خرید از دیجی کالا

اب میوه گیری چه مارکی خوبه پرفروش ترین مارک آب میوه گیری

بهترین مارک آب میوه گیری ایرانی و خارجی

اب میوه گیری چه مارکی خوبه : در ابتدای امر باید عرض کنیم که انتخاب دستگاه آبمیوه ‌گیری در نظر گرفتن مواردی، مانند نوع دستگاه آبمیوه گیری  و تیغه‌ ها، توان مصرفی و شیوه کارکرد آن و تک کاره و چند کاره بودن آبمیوه گیری اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع نمای ظاهری دستگاه آبمیوه گیری و شیک بودن آن برای برخی اشخاص مهم تر است ولی برای سایر افراد کارکرد موثر همیشه در اولویت قرار دارد. ولی امروزه بیشتر سازندگان برتر آبمیوه گیری ها و برند های معتبر آبمیوه گیری هر ۲ قابلیت زیبایی بصری و قابلیت ها و ویژگی ها و کارایی را را در کنار هم ارائه داده اند.

شایان ذکر است که خواص داشتن تغذیه سالم و به خصوص آب میوه ‌های طبیعی بر کسی پوشیده نیست. چنانچه قصد دارید از نوشیدن یک آب ‌میوه‌ طبیعی در منزل لذت ببرید، بی شک دستگاه آبمیوه‌ گیری ‌تان را راه اندازی نمایید. دستگاه‌ های آبمیوه‌ گیری‌ با عملکرد حرفه ای خود، در زمانی کوتاه، زمینه آماده کردن سریع انواع آبمیوه‌ های گوناگون مانند انبه، آناناس و سیب را برای ما مهیا خواهند کرد؛ سرانجام برای افرادی که مصرف آبمیوه‌ های ۱۰۰ درصد طبیعی را در رژیم غذایی روزانه خود قرار داده‌ اند، لوازمی کارآمد به حساب می آیند. بیشتر افراد علاقه دارند در وعده صبحانه، یک لیوان شیر و یا آب‌ میوه‌ طبیعی مصرف نمایند تا ویتامین‌ ها و مواد مغزی به بدنشان برسانند. بعضی دیگر نیز میوه دوست ندارند و نوشیدن آب‌ میوه را بیشتر ترجیح می دهند. مصرف روزانه آبمیوه ‌های طبیعی، در کنار تامین ویتامین ضروری برای بدن، موجب شادابی و رفع فرسودگی به وجود آمده در طول روز خواهد شد. آبمیوه‌ گیری‌ ها هم چند کاره و هم تک کاره در بازار به فروش می رسند. آبمیوه های چند کاره ممکن است علاوه بر امکان آبمیوه‌ گیری، از امکانات دیگری مانند مخلوط‌ کن و آسیاب هم بهرمند باشند.

معرفی بهترین مارک آب میوه گیری و قیمت آب میوه گیری در بازار

نکاتی که در خرید یک دستگاه آبمیوه گیری به آن ها دقت داشته باشید، در ادامه شرح خواهیم داد:

طراحی و ساخت بدنه و نمای ظاهری

در ارتباط با ساخت بدنه باید گفت که جنس بدنه آبمیوه گیری مورد نظر باید مستحکم و مقاوم باشد و مقاومت خوبی در برابر ضربه داشته باشد. پس شکل ظاهری آبمیوه گیری علاوه بر زیبایی بسیاری که برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد، میبایست بدنه محکمی نیز داشته باشد و بخش های پلاستیکی آن بسیار مقاوم باشد و در ضمن بدنه استیل آن قابل شستشو و ضد زنگ باشد و بتواند در آشپزخانه شما عزیزان در کنار سایر لوازم مدرن آشپزخانه جلوه و هم خوانی خوبی از خودش نشان دهد.

ابعاد دهانه ورودی میوه و خروجی آبمیوه

در حقیقت یکی از امکانات مهمی که جهت خرید دستگاه آبمیوه‌ گیری باید به آن توجه فرمایید، سایز قطر دهانه‌ ورودی آبمیوه گیری محسوب می شود که بهتر است به اندازه ای باشد که یک میوه درشت مانند سیب درسته را بتوان بدون برش زدن به درون دستگاه برای فرایند آبمیوه گیری انداخت.

از طرف دیگر لوله خروجی آن بهتر است به گونه ای باشد که امکان چرخش را داشته باشد تا چنانچه دور میزی نشسته اید به سادگی هر شخص بتواند بدون برخاستن از روی صندلی خود لیوان خود را از آبمیوه پر کند. لوله خروجی آبمیوه گیری و مخزن آبمیوه به صورتی طراحی و ساخته شده باشند تا آبمیوه مستقیما به درون پارچ رفته و چکه و کثیف کاری به بار نیاورد.

چند کاره بودن دستگاه آبمیوه گیری

در این باره لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که در بازار امروز آبمیوه گیری هایی وجود دارند که در کنار ظاهر کلاسیک و ساده، از امکانات بسیاری برخوردارند. چنانچه قصد دارید با یک تیر چند نشان بزنید و در هزینه کردن صرفه جویی نمایید و با خرید آبمیوه گیری امکان مخلوط کن و آسیاب را نیز داشته باشید بهتر است آبمیوه گیری ۳ کاره یا چند کاره انتخاب کنید که در پکیج آن یک پارچ مخلوط کن و آسیاب کوچک عرضه می شود. با استفاده از دستگاه چند کاره، در هر تایم قادر هستید به آبمیوه‌ طبیعی و خوشمزه خانگی، اسموتی ‌های فیبردار و مقوی، پودر قهوه درجه یک که از دانه ‌های نوشکفته قهوه حاصل شده است، ادویه ‌های دل پذیر و خوش عطر و… دسترسی داشته باشید. ولی این موضوع رو هم در خاطر داشته باشید که در صورتی که میزان استفاده شما صرفا از قابلیت آبمیوه گیری پی در پی و روزانه است یا دستگاه های آسیاب و مخلوط کن را به صورت جداگانه در خانه دارید بهتر این خواهد بود که آبمیوه گیری تک کاره انتخاب نمایید تا با قدرت بالا در اختیار شما باشد.

جنس تیغه آبمیوه گیری

تیغه دستگاه آبمیوه گیری از مواردی است که میبایست در هنگام خرید دستگاه به آن بسیار توجه کرد، این تیغه ها باید کیفیت ساخت بالایی داشته باشند و بهتر است به صورتی باشند که میوه ها را در محل خودشان ثابت کنترل کند و با چرخشی با سرعت بالا کاملا عصاره میوه را از آن جدا کنند و تفاله میوه با قدرت بالا از میوه جدا شده و به قست تفاله گیر دستگاه انتقال یابد. در حقیقت تیغه‌ دستگاه آب ‌میوه ‌گیری  بهتر است از جنس استیل درجه یک باشد تا در مقابل شستشو و رطوبت واکنش نشان ندهد و زنگ زدگی رخ ندهد و طعم دل چسب و خوشایند آبمیوه را تغییر ندهد. این ویژگی به خصوص در کالای آبمیوه ‌گیری که تیغه با مواد غذایی ارتباط مستقیم دارد، بسیار حائز اهمیت به حساب می آید.

عکس ۴

توان مصرفی

شایان ذکر است که واحد توان مصرفی وات است که بیشتر زمان ها بر روی برچسب کالای برقی درج گردیده است ، چنانچه این عدد مستقیما ذکر نشده باشد از حاصل ضرب جریان واحد آمپر A در ولتاژ  V  می توان این عدد را محاسبه کرد. متوسط توان مصرفی دستگاه آبمیوه گیری ۵۰۰ وات است بنابراین موقع خرید این محصول به توان مصرفی آن نیز توجه فرمایید.

مخزن آبمیوه گیری

بیشتر دستگاه های آبمیوه گیری علاوه بر مجهز بودن به یک پارچ به عنوان مخزن آبمیوه، دارای مخزن تفاله میوه نیز می باشند. در زمان خرید آبمیوه گیری به گنجایش مخزن ها توجه نمایید تا نسبت به میزان تهیه آبمیوه در هر بار استفاده برای شما عزیزان مناسب باشد و پارچ آبمیوه درجه بندی شده باشد. در کل مخزن آبمیوه بهتر است ظرفیت ۳ تا ۴ لیوان آبمیوه در اختیار مصرف کننده قرار دهد. در واقع این مخزن ها لزوما میبایست امکان جدا شدن داشته باشند که نظافت و شستشوی دستگاه را نیز ساده کنند. همینطور ایستایی پارچ آبمیوه باید به شکلی باشد که بعد از این که آب ‌میوه ‌ها را گرفتید، بتوانید پارچ مدرج ویژه را در یخچال قرار دهید تا آب ‌میوه خنک شود.

 

سرعت و کارایی

در این باره باید گفت که بهتر است موتور آبمیوه گیری که شما بر می گزینید، امکان تنظیم سرعت در ۲ یا چند حالت داشته باشد و از بعد آبمیوه گیری به درستی برآید، با سرعت پایین آن بتوان میوه های نرم را آب گیری کرد و سرعت بالای آن را برای میوه های سفت مثل گلابی و هویچ لحاظ کرد.

 

فیلتر

فیلتر یا بسکت که دارای لوازم جانبی دستگاه آبمیوه گیری است باید کیفیت ساخت بالایی داشته باشند و مثل مخازن کالا باید قابلیت تفکیک شدن و شستشو در ماشین ظرفشویی را داشته باشند.

پایه

باید گفت که پایه های دستگاه آبمیوه گیری باید ایستایی زیادی داشته باشد و از چسبندگی نیز برخوردار باشد تا به سطح چسبیده و حین کار و فعالیت لرزش و جابجایی نداشته باشد و خطری به وجود نیاید. در حقیقت طول سیم دستگاه باید به اندازه باشد حدود ۱ متر و در قسمت زیرین کالا سیم جمع کنی تعبیه شده باشد تا به کمک سیم جمع کن بتوان سیم دستگاه را جمع نموده و از بابت ایمن و سلامت ماندن اطمینان خاطر داشته باشید.

قیمت

موضوع قیمت؛ در همه حال برای خرید هر کالایی در ابتدا باید معین کنید که تا چه میزان می توانید هزینه کنید و بسته به آن مشخص کنید که چه کارایی از کالا برایتان حائز اهمیت است. دستگاه آبمیوه گیری نیز به همین شکل است باید برای شما مقرون به صرفه و اقتصادی به شمار آید و در برابر هزینه ای که می کنید امکانات کافی در اختیار شما قرار دهد. ولی در حالتی که مشکل هزینه ندارید و اولویت اول خرید یک دستگاه آبمیوه گیری است که درجه ۱ باشد و حرف اول را در بازار بزند همه نکاتی که در بالا توضیح دادیم مد نظر قرار دهید و سپس با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن