خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین صندلی ماساژور سنگ یشم دست دوم دیجی کالا

جالب است بدانید که تنوع صندلی های ماساژور موجود در بازار، انتخاب یک گزینه مناسب از میان آن ها را اندکی سخت کرده است.

قیمت و خرید بهترین صندلی ماساژور سنگ یشم دست دوم دیجی کالا

راهنمای کامل و جامع خرید صندلی ماساژور مناسب در ایران

در این مقاله کاربردی ما قصد داریم تا نکات و مواردی را در خصوص با خرید راحت یک صندلی ماساژور مناسب برای شما عزیزان بیان کنیم، لذا در ادامه مطلب با سایت ما همراه باشید.

موارد و نکات حائز اهمیت در هنگام خرید صندلی ماساژور

 • قیمت صندلی ماساژور

در ابتدای امر باید در نظر بگیریم که به جهت خرید صندلی ماساژور تا چقدر قادر به هزینه کردن خواهید بود. این نکته را در نظر داشته باشید که تنوع قیمت صندلی های ماساژور بسیار زیاد است و بین تقریبا ۸ الی ۶۰ میلیون تومان متغیر خواهد بود که البته این موضوع هم حائز اهمیت است که موضوع قیمت به امکاناتی که در آن وجود دارد وابسته خواهد بود و به طبع هرچه امکانات و قابلیت های بیشتری را داشته باشید به مراتب قیمت بالاتری را هم خواهد داشت که امری طبیعی است.

دسته بندی صندلی های ماساژوز از نظر قیمت

 1. صندلی های ماساژور با قیمت پایین : این صندلی ها نسبت به سایر مدل ها قیمت پایین تری را برای شما به همراه دارد، ولی معمولا هرچند عملکرد مطلوبی را از خود نشاده داده است، ولی در ساخت آن ها از فناوری قدیمی استفاده شده است. ضمنا این دسته از صندلی های ماساژور از امکانات و قابلیت های اندکی برخوردارند و قیمت آن ها حدودا زیر ۱۵۰۰ دلار مورد معامله است.
 2. صندلی های ماساژور با قیمت متوسط : این گروه از صندلی های ماساژور نسبت به صندلی ماساژوز های قیمت پایین، از امکانات بیشتری برخوردار است و به خوبی توانایی رفع نیاز افراد را دارا می باشد. این صندلی ها نیز از قیمتی بین ۱۵۰۰ الی ۶۵۰۰ دلار برخوردار خواهند بود.
 3. صندلی های ماساژور تقریبا زیاد : واضح است که هر چقدر بودجه شما برای خرید صندلی ماساژور بیشتر است، دارای امکانات به مراتب بالاتری را برای شما به همراه خواهد داشت. در نظر داشته باشید که صندلی هایی که در این دسته قرار گرفته از قابلیت های فوق العادی برخوردار خواهند بود.

به صورت کلی یک صندلی ماساژور در هر قیمتی که است موجب رضایت خاطر و آرامش افراد می شود، ولی به منظور داشتن یک صندلی ماساژور در ابتدای امر باید تعیین کنید که هدفتان از خرید این صندلی چیست و پس از آن به دنبال نکته بعدی بگردید.

 • تعیین هدف از خرید صندلی ماساژور

در حقیقت شما عزیزان می بایست در نظر بگیرید که به چه منظور در فکر خرید صندلی ماساژور افتاده اید؟ با جواب دادن به این سوال به سادگی قادر خواهید بود نوع صندلی ماساژور خود را انتخاب کنید. بخاطر این که به صورت کلی صندلی های ماساژور موجود در بازار به ۲ گروه درمانی و تفریحی تقسیم بندی می شوند. جالب است بدانید که طراحی صندلی های درمانی به دلیل برطرف کردن احتیاجات درمانی و کایروپراکتیک صورت می پذیرد. کایروپراکتیک در حقیقت گونه از پزشکی جایگزین است که بیشتر بر روی تشخیص و درمان اختلالات دستگاه ماهیچه ‌ای اسکلتی شخص به خصوص ستون مهره‌ تمرکز دارد.

در حال حاضر در نظر داشته باشید که تعداد افرادی که با مشکل کمردرد روبرو هستند، کم نیست و یکی از تاثیرگزار ترین مسیر ها به منظور تسکین این دردها استفاده از صندلی ماساژور محسوب خواهد شد. این صندلی کمک شایانی به درمان درد ناحیه گردن، شانه، پا و مشکلات ناشی از اضطراب مثل فشار خون بالا خواهند کرد.

صندلی های ماساژور تفریحی نیز دارای امکانات جذابی مانند پخش ‌کننده  MP3 خواهد بود. البته در یاد داشته باشید که این به این معنا نیست که دیگر استفاده از صندلی های درمانی فقط به منظور درمان است و هیچ لذتی را برای فرد به همراه ندارد، بلکه همه صندلی های ماساژور موجب به وجود آمدن حس خوشایندی در شخص می شود که باید در نظر داشته باشید.

 • امکانات و قابلیت های صندلی ماساژور

از دیگر مواردی که در زمان خرید صندلی ماساژور باید در خاطر خود داشته باشید قابلیت ها و امکانات یک صندلی ماساژور به شمار می رود. به صورت کلی می توان قابلیت های حائز اهمیت یک صندلی ماساژور را به ۳ دسته اصلی تقسیم بندی کرد :

 • فناوری ‌های اصلی صندلی ماساژور
 • قابلیت ‌های درمانی
 • قابلیت ‌های تفریحی و دیگر تسهیلات اصلی آن

با شناخت تمامی قابلیت های صندلی های ماساژور می توان به سادگی گزینه مناسب خود را انتخاب کنید. در ادامه سعی می کنیم بیشتر با در خصوص با هر کدام از این موارد صحبت کنیم، بنابراین در ادامه این مقاله همراه با ما باشید :

فناوری ‌های اصلی صندلی ‌های ماساژور

در خصوص با تکنولوژی اصلی صندلی های ماساژور باید این طور بیان داشت که هر یک از صندلی های ماساژور از اجزای حائز اهمیتی برخوردار می باشند. می توان گفت که این اجزا باید در هر صندلی با هر نوع طراحی که دارند در نظر گرفته شده باشد :

 • مسیر ماساژ (Massage Track)

مسیر ماساژ در صندلی های ماساژور در سه نوع مختلف دسته بندی می شود:

 1. صندلی‌ های با چارچوب ثابت : به صورت کلی این نوع چارچوب در صندلی های ماساژور با قیمت پایین بیشتر دیده خواهد شد. شایان ذکر است که چارچوب این صندلی ها به شکل مستطیلی است و قسمت سر آن در صندلی به صورت ثابت در نظر گرفته شده است و با توجه به ثبات سر آن ماساژ خیلی حرفه ای و پیشرفته ای را برای شما عزیزان به همراه نخواهند داشت. به صورت کلی باید این امکان را در اختیار داشته باشید تا خود به تنظیم شیوه نشستن خود بر روی صندلی کنید تا به درستی قسمت هایی از بدنتان که احتیاج به ماساژ دارند، ماساژ داده شوند، چنانچه چنین امکانی وجود ندارد ماساژ انجام شده میزان رضایت بندی مناسبی را برای شما نخواهد داشت.
 2. نوع S-Track: امروزه روز و در شرایط کنونی این نوع از صندلی ها استاندارد ترین صندلی های ماساژ موجود در بازار خواهند بود. در حقیقت این صندلی ها هرچند از چارچوب ثابتی برخوردارند ولی از شکلی مانند انحنای ستون فقرات افراد نیز برخوردار خواهند بود. غلتک های در نظر گرفته شده در این صندلی به خوبی از گردن تا دنبالچه حرکت دارد و بدن شما به صورت مداوم و پیوسته ماساژ داده می شود.
 3. نوع L-Track : این دسته از صندلی های ماساژور که به صندلی هیبریدی L/S Track نیز معروف است، جدید ترین و بروز ترین نوع صندلی های ماساژور محسوب می شود. در حقیقت در این صندلی ها که همان صندلی های استاندارد S-Track است دارای قسمتی تاشو اضافه شده که قابل خم شدن به زیر صندلی می باشد و این امکان را برای شما عزیزان فراهم خواهد کرد تا غلتک ها قادر باشند حرکت خود را از گردن تا ماهیچه های سرینی و پشت ران ها ادامه داده و این قسمت ها را نیز ماساژ دهند.

 • ردیف غلتک ‌ها

در این مورد باید گتف که در واقع صندلی های ماساژور از غلتک هایی به منظور انجام ماساژ برخوردار هستند. امروزه تعداد استاندارد غلتک ها در صندلی های ماساژور  ۴ عدد در نظر گرفته شده است، ولی در بعضی از صندلی ها نیز به خاطر کم کردن قیمت تنها ۲ یا ۳ غلتک مورد استفاده قرار گرفته است. البته بعضی از صندلی ها نیز باید از ۶ غلتک برخوردار باشند که البته تعداد این صندلی ها محدود خواهد بود. واضح است که هر چه صندلی انتخابی دارای تعداد غلتک های بیشتری هستند کیفیت ماساژ نیز به مراتب بیشتر می رود.

چنانچه در یاد داشته باشید در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره داشتیم که در صندلی های ماساژور ارزان قیمت، فناوری های قدیمی به کار گرفته شده است. شایان ذکر است که یکی از این فناوری ها، غلتک ها به شمار می رود. در واقع در بیشتر این صندلی ها سرگاهی های ثابت ماساژ یا چند جفت توپ ماساژ جایگزین غلتک ها شده است.

فناوری‌ های تنظیم غلتک

فناوری های تنظیم غلتک به چهار دسته تقسیم خواهند شد:

 1. فناوری فاقد تنظیم : گفتنی است که بیشتر صندلی های ماساژور ارزان قیمت از امکان تنظیم غلتک برخوردار نمی باشند. بنابراین بر روی این صندلی وقتی ماساژ رضایت بخشی را تجربه خواهید کرد که نقاط فشار بدن شما مانند؛ گردن، شانه، کمر و … با غلتک موجود در این صندلی ها هم راستا شود. در غیر این صورت شما عزیزان می بایست کمی جای خود را روی صندلی عوض کرده تا حالت بدن شما بهتر شود و ماساژ خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.
 2. اسکن ۳ بعدی بدن : این تکنولوژی در حقیقت به کمک حسگرهایی که دارد، بدن شما را برای داشتن بهترین ماساژ در وضعیت مناسبی قرار می دهد. لازم به ذکر است که در هر بار که قصد استفاده از صندلی را دارید، پیش از آن که ماساژ شروع شود کامپیوتر همراه صندلی، فرآیند اسکن تمامی نقاط فشار بدن شما را شروع خواهد کرد و به خوبی محل جای گرفتن غلتک ها را تنظیم می کند. البته این موضوع را در خاطر داشته باشید که در بعضی از اوقات نیز این امکان فراهم است که تنظیمات صورت گرفته به وسیله این فناوری چندان نیز درست نیست و خود به ناچار تنظیمات را دستی انجام دهید.
 3. تنظیم دستی : برخی از صندلی ها دارای تنظیمات کامپیتوری به منظور تنظیم غلتک ها و بخش های ماساژ هستند و امکان تنظیم آن ها به صورت دستی به کمک کنترل از راه دور وجود ندارد. البته این امکان وجود خواهد داشت که به منظور قرارگیری غلتک ها در جای مناسب اندکی زمان احتیاج است ولی خیالتان از این لحاظ راحت است که تنظیمات به صورت کامل درست می باشند.
 4. روش ۲ چنگکی : این مدل از صندلی ها در کنار این موضوع که از فناوری اسکن بدن برخوردار می باشند، همین طور دارای تنظیمات دستی نیز هستند تا در صورت عدم عملکرد صحیح فناوری اسکن بدن به شکل دستی تنظیمات را انجام دهید. البته نکته ای که در خصوص با این مورد وجود دارد این است که این نوع از صندلی ها قیمت به مراتب بالاتری را برای شما عزیزان به همراه خواهند داشت.

انواع ماساژ ها

ماساژ های صورت پذیرفته به کمک غلتک به صورت های گوناگونی وجود دارد و به نوعی می توان این طور بیان داشت که هر چقدر صندلی ماساژور شما از قابلیت ها و امکانات بالاتری برخوردار است، شما را از تکنیک ها و شیوه های بیشتری نیز بهره مند می کند تا ماساژی خاص تر و بهتر را تجربه کنید.

به صورت کلی ماساژ ها به ۲ دسته کلی، اصلی و پیشرفته تقسیم بندی خواهد شد. از میان تکنیک های اصلی می توان ورز دادن، ضربه زدن و حرکت رولی و … را نام برد و تکنیک های بروز و حرفه ای نیز مواردی مانند؛ سوئدی، شیاتسو و تایلندی را شامل خواهند شد.

بیشتر صندلی های ماساژور این امکان برای شما فراهم خواهند کرد تا به کمک کنترل از راه دور و متناسب با نیاز خود، سرعت و شدت فشار غلتک ها را تنظیم نمایید، ولی بعضی از نمونه های ارزان قیمت از چنین امکانی برخوردار نمی باشند و تنها یک نوع تنظیمات را دارا خواهند بود، به همین خاطر شما با صرف هزینه بالاتر به جهت خرید صندلی ماساژور می توانید از تعداد انتخاب های بیشتری بهره مند شوید.

ماساژ به کمک کیسه هوا

بیشتر صندلی های ماساژور از ۲ حالت ماساژ مختلف برخوردار خواهند بود :

 1. ماساژ با بهره از غلتک
 2. ماساژ با بهره از کیسه ‌های هوا

در این خصوص می توان گفت که امروزه صندلی های ماساژور به کیسه هوا در دو نسل تولید شده مجهز می باشند و به همین خاطر اینطور پیشنهاد می شود که در هنگام خرید حتما سوال بفرمایید که صندلی مورد نظر از کدام نسل می باشد. به طبع هر چقدر کیسه های هوای موجود در یک صندلی ماساژ بیشتر باشد ماساژ دریافتی از کیفیت به مراتب بهتری برخوردار خواهد بود.

لازم به ذکر است که کیسه های هوای نسل دوم صندلی های ماساژور به شکلی است که قسمت های دور از دسترس بدن شما مانند کمر نیز به خوبی ماساژ داده خواهند شد. همچنین کمک کیسه های هوای نسل دوم امکان برخورداری از انواع ماساژها مثل شیاتسو، نوع ضربه‌ای و ورز دادن برای شما عزیزان وجود دارد. باید به این نکته اشاره داشته باشید که این نوع صندلی نیز مانند مدل غلتک دار از چند حالت تنظیم برخودار خواهند بود و شما عزیزان به سادگی قادر به تنظیم میزان شدت و سرعت ماساژ هستید.

راه ‌های کنترل

جالب است بدانید که صندلی های ماساژور از ۳ نوع کارکرد اصلی برخودار می باشند و اغلب آن ها از پنل  LCD صفحه لمسی نیز برخوردار اند که بر روی دسته چرخشی متصل به صندلی در نظر گرفته شده است. بیشتر از ۹۰ درصد از صندلی های ماساژور کنونی موجود در بازار در راستای راحتی هر چه بیشتر کاربر دارای کنترل از راه دور خواهند بود. بعضی از آن ها نیز اپلیکیشن هایی دارند که با نصب آن ها بر روی گوشی هوشمند می توان کنترل قابلیت ها و امکانات صندلی را به دست گرفت و در واقع قادرید تنظیمات آن را آن گونه که مد نظرتان انجام دهید.

قابلیت های درمانی

نمونه دیگر از صندلی های ماساژور امکان درمانی دارد و در درمان درد های عضلانی بسیار تاثیر گذار است. البته شایان ذکر است که هیچ یک از انواع صندلی ماساژور های موجود در بازار از کلیه قابلیت ها برخوردار نخواهد بود و از همین روی شما عزیزان باید در نظر بگیرید که کدام یک از تسهیلات برای شما حائز اهمیت تر خواهد بود.

ماساژ بافت عمیق

هرچند کیفیت صندلی های ماساژور غلتکی استاندارد در سطح مطلوبی قرار دارد و دارای خاصیت درمانی نیز هستند، ولی ماساژ بافت عمیق عملکرد بهتری از خود به نمایش خواهد گذاشت. این مدل از صندلی ها از فناوری ۳D یا ۴D برخوردار اند. ماساژ ۳D در حقیقت شکلی از ماساژ غلتکی است که قسمت های مظلوم بدن انسان که به صورت معمول قسمت های جا مانده مانند گردن و شانه را به خوبی ماساژ می دهد. جالب است بدانید که این فناوری کمک شایانی می کند تا همه بدن ماساژ بافت عمیق شده و بدن شما کاملا آرامش را احساس کند.

می توان گفت که در تکنولوژی  ۴Dحرکت غلتک های صندلی ماساژور در ۳ راستا انجام می شود و این امکان در صندلی های ماساژور هیبریدی  L/S Track نیز به چشم می خورد.

شایان ذکر است که در این صندلی ها که از یک بخش تاشو برخوردار می باشد که غلتک ها به سادگی تا زیر منحنی ستون فقرات رفته و به خوبی این قسمت را نیز ماساژ می دهد.

صندلی جاذبه صفر

این خصوصیت برای شما این امکان را فراهم خواهد کرد تا تجربه ای بسیار عالی از ماساژ را تجربه کنید. در حقیقت شما عزیزان با نشستن بر روی این صندلی، زانوهایتان از قلبتان بالاتر قرار گرفته است و به نوعی احساس بی وزنی می کنید. در همچین حالتی فشار حاصله از وزن بدن تان به تکیه گاه صندلی بیشتر است و در نتیجه ماساژ دریافت شده از غلتک ها با کیفیت تر و مرغوب تر است. تقریبا ۳/۱ از صندلی های ماساژور موجود در بازار از این امکان برخوردار اند و صندلی های آن ها امکان قرارگیری در ۱ تا ۳ حالت گوناگون را دارد.

حرارت درمانی

از دیگر مواردی که به موجب افزایش کیفیت یک ماساژ شده ترکیب ماساژ با حرارت به حساب می آید. حدودا نصف صندلی های موجود در بازار به شکلی تولید کننده گرما و حرارت نیز هستند، البته در نظر داشته باشید که بیشتر این صندلی ها قسمت کمر را خیلی خوب گرم نگه می دارند. لازم به ذکر است که برخی از این صندلی ها نیز کمک شایانی به گرم کردن پاها می کند و برخی دیگر نیز از پتوهای گرم کننده برخوردار اند و به کمک آن امکان گرم نگه داشتن کل بدن در هنگام ماساژ برای شما عزیزان فراهم خواهد بود. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که هر چقدر صندلی انتخابی شما توانایی گرم کردن قسمت های بیشتری از بدن را داشته باشد به همان اندازه قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. علاوه بر آن برخی از این صندلی ها از قسمت تنظیم کننده دما برخوردار اند و البته عدم وجود این قسمت چندان نیز به چشم نمی آید.

کشش بدن

این قابلیت را می توان بهترین قابلیت در صندلی های ماساژور به حساب آورد که البته فقط در صندلی های ماساژور درمانی قوی دیده می شود. گفتنی است که این نوع از ماساژ در حقیقت با آزاد سازی فشار موجود در ناحیه دیسک های فشرده شده ستون فقرات به آرام شدن سریع درد ها کمک شایانی خواهد داشت. البته لازم به ذکر است که این ماساژ با توجه به آن که همراه با کشش بدن است، حالت تهاجمی دارد و خیلی از افراد ارتباط خیلی خوبی از آن ها نخواهند گرفت.

البته باید در نظر داشت که دو قابلیت حرکت چرخشی کمر و حرکت چرخشی ران نیز در برخی مدل های صندلی های ماساژور به منظور کشش بدن، موجود است که ماساژ خوبی را برای شما فراهم خواهد کرد و حالت تهاجمی را به شما الغا نخواهد کرد. هر چند که کمتر صندلی ماساژوری را می توان پیدا کرد که از کلیه قابلیت ها و امکانات بیان شده با هم برخوردار اند. هر چند وجود همه این حرکات کششی در یک صندلی اندکی زیاد به نظر می آید، ولی با فکر کردن به همه قابلیت ‌های کششی و حس خوشایند ناشی از آن ها به سادگی می توان از مناسب بودن آن اطمینان حاصل کرد.

ماساژ های نقطه ‌ای و منطقه ‌ای

جالب است بدانید که این ۲ حالت ماساژ، این امکان را برای شما عزیزان فراهم خواهد کرد تا به سادگی به ماساژ هر نقطه از بدنتان که مایلید بپردازید و در حقیقت همه قسمت های بدن شما از ماساژ بهره مند شوند.

ماساژ پا و ساق پا

میتوان این طور عنوان کرد که حدودا ۳/۲ صندلی های ماساژور حال حاضر بازار از قسمت ماساژ پا نیز برخوردار است. بیشتر این صندلی ها به منظور ماساژ دادن قسمت ساق پا از کیسه های هوا استفاده می کنند. برخی از نمونه های ارزان تر این صندلی ها نوعی لرزش در کف پا ایجاد می کنند و بدین وسیله درد و خستگی کف پا را تسکین می بخشند.

ولی در صندلی های ماساژور گران قیمت تر، به منظور ماساژ پا امکانات بیشتری تعبیه شده است. شایان ذکر است که این صندلی ها در زیر کف پا از ۳ الی ۴ غلتک برخوردارند و به خوبی پا ها را با انواع ماساژ ها مانند ماساژ شیاتسو ماساژ می دهند.

قابلیت های تفریحی و سایر تسهیلات صندلی ‌های ماساژور

در شرایطی که تنها مایل هستید صندلی ماساژور بدن شما را ماساژ دهد و سایر امکانات خیلی مورد توجه شما نیست، این طور پیشنهاد می کنیم که هزینه زیادی را برای خرید این محصول در نظر نگیرید و به خریداری نوع ساده این صندلی ها اکتفا کنید، ولی اگر به دنبال سایر امکانات و قابلیت های این دستگاه نیز هستید حتما ادامه این مقاله میتونه به شما عزیزان کمک شایانی بکند، بخاطر اینکه ما در ادامه این مقاله بنا داریم امکانات و قابلیت های کاربر پسند یک صندلی ماساژور را برای شما عزیزان بیان کنیم، پس همراه با ما باشید :

 • طراحی صرفه ‌جویی در فضا

معمولا صندلی های ماساژور بزرگ اند و همچنین باید بین تکیه گاه بیشتر صندلی ها و دیوار پشت سر آن ها ۴۵ الی ۶۰ سانتی متر فضا در نظر گرفته شده باشد. این رعایت فاصله و همچنین بزرگی صندلی موجب اشغال حجم بسیاری از فضای اتاق می شود، به همین خاطر صندلی هایی که دارای طراحی صرفه جویی در فضا هستند، بسیار پرطرفدار خواهند بود. به عنوان مثال برخی از صندلی ها تنها احتیاج است که ۱۰ سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشند.

 • صندلی ماساژور مدل بازشو

بیشتر صندلی های ماساژور به منظور استفاده افرادی با قد ۱۵۰تا ۱۸۵ سانتی متر گزینه خوبی به حساب خواهد آمد، ولی تقریبا نصف صندلی های جدید نیز از قسمت تاشویی برخوردار اند که در صورت باز کردن این قسمت حتی افرادی با قد ۱۹۸ نیز امکان استفاده از این صندلی را دارد.

 

 • صندلی ماساژور مدل تاشو

باید به این موضوع اشاره داشت که طراحی این صندلی ها به شکلی است که امکان تا کردن قسمت مربوط به پا وجود دارد و با این کار می توان این صندلی را مثل یک صندلی معمولی مورد استفاده قرار داد. این کار وقتی که احتیاج به ماساژ ندارند، موجب می شود که به عنوان یک صندلی معمولی در اتاق نشیمن قرار داده و ظاهر اتاق را به شکل مرتب نگه دارید. البته این نوع از صندلی ها قیمت بالاتری را برای شما به همراه دارند، ولی چنانچه نظم اتاق برای شما حائز اهمیت است، حتما این قابلیت را در هنگام خرید مد نظرتان قرار دهید.

 • صندلی دارای ابزار های پشتیبان MP3

این امکان نیز موجب دو چندان شدن لذت استفاده از صندلی ماساژور می شود. بی تردید شما عزیزان علاقه دارید در هنگام ماساژ به موسیقی مورد علاقه خود گوش فرا دهید. در صندلی های ماساژور چند نوع ابزار پخش موسیقی وجود دارد. از میان این ابزارها می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 1. کارت حافظه SSD -: البته باید در خاطر داشته باشید که بیشتر کاربران بر این باورند که استفاده از این ابزار خیلی آسان نخواهد بود.
 2. پورت USB -: در واقع به کمک این پورت به سادگی قادرید به موسیقی های درون فلش خود گوش دهید و لذت ببرید.
 3. قابلیت بلوتوث : این ویژگی عالی برای شما عزیزان این امکان را فراهم خواهد کرد تا به صورت بی سیم گوشی همراه خود را به بلندگو های صندلی وصل کنید و از موسیقی دلخواهتان لذت ببرید.
 • یون ‌ساز هوا

فقط ۱۰ درصد از صندلی های ماساژور از این قابلیت در خود بهره می برند. در حقیقت این ویژگی موجب خواهد شد تا افراد در زمان ماساژ نسیم خنکی را نیز احساس کنند و بدین وسیله آرامش بیشتری را تجربه نمایند. این سیستم در بیشتر دستگاه های تصفیه هوا وجود دارد و به وسیله تولید یون منفی به پاک سازی هوا کمک شایانی خواهند داشت. می توان در انتهای این بخش به این موضوع اشاره داشت که یون منفی از مزایایی مانند از بین بردن باکتری ‌ها، بهبود عملکرد سوخت ‌و ساز بدن، از بین بردن خستگی، درمان سردرد و … نیز برخوردار می باشد.

 • رنگ ‌درمانی

رنگ درمانی هم صورتی از علم است که در آن برای درمان امراض گوناگون، از رنگ ها بهره گرفته می شود. جالب است بدانید که بعضی از صندلی های ماساژور از لامپ های ال ای دی برخوردار هستند و نور های آرام بخشی را از خود ساطع می نمایند. می توان گفت که این نورها زمان ترکیب شدن با موسیقی ملایم آرامش دو چندانی را برای شما عزیزان رقم خواهد زد. حدودا ۲۰ درصد صندلی های ماساژور موجود در بازار از این سیستم استفاده می نمایند.

 • اسلات کارت‌ حافظه

این قابلیت نیز مانند ابزارهای موسیقی طرفداران مخصوص به خود را دارد. اگر چه که فقط ۱۰ درصد از صندلی ها از این قابلیت دارا می باشند. معمولا این صندلی ها دارای ۳ اسلات و یا در بعضی از صندلی ها ۵ تا ۸ اسلات می باشند. افراد می توانند به سادگی به ایجاد نوع و روش ماساژ مورد نظر خود اقدام کنید و با ذخیره آن در کارت های حافظه مخصوص در هنگام ماساژ گرفتن از آن ها استفاده نمایند.

اکنون که با همه امکانات و قابلیت های یک صندلی ماساژور آشنا شدید، زمان آن فرارسیده که آخرین سوال را نیز پاسخگو باشید : کدام صندلی ماساژور برای شما مناسب تر خواهد بود؟ با تعیین بودجه و معلوم کردن نوع صندلی ماساژور می بایست در نظر داشته باشید که کدام یک از قابلیت های بیان شده برای شما حائز اهمیت تر خواهد بود. به عنوان مثال قادر خواهید بود به صورت زیر دست به انتخاب بزنید :

 • با خرید صندلی های گران تر این امکان برای شما عزیزان فراهم است که از فناوری های بروز و پیشرفته را دارید.
 • در شرایطی که قصد داری به خرید یک صندلی ارزان قیمت اقدام نمایید حداقل ۵ قابلیت را قادر هستید در نظیر خود داشته باشید.
 • با انتخاب صندلی های با قیمت متوسط شما ۹ قابلیت و امکان را می توانید انتخاب نمایید که باید طبق سلیقه، نیاز و در صورت داشتن بیماری خاص و … در نظر داشته باشید.

به همین خاطر این بودجه شما است که تعیین کننده امکانات و قابلیت های مورد نظر در یک صندلی ماساژور خواهد بود و به قول معروف هر چقدر که پول بدی همان قدر هم آش می خوری! در انتهای این مقاله کاربردی باید پیشنهاد دهیم که در هنگام انتخاب صندلی ماساژور دست و دل بازانه عمل نکنید و این موضوع را در یاد داشته باشید که هر چقدر بودجه شما برای خرید این محصول بیشتر باشد به طبع از تسهیلات بیشتری نیز برخوردار خواهید شد. امیدواریم که از این مطلب کاربردی نهایت استفاده رو برده باشید و تونسته باشیم مطلب آموزشی و راهنمای مناسبی در خصوص با انتخاب بهترین صندلی ماساژور در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن