خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین چراغ مطالعه مناسب مدرن فانتزی دخترانه دیجی کالا

در نظر داشته باشید که حتما یکی از مهم ترین لوازم در هنگام مطالعه و یا انجام کار به ویژه فعالیت های هنری چراغ مطالعه به حساب می آید. بخاطر این که این امور احتیاج به نورپردازی مناسب و مستقیم خواهد داشت و برای انجام اموری که تمرکز زیادی نیاز خواهد داشت تنها نور مهتابی بالای سر و یا نور خورشید که از پنجره به درون اتاق تابیده پاسخ گو نخواهد بود. شایان ذکر است که به کمک یک چراغ مطالعه می توان نور مورد نیاز را برای میزکار آماده کرد. می توان گفت که البته برخلاف تصور افراد خرید چراغ مطالعه کار خیلی آسانی نیست و حتما باید قبل از اقدام به خرید این وسیله کاربردی، اهداف و احتیاجات خود را تعیین کنید.

قیمت و خرید بهترین چراغ مطالعه مناسب مدرن فانتزی دخترانه دیجی کالا

راهنمای جامع و کامل خرید چراغ مطالعه مناسب در ایران

بخاطر این که در غیر این صورت در حقیق تنها پول خود را دور انداخته و چراغ مطالعه انتخابی به کارتان نمی آید. در این مقاله کاربردی ما بنا داریم آنچه که باید در هنگام خرید چراغ مطالعه در نظر داشته باشید را بیان کنید که بی تردید در نظر گیری آن ها موجب انتخابی چراغ مطالعه ای مناسب می شود. در ادامه این مطلب همراه با ما باشید.

علت مهم بودن نور مناسب در حین مطالعه یا کار

قبل از هر چیزی بد نیست، نسبت به این امر که به چه علت در هنگام اموری که احتیاج به تمرکز چشم دارد، باید نور مناسبی فراهم آید آگاهی بیشتری پیدا کنیم. به صورت کلی می توان علت های اهمیت نور مناسب در زمان مطالعه یا کار را موارد زیر بیان کرد :

 • پیشگیری از آسیب ‌های چشمی : لازم به ذکر است که در شرایطی که در هنگام مطالعه یا کار نور مناسب در اختیار فرد قرار نگیرد چشم دچار ناراحتی و سوزش شده و سرانجام فرد دچار سردرد خواهد شد. این در حالی است که به کمک یک چراغ مطالعه به سادگی می توان از این مشکل ممانعت به عمل آورد.
 • تأمین روشنایی : اموری مانند خواندن، نوشتن و اموری به این شکل احتیاج به نور متمرکز خواهد داشت و در حقیقت این نور به بهتر دیده شدن کار کمک شایانی دارد. به خصوص امور هنری نظیر تذهیب که در آن فرد هنرمند باید در حاشیه امور خوشنویسی خود به طراحی گل ها و طرح های بسیار ظریفی بپردازد و احتیاج دارد که ریزترین نقش ها را نیز به خوبی مشاهده کند.
 • افزایش نرخ بهره وری : وجود نور مناسب و کافی تاثیر مثبتی بر روحیه فرد خواهد گذاشت و افزایش بهره وری را نیز منجر خواهد شد.

 

موارد و نکات حائز اهمیت در هنگام خرید چراغ مطالعه

امروزه می توان گفت که تنوع چراغ های مطالعه موجود در بازار بسیار زیاد خواهد بود و هر یک از آن ها ارائه دهنده قابلیت های ویژه ای خواهند بود. بنابراین پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید چراغ مطالعه مواد زیر را در نظر خود قرار دهید :

 

انواع گوناگون چراغ مطالعه طبق ساختار

به صورت کلی چراغ های مطالعه به پنج نوع اصلی تقسیم بندی می شود :

 • چراغ مطالعه با گردنی قابل ‌تنظیم

این نمونه از چراغ های مطالعه برای شما عزیزان این امکان را فراهم خواهد کرد تا طبق احتیاج خود نور را دور و یا نزدیک کنید. به صورت معمول این نوع چراغ مطالعه مناسب میز های بزرگ تر از حد عادی خواهد بود.

 • چراغ مطالعه با گردنی انعطاف پذیر

در این خصوص میتوان گفت که به کمک این نوع از چراغ های مطالعه می توان نور را در شرایط مختلف چرخانده و به آن زاویه داد. در شرایطی که چراغ مطالعه را به منظور امور گوناگونی مانند طراحی، نوشتن، مطالعه و سایر امور به این شکل نیاز خواهید داشت که هر یک از آن ها زاویه نور گوناگونی را می خواهد این نوع از چراغ های مطالعه برای شما گزینه خوبی به حساب خواهد آمد.

 

 • ‌چراغ مطالعه دارای گیره

جالب است بدانید که در این نوع از چراغ های مطالعه، گیره ای جایگزین پایه شده است که قابلیت اتصال به لبه میز کار را دارا می باشد. شایان ذکر است که معولا این چراغ مطالعه جمع و جور و سبک است و حتی در کشو نیز قابلیت نگهداری را خواهد داشت. در شرایطی که در فضای انتخابی شما با محدودیت جا رو به رو خواهد شد، بی تردید این نوع از چراغ ها برای شما عزیزان بسیار کاربردی خواهد بود.

 

 • چراغ مطالعه ذره‌ بین ‌دار

این چراغ مطالعه از لنز ذره بینی برخوردار می باشد که به موضوع بهتر دیده شدن جزئیات کمک شایانی می کند. در شرایطی که باید کاری را برای مدت زیادی انجام دهید، این چراغ ها برای شما بسیار مناسب است، بخاطر این که موجب کم تر شدن خستگی و صدمه چشمی خواهند شد. این چراغ ها همین طور به منظور افرادی که دارای چشمان ضعیفی هستند، نیز مناسب و کاربردی به حساب خواهد آمد.

 • چراغ مطالعه بنکر

در نظر داشته باشید که این نوع از چراغ های مطالعه نیز در حقیقت همان چراغ های قدیمی و کلاسیک محسوب خواهند شد که در کنار زیبایی بسیاری که دارد قیمت آن ها نیز نسبت به سایر نمونه ها بالاتر خواهد بود.

این چراغ ها دارای حبابی شیشه ای و همین طور پایه ای از جنس فلز برنج هستند و در آن ها یک زنجیر طلایی جایگزین دکمه روشن و خاموش شده است. هر چند بنکر ها دارای گردنی ثابتی هستند ولی امکان تغییر زاویه تابش نور در آن ها وجود دارد.

در حقیقت انتخاب نوع چراغ مطالعه به صورت کامل به شما باز خواهد گشت و شما عزیزان باید در نظر بگیرید که به چه نوع چراغ مطالعه ای احتیاج خواهید داشت و یا این که کدام را بیشتر برای خود می پسندید. به عنوان مثال چنانچه می بیاست با وسایل ریز کار کنید و در حقیقت می بایست وسیله ای را تعمیر نمایید، یک چراغ مطالعه ذره بین دار برای شما گزینه مناسبی خواهد بود. در شرایطی که شخص هنرمندی است و یا این که احتیاج دارد که به انجام امور گوناگونی روی میز بپردازید، باید چراغ مطالعه با گردنی قابل تنظیم انتخاب کنید. یک چراغ مطالعه فانتزی و مناسب با گردنی قابل انعطاف نیز قادر است به منظور استفاده کودکان بسیار جذاب باشد و البته به این موضوع توجه داشته باشید که این چراغ مطالعه وایرلس و از نوع شارژی خواهد بود.

 

انواع چراغ مطالعه با توجه به لامپ

در نظر داشته باشید که یکی دیگر از قابلیت های مورد توجه در خصوص با چراغ های مطالعه نوع لامپ کار شده در آن ها خواهد بود. جالب است بدانید که یک لامپ مناسب باید در کنار تامین روشنایی لازم شما هیچ گونه صدمه ای نیز به چشم های شما وارد نیاورد. بعضی از لامپ های مورد کاربرد در چراغ ها قابل تعویض نخواهد بود. این چراغ ها اغلب به شکل شارژی هستند و از لامپی با ماندگاری بسیار بالا برخوردار می باشند، ولی بعد از تمام شدن عمر لامپ دیگر در واقع چراغ قابل استفاده کردن نیست و می بایست آن را دور انداخت. اغلب چرغ های فانتزی که قیمت کمی دارند جزو این نوع از چراغ ها خواهند بود، ولی بعضی دیگر از چراغ های که از لامپ برخوردار می باشند که امکان تعویض آن ها با لامپ هایی که دارای سرپیچ مشابه بوده وجود دارد. به عنوان مثال در شرایطی که چراغ مطالعه شما دارای لامپ قابل تعویض است و لامپ آن رشته ای است، امکان تعویض آن با لامپی با مصرف کم تر برای شما وجود دارد، ولی قادر خواهید بود لامپی هالوژن جایگزین آن کنید.

 

از لحاظ به صورت کلی چراغ های مطالعه نوع لامپ به پنچ دسته تقسیم بندی می شود که در ادامه به قیاس بین آن ها می پردازیم :

لامپ ال ‌ای ‌دی

بروز ترین و تازه ترین انواع چراغ مطالعه از لحاظ نوع لامپ چراغ مطالعه با لامپ ال ای دی خواهد بود. این نوع از چراغ ها طراحی زیبایی خواهند داشت و بسیار ویژه و جذاب خواهند بود. نور ال ای دی دارای جهت بوده و در حقیقت به جای آن که در همه جهات نور خود را بتاباند تنها شعاع نوری متمرکزی فراهم می کند، به همین خاطر نور در راستای که قرار می گیرد، حرکت می کند و به هیچ وجه خیره کننده نمی باشد. در ضمن از آن جایی که به چشم ها تابیده نشده موجب خستگی چشم ها شما عزیزان نخواهد شد.

گرمای ایجاد شده به وسیله این لامپ ها به نسبت سایر نمونه ها بسیار کم تر است و به منظور روشن کردن فضای کاری انتخابی بسیار مناسب است. معمولا برای بیشتر فضاهای کاری یک لامپ ۵ الی ۲۰ واتی کفایت می کند. امکان دارد یک لامپ ال ای دی حتی از ۲۵ هزار ساعت نیز بیشتر عمر نماید. چراغ های مطالعه ی ال ای دی دار هرچند از قیمت بالاتری به نسبت سایرین برخوردار می باشند، ولی با این وجود برق بسیار پایین تری مصرف می کند.

لامپ فلورسنت

در واقع این نمونه از چراغ های مطالعه از تنوع مدل بسیار بالاتری دارا می باشد و انتخاب مدلی متناسب با دکوراسیون اتاق و سلیقه تان از میان آن ها برای شما کار آسان تری است. لازم به ذکر است که لامپ فلورسنت با نوری بسیار طبیعی فضای اطراف را تحت پوشش خود قرار می دهد.

گفتنی است که این لامپ ها از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب هستند و به نسبت لامپ های رشته ای تا یازده برابر بیشتر دوام به همراه خواهد داشت. لامپ های فلورسنت فقط ۳۰ درصد گرما پخش می کند. ولی یکی از موارد و نکات منفی که در مورد این لامپ ها وجود دارد این است که از بخار جیوه برخوردار باشد چنانچه بشکنند برای سلامتی انسان ضرر دارد، به همین خاطر باید در دور انداختن آن ها به صورت کامل جانب احتیاط را رعایت کرد.

لامپ رشته ‌ای

این نوع از چراغ ها از لامپ معمولی برخوردار هستند که نور در آن ها به خاطر گرمای ناشی از رشته های درون لامپ تولید خواهد شد. میتوان گفت که این لامپ ها دارای نوری گرم و متمایل به زرد هستند که اغلب برای ساعات عصر تا شب مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این لامپ ها مناسب روشنایی فراگیر هستند و انتخاب مناسبی به منظور امور نیازمند تمرکز نمی باشد. این چراغ های مطالعه هرچند نسبت به سایر نمونه ها دارای قیمت کم تری خواهند بود، ولی لامپ آن ها نیز ماندگاری مناسبی را به همراه نخواهد داشت. اغلب لامپ های رشته ای تنها ۱۰۰۰ ساعت طول عمر خواهند داشت.

لامپ هالوژن

چنانچه در هنگام مطالعه به پشت میز نشستن عادت دارید لامپ های هالوژن انتخاب بسیار خوبی برای شما به حساب خواهند آمد. باید به این نکته اشاره داشت که این لامپ ها از نور طبیعی درخشانی برخوردار می باشد که موجب تمرکز ساده تر بر روی متن خواهند شد. نور این نوع از لامپ ها خیلی به چشم ها صدمه وارد نمی کند. ماندگاری این لامپ ها در واقع حدود ۲ الی ۳ برابر لامپ های معمولی هستند و از طرف دیگر نسبت به لامپ های استاندارد نیز از ۱۰ الی ۲۰ درصد کاهش انرژی مصرفی برخوردار خواهد بود. ولی اشکالی که این لامپ ها دارد این خواهد بود که اندکی بیش از حد داغ می کنند.

لامپ فول اسپکتروم

در شرایطی که طراح گرافیک یا طراح داخلی هستید یا در کار خود احتیاج دارید که حتی رنگ های جزئی را نیز به خوبی ببینید یک چراغ مطالعه با لامپ فول اسپکتروم برای شما بهره کافی را خواهد داشت. این چراغ ها از آن جایی که قادر به پوشش دهی طیف نور الکترومغناطیسی از مادون قرمز تا فرابنفش هستند، موجب می شود که رنگ ها فوق العاده به نظر برسد. این نور با بیشتر کردن میزان درخشندگی و وضوح تصویری، تمرکز بر روی رنگ ها را ساده تر می کند.

 • میزان شدت روشنایی

یکی دیگر از معیار های حائز اهمیت، شدت روشنایی در هنگام خرید چراغ مطالعه به حساب خواهد آمد. هرچند هنوز اثر سو نامناسب بودن روشنایی بر بینایی به اثبات نرسیده باشد، ولی با این وجود در صورت تشدید و یا تضعیف بیشتر از اندازه نور چشم ها فشار زیادی را تحمل میکند و در نتیجه آن، خستگی چشم و سردرد به بار می آید. به منظور بررسی میزان شدت روشنایی در گام نخست احتیاج است که اندکی نسبت به مفاهیمی مانند لومن و لوکس آگاهی پیدا کنیم. اغلب بسیاری از افراد گمان می کنند که شدت روشنایی در حقیقت همان اندازه وات یا توان لامپ است، در حالی که بدین شکل نخواهد بود.

شار نوری : منظور از شار نوری میزان نور تولید شده به وسیله منبع نور است. در این راستا و به منظور محاسبه شارژ نوری از واحد لومن (lm) بهره گرفته می شود. اغلب یک چراغ مطالعه مناسب برای میزکار باید از میزان روشنایی ۱۰۰۰ الی ۱۴۰۰ لومن برخوردار باشد.

شدت روشنایی : در حقیقت شدت روشنایی میزان شار نوری خواهد بود که به واحد سطح که همان یک متر مربع است، رسیده است و با واحد لوکس (lux) نمایان شده است، به همین خاطر هر لوکس بیانگر مقدار شار نوری تقسیم بر سطح خواهد بود. در واقع لوکس از تقسیم لومن بر سطح میز به متر مربع کسب خواهد شد. به عنوان مثال در شرایطی که یک چراغ مطالعه دارای ۱۰۰۰ لومن بوده و سطح میز نیز ۱۰ متر مربع است میزان روشنایی برابر با ۱۰۰ لوکس می باشد.

پا- شمع : در حقیقت پا – شمع واحد غیر متریک ارزیابی میزان شدت روشنایی به شمار می رود. اغلب محدوده قابل قبول برای یک چراغ مطالعه بین ۳۰ الی ۵۰ پا – شمع خواهد بود. البته در دستگاه های یکاهای استاندارد (SI) لوکس جایگزین پا – شمع شده است. در حقیقت هر پا – شمع معادل ۱۰٫۷۶ لوکس می باشد.

فرق بین وات با شدت روشنایی

بیشتر افراد معتقدند که نور تولید شده به وسیله یک لامپ ۱۰ واتی بیشتر از یک لامپ  ۸ واتی می باشد. در حالی که لومن بوده که بیانگر شدت روشنایی بیشتر است و طبق وات نمی توان به این موضوع پی برد. در حقیقت اگرچه لومن یک لامپ بیشتر بوده نور تولید شده به وسیله آن نیز به مراتب بیشتر خواهد بود. تعداد کمی از چراغ های مطالعه به کلید دیمر یا همان کاهنده و کلید high/low به منظور تنظیم روشنایی مجهز می باشند. به همین خاطر به صورت کلی باید توجه داشته باشید که چراغ مطالعه انتخابی شما از شدت نوری در محدوده ۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰ لومن برخوردار باشد.

دانستی های مهم در خصوص با دمای رنگ

در حقیقت منظور از دمای رنگ واحدی برای محاسبه میزان گرمی یا خنکی بصری نور سفید است که در واحد کلوین  (K)مورد ارزیابی قرار می گیرد. با افزایش کلوین روشنایی به سمت خنکی پیش رفته و نور نیز آبی تر می گردد. دمای نور از ۲ هزار تا ۲۷۰۰ کلوین سفید گرم و از ۴ هزار تا ۵۵۰۰ کلوین سفید سرد به حساب می آید. تاثیری که جذابیت بصری نور بر روی محیط اطراف گذاشته سبب شده که دمای رنگ نیز به فاکتور مهمی در زمان خرید چراغ مطالعه به شمار آید.

جالب است بدانید که رنگ های گرم با خودشان آرامش به همراه خواهند داشت و رنگ های سردتر هم موجب فعال شدن مغز و افزایش بهره وری خواهد شد، به همین خاطر با در نظر داشتن این مورد شما عزیزان می توانید چراغ مطالعه مناسبی را برای فضای کاری خود انتخاب و خریداری نمایید. لذا برای نور کاری که به آن نور متمرکز یا کانونی نیز اطلاق می شود این طور پیشنهاد می کنیم که به سراغ ۴ هزار کلوین و بالاتر بروید، به این دلیل که آسیب کم تری را به چشمتان وارد می آورد و برای شما امکان تمرکز بر روی کارتان را فراهم خواهد کرد.

 • نوع نورپردازی

بعضی از چراغ های مطالعه به منظور تنظیم نوع نورپردازی از قابلیت هایی برخوردار هستند. به عنوان مثال در صورت لزوم و نیاز به نورپردازی کاری، نورپردازی محیطی یا نورپردازی تاکیدی امکان تنظیم آن در این نوع از چراغ ها برای شما عزیزان وجود دارد. بنابراین بهتر است در هنگام خرید چراغ مطالعه مد نظر قرار دهید که چراغ انتخابی شما دارای تنظیمات نورپردازی از جمله دیمر، پاورسوئیچ و نظایر آن ها باشد.

 • اندازه چراغ مطالعه

به منظور انتخاب چراغ مطالعه ای در اندازه خوب شما عزیزان باید به فضای میز کار خود هم توجه کنید، به همین خاطر معمولا به منظور انتخاب اندازه آن قاعده خیلی خاصی وجود ندارد، بنابراین شما خود باید با توجه به بزرگی یا کوچکی میز کار خود چراغ مطالعه مناسبی را انتخاب نمایید و در جهت خرید آن اقدام کنید. در صورت کار با لپ تاپ یا کامپیوتر باید متناسب با اندازه ارتفاع نمایشگر اندازه چراغ مطالعه خود را در نظر بگیرید. بخاطر این که اگر پایین تر قرار گرفته بر روی نمایشگر نور انداخته و دید را سخت تر می کند.

 • محل قرار گیری چراغ مطالعه

در هنگام انتخاب چراغ مطالعه توجه به این نکته بسیار ضروری خواهد بود که آیا محلی که بنا دارید تا چراغ مطالعه را روی آن قرار دهید، پریز برقی وجود دارد یا ندارد؟ در شرایطی که پاسخ شما به این سوال منفی است بایستی دور چراغ های مطالعه سیمی را خط بکشید. در شرایط کنونی امروز تنوع چراغ های مطالعه بی سیم (وایرلس) موجود در بازار بسیار زیاد است و شما عزیزان به سادگی قادر خواهید بود از میان آن ها بر اساس نیاز و سیلقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. برخی از چراغ های مطالعه وایرلس یا بی سیم به پورت یو اس بی قابل شارژ مجهز می باشند که برای شما این امکان را فراهم خواهد کرد تا در حالت کم شدن نور آن ها به سادگی قابلیت شارژ مجدد را دارا باشند، ولی نمونه ای دیگر باتری خورده و تا زمانی که باتری تمام نشده امکان استفاده از آن برای شما نخواهد بود. در ادامه این مقاله کاربردی و جامع قصد داریم تا به بررسی مزایا و معایب هر یک از آن ها بپردازیم :

 • مد نظر داشته باشید که چراغ های مطالعه سیمی ضعف نور را تجربه خواهند کرد، ولی دست و پاگیر اند و در صورت عدم نزدیکی پریز برق به میزکار شما برای استفاده از آن با مشکل مواجه خواهید شد.
 • چراغ های مطالعه فاقد سیم (وایرلس)، با تمام شدن شارژ یا تضعیف شدن باتری، با تغییر شدت نور مواجه خواهند شد. به خصوص این که چنانچه شارژی باشند، این احتمال وجود دارد که در حین کار شارژشان تمام شود و کار شما نیز نیمه تمام باقی بماند.

دیگر امکانات کاربردی یک چراغ مطالعه

می بایست به این موضوع اشاره داشته باشیم که بعضی از چراغ های مطالعه فقط برای ایجاد روشنایی نیستند و امکانات دیگری را نیز خواهند داشت. این امکانات هرچند موجب افزایش قیمت چراغ مطالعه انتخابی شما شده ولی بی تردید کارایی به مراتب بالاتری را برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت.

 • محفظه‌ های سازمان‌ دهنده در قسمت پایه

برخی از چراغ های مطالعه در قسمت پایه خود از محفظه هایی برخوردار می باشند که به منظور قراردادن گیره کاغذ، سنجاق، مداد، قیچی و لوازم کار مورد استفاده قرار خواهند گرفت. به همین خاطر همیشه به مرتب ماندن میز کار شما کمک شایانی خواهند داشت.

 • صفحه نمایش دیجیتالی

در خصوص با صفحه نمایش دیجیتالی باید گفت که بعضی از چراغ های مطالعه از نمایشگر کوچکی برخوردار می باشند که به منظور به نمایش گذاشتن ساعت، تاریخ، دمای محیط و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می گیرد. در شرایطی که میزکار کوچکی دارید و یا این که در اتاق خود ساعت وجود ندارد این نوع از چراغ های مطالعه گزینه بسیار مناسبی برای شما عزیزان به حساب خواهد آمد.

 • پایه شارژر دار

برخی از چراغ های مطالعه از پایه شارژ برخوردار خواهند بود که به کمک آن امکان شارژ کردن گوشی هوشمند، تبلت و وسایلی از این دست را برای شما فراهم خواهد کرد. معمولا این نوع از چراغ ها از ۲ مدل خروجی (خروجی ۲ A و خروجی ۱A.) برخوردار هستند که سرعت شارژ کردن خروجی ۲A نسبت به خروجی ۱A به مراتب بهتر خواهد بود.

 • مقدار انرژی مصرفی چراغ مطالعه

به این نکته توجه داشته باشید که هر یک از چراغ های مطالعه، میزان مصرف انرژی گوناگونی را خواهند داشت. در حقیقت میزان انرژی مصرفی چراغ دارای لامپ ال ‌ای‌ دی نسبت به دیگر مدل ها کم تر است و پر مصرف ترین نوع چراغ نیز دارای لامپ رشته‌ای می باشد. به همین خاطر چراغ مطالعه ال ‌ای ‌دی دار هر چند هزینه زیادی برای شما به همراه دارد ولی در دراز مدت با کاهش انرژی مصرفی، انتخابی مقرون به صرفه محسوب خواهد شد.

 

 • قیمت و ضمانت ‌نامه

در بخش پایانی مقاله و در خصوص با قیمت و ضمانت نامه کالا که یکی از مهم ترین و اساسی ترین فاکتور ها هنگام خرید هر محصولی به حساب می آید، باید به این نکته اشاره داشت که در واقع قیمت چراغ های مطالعه نیز با هم فرق دارد و شما عزیزان قادر خواهید بود با توجه به نیاز و بودجه ای که به این منظور در نظر دارید، خود چراغ مطالعه مناسبی را انتخاب و خریداری نمایید. بعضی از چراغ ها ساده هستند و قیمت آن ها نیز کاملا مناسب محسوب خواهد شد و بعضی دیگر نیز به خاطر ویژگی ها و قابلیت های بروز و جدید که دارند، مانند تنظیمات روشنایی و … از قیمت به مراتب بیشتر برخوردار می باشند، ولی توصیه ما به شما عزیزان این است که حتما در شرایطی که قصد خری چراغ های گران تر را دارید، این نکته را در نظر داشته باشید که ضمانت نامه نیز داشته باشد و حتما این مورد رو از فروشنده پیگیری نمایید تا در صورت خرابی و یا مشکلی که در آینده امکان رخ دادن دارد، مسئله ای هزینه صورت گرفته شما رو تهدید نکند. امیدوارم که از این مقاله نهایت استفاده رو برده باشید و تونسته باشیم مطلب راهنما و آموزشی خرید بهترین چراغ مطالعه رو به بهترین شکل تقدیم حضورتون کرده باشیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن