خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین کارواش خانگی قوی ارزان قیمت جدید دیجی کالا

در ابتدای امر باید گفت که طبیعتا تا به امروز در زندگی شما عزیزان پیش آمده که ماشین خود را به کارواش ببرید و یا دلتان بخواهد بهترین کارواش خانگی را در اختیار داشته باشید. در حقیقت عملی که کارواش ها انجام می دهند به این شکل خواهد بود که آب را با فشار بسیار بالایی به سطح ماشین می پاشند و در انتها با انجام اعمال تکمیلی ماشین شما را تمیز خواهند کرد. ولی با پیشرفت تکنولوژی، محصولات جدیدی به بازار ارائه شده است که به شما عزیزان یاری خواهد رساند، بدون مراجعه به کارواش های عمومی و صرف هزینه و وقت ماشین خود را با بهترین کارواش خانگی شست و شو دهید. این دستگاه ها به شکلی می باشند که آب را با فشار بسیار زیادی به سطح ماشین شما عزیزان می پاشند و موجب خواهند شد که آلودگی های موجود بر سطح ماشین شما از بین برود.

قیمت و خرید بهترین کارواش خانگی قوی ارزان قیمت جدید دیجی کالا

راهنمای خرید کارواش خانگی و لیست پر فروش ترین کارواش های خانگی در ایران

این نکته را مد نظر داشته باشید که کارواش هایی که در بازار موجود می باشند، به منظور استفاده و مصارف متفاوتی به کار می روند. کارواش ها علاوه بر این که خودروی شما را پاکیزه می کنند، قادر می باشند برای مناطق دیگر مانند دیوار ها، حیاط، پیاده رو ها و … نیز به کار گرفته شوند.

جالب است بدانید که عملکرد اکثر بهترین کارواش خانگی اغلب شبیه به هم می باشد. در حقیقت همه آن ها آب را با فشار بسیار اندک دریافت کرده و بعد از آن توسط موتوری که در داخل آن قرار گرفته است، با فشار بسیار زیاد به سمت سطوح مورد نظر شما پرتاب خواهد کرد.

در زمان خرید بهترین کارواش خانگی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

در ابتدا تعیین نمایید که از بهترین کارواش خانگی به منظور چه کاری، قصد دارید استفاده نمایید؟

۲ نوع متفاوت از کارواش های خانگی در بازار وجود دارد: بهترین کارواش خانگی با فشار قوی آب گرم و بهترین کارواش خانگی با فشار قوی آب سرد. کارواش های آب گرم به منظور استفاده افرادی که بنا دارند سطوح روغنی را پاکیزه نمایند، مناسب به حساب می آید. ولی اشخاصی که فقط قصد دارند خاک و گل و لای را از روی ماشین و محیط اطراف خود پاک کنند، قادر هستند از کارواش های آب سرد استفاده نمایند. در بعضی از کارواش ها گرم کننده آب نیز وجود دارد که البته موجب بالا رفتن قیمت آن ها نیز شده است.

در واقع البته اغلب کارواش هایی که در بازار موجود می باشند، از نوع کارواش های آب سرد هستند، بخاطر این که این نوع از کارواش ها طرفداران بیشتری دارند. میتوان گفت که کارواش هایی که با فشار آب سرد کار می کنند، می توانند توسط مواد شوینده همه آلودگی ها را از سطح ماشین و دیگر سطوح مورد نظر شما پاک کنند.

در چه مکان هایی قصد دارید از بهترین کارواش خانگی خود استفاده نمایید؟

شایان ذکر است که بعد از تعیین کاربرد کارواش در حال حاضر نوبت به آن خواهد رسید که مکان استفاده از بهترین کارواش خانگی را مشخص کنید. لازم به ذکر است که کارواش هایی که جهت استفاده داخل و یا خارج از خانه مورد استفاده قرار می گیرند کاملا متفاوت اند، دستگاه هایی که به منظور استفاده در داخل خانه استفاده می شوند اغلب نسبت به دیگر کارواش ها سبک ترند و اغلب در زیر آن ها چرخ هایی به منظور جا به جایی ساده تر قرار داده شده است. از طرفی دیگر انرژی کارواش هایی که برای مصارف خانگی تولید شده اند معمولا از برق تامین می گردد، این کارواش ها در کنار این که سبک تر می باشند سر و صدای کم تری را نیز ایجاد خواهد کرد. به منظور استفاده از این نوع از کارواش ها کافی است که دکمه مربوط به روشن شدن آن را فشار دهید تا دستگاه روشن شود و سطوح مورد نظر شما را پاکیزه کند. ولی در مقابل، کارواش هایی که به منظور مصارف قوی تر و سنگین تر ساخته شده اند از نوع بنزینی محسوب می شوند. این نوع از کارواش ها توان بالا تری نسبت به کارواش های برقی دارا می باشند.

با استفاده از این کارواش ها قادر هستند به مدت بسیار طولانی تری مکان های مورد نظر شما عزیزان را نظافت کنید. کارواش های  بنزینی دیگر وابسته به پریز برق نخواهند بود و می توانید آن را به محل های مختلف برده و از آن استفاده نمایید. البته این نوع از کارواش ها قیمت های بالا تری نسبت به کارواش های برقی داشته و در نتیجه مورد مصرف کمتری قرار خواهند گرفت. دانستن تمام این نکته ها در زمان خرید بهترین کارواش خانگی می تواند به شما در انتخابی بهتر و کاربردی تر کمک شایانی نماید.

میزان استفاده از بهترین کارواش خانگی را مشخص نمایید؟

چنانچه جزو افرادی می باشید که از دستگاه کارواش کم و به مدت محدود استفاده می کنند، تلاش داشته باشید از دستگاه هایی استفاده کنید که سیستم Direct Drive دارد. این دستگاه ها پمپ های فشرده ای داشته و هزینه و وزن کمتری را نیز برای شما عزیزان به همراه دارند. ولی در صورتی که قصد دارید از بهترین کارواش خانگی خود به صورت مداوم و پیوسته استفاده نمایید، توصیه خواهد شد که از دستگاه های مجهز به پمپ تسمه ای استفاده نمایید. می توان عنوان کرد که این دستگاه ها سرعت چرخش پمپ کم تری داشته و به مدت طولانی تری قادر هستید از آن استفاده نمایید.

قدرت دستگاه کارواش

در ارتباط با قدرت دستگاه کارواش باید این طور بیان کرد که قدرت دستگاه در کارواش ها بر طبق بار یا پوند بر اینچ مربع نمایش داده خواهد شد. توان دستگاه در حقیقت فشار آبی به شمار می آید که در دستگاه وجود دارد. این نکته را همیشه مد نظر داشته باشید که دستگاه هایی که فشاری کم تر از ۱۰۰ بار دارند به منظور کار های سبک تر مثل: شستشوی خودرو، حیاط، دوچرخه و … مناسب تر خواهند بود. آن دسته از کارواش هایی که دارای قدرتی معادل ۱۰۰ تا ۱۷۰ بار می باشند نیز به عنوان مدل های نیمه صنعتی به حساب می روند که قادر هستید از آن ها علاوه بر کاربرد هایی که بیان شد، به منظور پاک کردن و شست و شوی دیوار، پیاده رو و جرم گیری و … نیز استفاده نمایید. در انتها کارواش هایی نیز موجود هستند که قدرتی بالا تر از ۱۷۰ بار دارند، این دستگاه ها برای مصارف صنعتی مناسب اند و برای استفاده خانگی و موارد نیمه صنعتی پیشنهاد نمی شوند، زیرا هزینه ای که پرداخت می کنید در مقابل کاری که از آن نیاز دارید، متفاوت خواهد بود.

حداکثر جریان آب خروجی در کارواش ها

در رابطه به حداکثر جریان آب خرجی در کارواش های خانگی و صنعتی باید گفت که جریان آب خروجی دستگاه نیز که با لیتر بر دقیقه محاسبه می شود، از نکاتی است که در زمان خرید بهترین کارواش خانگی باید به آن توجه نمایید. در واقع تلاش داشته باشید بهترین کارواش خانگی را انتخاب نمایید که فشار آب بالا و جریان آب خروجی بالا تری نسبت به موارد مشابه و هم قیمت داشته باشند.

توان کارواش ها

جالب است بدانید که مقدار توان دستگاه را نیز در زمان خرید بهترین کارواش خانگی نباید از یاد ببرید. در حقیقت توان در این دستگاه ها با وات محاسبه می شود. اعداد بزرگ تر در توان، نشانگر قدرت بالا تر دستگاه شما خواهند بود.

در انتهای این مقاله کاربردی و راهنما که توسط ما برای آگاهی شما عزیزان بیان شد، باید عنوان داشته که در واقع تمامی نکاتی که گفته شد جزو اساسی ترین و حائز اهمیت ترین مواردی به حساب می آید که در حین خرید بهترین کارواش خانگی می بایست به آن توجه کنید، ولی در زمان خرید از وزن دستگاه، چرخ دار بودن یا نبودن، طول کابل و شلنگ آن نیز غافل نشوید، زیرا در زمان استفاده از دستگاه به این موارد هرچند کوچک احتیاج پیدا خواهید کرد. در ضمن در بعضی از مدل ها، تجهیزات جانبی نیز مثل تفنگ آب پاش، لانس و نازل آب، مخزن مواد شوینده و … نیز ارائه می شود که باید موارد استفاده و نحوه نصب و استفاده از آن را باید از فروشنده سوال فرمایید تا در هنگام استفاده دچار سردرگمی و مشکل نشوید. امیدواریم که از این مطلب راهنما نهایت استفاده رو برده باشید و تونسته باشیم با اطلاعاتی که خدمت شما عزیزان بیان می کنیم در زمان خرید شما راهگشا و تعیین کننده باشیم.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن