ مداوم آن ‌ها موجب آسیب دیدن پوست شما گردد. با اندکی حساب و کتاب کردن می ‌توان این نکته را دریافت که خرید تیغ اصلاح از نظر اقتصادی نیز صرف نمی کند بخاطر اینکه برای تهیه تیغ‌ های اصلاح که فقط یک بار می توان آن ها را استفاده کرد شما باید تقریبا ۷ تا ۱۲ هزار تومان در چند روز و تقریبا ۳۵ تا ۷۵ هزار تومان به منظور تیغ‌ هایی که قابلیت استفاده برای چند بار را دارند، هزینه کنید ولی با ۱ بار پرداخت پول بیشتر، قادر میباشید ریش تراشی تهیه کنید که برای سال های سال بتوان آن را استفاده کرد و صرفه اقتصادی آن در مقایسه با تیغ بیشتر می باشد.

طرز استفاده سریع و ساده ریش تراش ها

بیشتر ماشین ریش ‌تراش های امروزی را می توان شارژ کرد؛ از همین روی ابزار خوبی برای استفاده در جابجایی و مسافرت به حساب می آیند. با سریع انجام شدن امور روزمره در دنیای مدرن، انسان برای کارهایی همانند اصلاح صورت خود به دنبال مسیر هایی جهت صرفه جویی در زمان است. از طرفی دیگر، ریش تراش های الکترونیکی می ‌توانند به سادگی بخش هایی از صورت که نمی توان به آن ها دسترسی داشت یا آن بخش ها حساسیت بیشتری دارند، اصلاح نماید.

انواع ریش ‌تراش ها بر حسب مدل تیغه‌ی آن ها

اغلب ماشین های اصلاح برقی ۲ نوع تیغه‌ برش چرخشی و ورقه‌ ای دارند که هر یک از این ۲ مدل دارای طرافداران خاص خود می باشند. ساختار کارکرد این ۲ مدل  با هم فرق دارد که در انتخاب شما برای تهیه این محصول بسیار حائز اهمیت است.

ماشین ریش ‌تراش با تیغه چرخشی

ریش تراش هایی با ساختار تیغه ‌های چرخشی از تیغه‌ هایی بیضی مانند و منعطف، تجربه اصلاحی پاک و فوق العاده را برای شما عزیزان رغم می زند. این مدل از ماشین های اصلاح را می ‌توان به سادگی روی صورت خود حرکت دهید. همچنین این ماشین ریش تراش، به فرد این اجازه را می دهد که در همه طرف صورت خود را اصلاح نماید. این مدل ریش تراش ها در مقایسه با ریش تراش های ورقه ای از موتور کم صدا تری برخوردار می باشند و به سادگی اصلاح مو های بلند را انجام خواهند داد. ماشین ‌های چرخشی توسط تیغه‌ خود مو ها را بلند می کنند و آن را در می آورند. این نوع ماشین ریش تراش ها برای افرادی که نمی خواهند روزانه صورت خود را اصلاح کنند و افرادی که مو هایی ضخیم دارند، مناسب تر می باشد.

نقاط قوت

دارای سری منعطف

امکان اصلاح موی ضخیم

دسترسی به تمامی قسمت های صورت

تولید صدای کمتر در مقایسه با نوع فویلی

نقاط ضعف

به اشخاصی که پوست خیلی حساسی دارند پیشنهاد نمی شود

در مقایسه با مدل ورقه ای سنگین تر می باشند

ماشین ریش ‌تراش با تیغه ورقه ای

می توان عنوان کرد که این نوع ریش تراش ها تیغه های جنبشی در پشت فویل های فلزی سوراخ شکل به کار گرفته اند. قسمت ورقه ای، موجب بلند شدن مو می شود و آن را به طرف تیغ می فرستد تا یک اصلاح فوق العاده صورت پذیرد. ماشین ریش تراش های اصلاح فویلی بیشتر با ۳ یا ۴ تیغه به فروش می رسند. بهرمندی از تیغه ‌های بسیار به کاربر این امکان را می‌دهد که در بازه زمانی کوتاهی یک اصلاح تمیز را انجام دهد. بعضی از ریش تراش‌های ورقه ای یک سر فنری منعطف دارند تا در مواقع گوناگون فشار کافی به وجود آید. این مدل از ماشین های اصلاح اکثرا هنگام کار، صدای بیشتری تولید می کنند و برای اصلاح موهای بلند عملکرد خوبی ندارد.

نقاط قوت

استفاده از تیغه‌ های زیاد

وزن کم ریش تراش

نقاط ضعف

استفاده از موتور پر سر و صدا در این ریش تراش

مناسب نبودن برای کوتاه کردن مو های بلند

برای خرید ریش‌تراش چه معیاراتی را باید در نظر گرفت؟

اندازه کوتاهی مو: بعضی از دستگاه های ماشین ریش تراش صرفا دارای حالت ایجاد خط به ریش میباشند؛ یعنی این که برای تکمیل اصلاح به وسیله دیگری نیاز است. احتمال دارد شما عزیزان مجبور شوید مبلغ بیشتری را برای تهیه ریش‌ تراش پرداخت کنید ولی همین ریش‌ تراش زمان بیشتری برای شما خواهد خرید، بخاطر اینکه دیگر مجبور نیستید در روال وقفه ایجاد کنید و صبر کنید تا جهت تکمیل نظافت از ابزار دیگری استفاده نمایید تا کار هر روز خود را به انجام دهید.

امکان کار با ریش تراش حین اتصال به برق : این احتمال وجود دارد در هنگام استفاده از دستگاه ریش تراش شارژ، شارژش به اتمام برسد و اصلاح شما عزیزان تکمیل نشده باشد، لذا امکان استفاده از ریش تراش با سیم یکی از قابلیت های مهم ریش تراش به شمار می آید.

شانه‌ های مو:  در صورتی که قصد دارید که مو های صورت شما بصورت کامل از ریشه اصلاح نشود ولی طبق سلیقه خودتان ریش‌ خود را آراسته و مرتب نمایید، ریش تراشی تهیه فرمایید که گذاشتن شانه‌ با درجه‌ های متفاوت را ساپورت نماید یا به صورت درونی از این ویژگی بهرمند باشد.

ماشین ریش تراش با خاصیت ضد آب: در برخی از دستگاه های ریش تراش، علاوه بر اصلاح صورت به شکل خشک، این قابلیت نیز وجود دارد که بتوانید از ژل یا فوم برای اصلاح صورت خود بهره ببرید یا اینکه ریش تراش را در حمام و با صورت خیس مورد استفاده قرار دهید. محصولاتی که دارای قابلیت استفاده با ژل را دارند بهترین انتخاب برای افرادی است که پوست حساسی دارند. دائما پیش از استفاده از ریش تراش، دستور کار آن را مطالعه کنید، چنانچه امکان استفاده در حالت خیس را پشتیبانی می کرد از آن در حمام استفاده فرمایید.

ماشین های ریش تراش با نوار سرد: برخس از ماشین ریش تراش ها یک نوار سرد برقی دارند، این قابلیت از به وجود آمدن جوش و آلرژی های پوستی پیشگیری خواهد کرد و موجب حفظ شفافیت پوست صورت خواهد شد.

سطح نگهداری شارژ: امکان دارد این ویژگی چندان اهمیتی برای شما نداشته باشد ولی احتمال این هم هست که نبود آن بعد از خرید ماشین ریش تراش، دائما برای شما مشکل ایجاد کند. امروزه مدل‌ های مدرن ریش تراش که راهی بازار شده اند روی مسئله سطح نگهداری شارژ از هم پیشی می گیرند ولی میبایست توجه فرمایید که در کنار این ویژگی، ریش تراش نیز سریع تر شارژ شود که در ادامه به این مسئله نیز خواهیم پرداخت.

نشان دهنده سطح شارژ : بعضی ماشین ریش ‌تراش‌ های مدرن و امروزی الکتریکی ۱ نمایشگر شمارش معکوس دیجیتالی دارند که بیانگر سطح شارژ ریش تراش پیش از شارژ دوباره می باشد. بعضی از ماشین های ریش تراش چراغ ‌های سبز (شارژ کامل شده) و قرمزی (شارژ کامل نشده) دارند که به شما عزیزان می گویند چه موقعی دستگاه شما به صورت کامل شارژ شده و قادر به استفاده از آن میباشید.

شارژ سریع ریش تراش:  برخی از دستگاه های ریش تراش بی ‌سیم، قابلیت شارژ سریع را در خود دارند، شما عزیزان قادر میباشید ریش تراش را به شارژ بزنید و بعد از دوش ۱۰ دقیقه ای، صورت خود را اصلاح نمایید.

اصلاح خط ریش و مو های بلند: بیشتر ماشین ریش تراش ها امکان اصلاح خط ریش را مهیا می سازند و یا توسط آن می‌ توان، مو های داخل گوش‌ ها یا سایر مو های بلند را کوتاه و یا اصلاح کرد.

نظافت ساده ماشین ریش تراش: بیشتر دستگاه های ریش تراش پس از چند بار استفاده به تمیز شدن نیاز دارند و بیشتر ماشین های ریش تراش دارای یک برس کوچک می باشند که برای نظافت تیغه‌ی ریش تراش می توان از آن استفاده کرد یا یا از طریق ضربه زدن به انتهای ماشین ریش تراش آن را تمیز نمود. برخی از انواع ریش تراش ها را می‌ توان با آب مورد نظافت قرار داد و برخی از آن ‌ها ویژگی تمیز کردن خودکار یک سیستم پاک کننده اتوماتیک با مایع ضد عفونی کننده دارند.

دارای استند شستشو: در حقیقت استند شستشو از قابلیت هایی است که جدیدا به ماشین های ریش تراش ضد آب افزوده شده که موجب راحتی در مسئله پاک کردن ریش تراش می‌ شود. شما عزیزان به کمک این قابلیت قادر هستید سری تریمر را داخل استند شستشو بگذارید و بدون هیچ زحمتی ریش تراش را تمیز نمایید.

در جهت یک اصلاح تمیز چه کارهایی باید انجام داد

پوست خود را محکم بکشید، چون این امر موجب خواهد شد که ماشین اصلاح تماس بیشتری با پوست و مو های صورت داشته باشد و عمل اصلاح صورت به سادگی صورت بپذیرد.

با کشیدن لب بالایی خود بین دندان ها بهتر می توانید مو های زیر بینی خود را به خوبی اصلاح کنید.

پس از اصلاح محلول یا کرم مرطوب کننده و یا افترشویو به پوست خود بزنید. به منظور اینکه اصلاح خوبی انجام دهید تیغه ‌ها و ورقه ریش تراش را هر ۱ سال تا ۲ سال عوض نمایید.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن