خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین بخار شوی و پر فروش ترین بخار شوی دستی کوچک سامسونگ اسنوا دیجی کالا

در این مطلب کاربردی بنا داریم مسائل و دلایلی را بیان کنیم که ثابت شود بخار شوی قادر است برای تمیز کردن منزل و دیگر سطوح خیلی کارآمد باشد، در زمان شما صرفه ‌جویی نماید و به جسم شما نیز آسیبی نرساند. پس تصمیم نداریم شما را به خرید یک دستگاهی که کارایی ندارد ترغیب کنیم. بنابراین در ادامه این مقاله همراه سایت ما باشید.

قیمت و خرید بهترین بخار شوی و پر فروش ترین بخار شوی دستی کوچک سامسونگ اسنوا دیجی کالا

 

راهنمای خرید بخار شوی و پر فروش ترین بخار شوی ها در ایران

می توان گفت که شست ‌و شو به شیوه قدیمی و دستی به این شکل میباشد که باید یک سطل آب با دمای بالا آماده نمایید و توسط یک طِی و ماده شوینده محل مورد نظر خود را نظافت کنید. این امر احتمالا سخت و زمان گیر است و حتی شاید مواد شوینده مانند سفید کننده و آمونیاک برای پوست دست شما مضر و آلرژی زا باشد. بخارشو با سایر ابزارت و محصولا شست‌ و شوی تفاوت دارد. توسط بخارشو ها می توانید حجم بالایی از مواد شوینده‌ گوناگون را حذف کنید.

استفاده از بخار شوی در خانه بسیار حائز اهمیت است به خصوص خانه هایی که کودکان خردسال دارند و خانه هایی که بسیار بزرگ است.

جهت نظافت سطوح گوناگون بخار آب یک منبع فوقالعاده به حساب می آید، بخاطر اینکه سطح تمیز کنندگی و توان آن خیلی بیشتر از آب و دیگر مواد ضد عفونی کننده می باشد از همین روی ۹۹٫۹۹ درصد میکروب ها و آلودگی ها از روی سطوح پاک می شود.

بکار گرفتن بخارشوی ها امنیت بسیار بالایی نیز دارد، از آنجایی که ماده شیمیایی در ان استفاده نمی شود یاری رسان محیط زیست به حساب می آید، طرز استفاده ساده ای دارد و بهینه هست.

در حقیقت این کالا مانند یک جارو برقی، می تواند فرش و موکت را تمیز نماید و یا سرامیک را تمیز کند، وزن کمی دارد، در نتیجه توان بالایی از شما نمی گیرد. دیگر جابجایی سطل آب نیاز نخواهد بود. بیشتر بخارشوی‌ ها را به صورت دستی و برخی به کمک پایه‌ قابل حمل هستند، با لوازم جانبی که در بسته بندی این دستگاه ها وجود دارند، شخص می تواند تا هر جایی که دسترسی به آن بخش دشوار می باشد را تمیز کند. بخار شوی ها توسط بخار آب و در بعضی از آن ها ترکیب ماده شوینده و بخار آب با مکش قدرتمند برای نظافت انواع سطح، مبل و میز از هر گونه ذرات و لکه ‌ها قابل استفاده هستند. مولکول ‌های بخار به انواع سطح، گرد و غبار، ذرات و لکه ‌ها نفوذ می کند و آن‌ ها را پاک می کند، امری که آب به تنهایی قادر به انجام نیست بخاطر اینکه بخار با بیش از ۲۰۰ درجه فارنهایت بسیار گرم است ولی آب به تنهایی می تواند به ۱۰۰ درجه فارنهایت برسد. همین طور این دستگاه برای ذوب شدن چسب کاغذ دیواری و برداشتن آن و از بین بردن چروک پرده در شرایط ضروری کارایی دارد.

هرچند قبل از اینکه سطوح دلخواه را توسط بخار شوی مورد نظافت قرار دهید. در ابتدا بخش کوچکی از سطح را تست کنید تا تاثیر بخار را بررسی کنید، سپس روال کار خود را ادامه دهید. در جا هایی که بخار تاثیر مخربی دارد بهتر است بخار شوی با بخار خشک و یک اتصال کف را مورد استفاده قرار دهید.

مزایای استفاده از بخار شوی

تمیزی بی نظیر

پاک کننده لکه‌ ها و ذرات چربی

پاک کردن سرامیک های کف و سنگ های دیوار و شیشه ها

غبار روبی و باز کردن چروک پرده بدون جدا کردن آن و گرد گیری اثاثیه خانه

باز کردن چروک لباس

ذوب کردن چسب و جدا کردن کاغذ دیواری

از بین بردن لکه های آدامس و موم

نظافت داخل خودرو (داشبورد، کف ماشین، صندلی ها و غیره …

براق نمودن زیورآلات طلا

صرفه‌ جویی در وقت

طرز استفاده راحت

سازگار با محیط ‌زیست و حفظ سلامت بدن

بیشتر این محصولات دارای سری ‌های بسیاری مثل برس چرخشی، برس فلزی و سری حوله ‌ای هستند که بیشتر برای نظافت سطوح گوناگون، فرش، کنج های اتاق، پنجره و قطعات درون اتوموبیل کارایی دارند. اغلب بخارشو ها که در بازار وجود دارند به یکدیگر شباهت دارند، به این شکل که از یک سیستم گرمایش درون بخارشو‌ ها بهرمند اند که از یک بخش تولید شده که آبی که در مخزن وجود دارد را به بخار با دما و فشار بالا تبدیل می کند.

بیشتر ویژگی هایی که جدیدا به بخار شوی ‌ها اضافه شده صرفا برای زیبایی و ظاهر آن ها است و در کارکرد آن ها نقش چندانی ندارند، پس دقت کنید هزینه ای که قصد دارید برای تهیه آن تقبل کنید را برای ویژگی های کارآمد آن تقدیم کنید. در این مقاله در خرید یک بخار شوی راهنمای شما هستیم و نکات مهمی که در مورد خرید یک بخار شوی باید به آن ها دقت نمود، بیان می نماییم.

چند نوع بخار شوی در بازار وجود دارد؟

بخار شوی دسته دار (طی)

استفاده از بخار آب به علت حرارت و توان نفوذی که دارد در حال حاضر جایگزین طی کشیدن شده است. این محصول که یک دسته به بدنه وصل است، به عبارتی طی بخار شوی نام دارد. این مدل بخارشو ‌ها برای تمیز کردن تمامی بخش های کف خانه همانند سرامیک، پارکت و سنگ، پیشنهاد خوب و بهینه ای از لحاظ قیمت به شمار می آید.

بخار شوی دستی

این بخار شوی نسبت به دیگر بخار شوی ها، کوچک تر و سبک تر می باشد و بیشتر برای نظافت گاز، حمام و دستشویی، کابینت و کاشی های آشپزخانه کارایی خواهد داشت.

 

 

بخار شوی چند کاره

این مدل بخارشو ها قطعات گوناگون و سری های بسیار زیادی برای تمیز نمودن سطوح دارند، این محصول گزینه مناسبی جهت تمیز کردن لکه ها از هر سطحی می باشند. بخارشوی  multi task، تنظیماتی مانن ست کردن بلندی دسته، ست و کنترل کردن میزان فشار بخار آب برای مبلمان، فرش، دیوار، شیشه، آینه و کف دارد. قطعات جانبی که با این محصول عرضه می گردد آن را به یک وسیله جادویی نظافتی منزل تبدیل می کند.

بخار شوی دارای مکش

این مدل از بخارشوی ها ۲ منبع جدا دارند که منبع نخست برای آب تمیزی می باشد که بخار می ‌شود و در منبع ثاویه آب کثیف حاصل از نظافت سطوح جمع می گردد. این دستگاه به یاری توان مکش، آب کثیف به وجود آمده به داخل مخزن می کشد. پس نیازی نیست که سطوح را توسط دستمال خشک کنید.

معیار های خرید بخار شوی

ظرفیت: بیشتر بخارشو های موجود در بازار دارای گنجایشی معادل ۳۰۰ میلی لیتر تا ۳ لیتر می باشند. ولی در حالتی که ظرفیت مخزن بخارشوی مورد نظر اندک است، پیشنهاد می شود بخارشویی بخرید که افزودن آب در هنگام کار با آن در آن امکان پذیر باشد.

توان: توان بخارشوی بیانگر سطح کیفی و قدرت محصول در هنگام ایجاد بخار می باشد. محصولاتی که از توان مصرفی ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات بهرمند هستند برای مصارف خانگی انتخاب درستی به حساب می آیند. هر اندازه که توان محصولی که تهیه می‌ کنید بیشتر باشد، بخار شوی در بازه زمانی کمتری، آب داخل منبع را بخار خواهد کرد.

توان ایجاد بخار: در واقع پارامتر دیگری که در تهیه یک بخار شوی باید به آن توجه نمود، توان ایجاد بخار کالا می باشد که طبق واحد “بار ” مورد قیاس قرار می گیرد. هر اندازه که این عدد بزرگتر باشد، توان فشار بخار بیشتر خواهد بود. محصولاتی که ۲ تا ۵ بار قدرت فشار بخار آن ها ثبت شده است، برای کارکرد خانگی گزینه خوبی به حساب می آیند.

اندازه و مدل سری‌ ها: در واقع گوناگونی سری ‌ها و سطح کیفی تولید آن ‌ها موجب خواهدشد تا بتوانید نسبت به کارکرد بخار شوی بهتر پیش بینی نمایید یا حتی ارزیابی کنید مدل برگزیده شما برای موکت، میز، پنجره، مبلمان، کاشی و سرامیک و درز‌ ها دارای سری خوب و مناسبی باشد.

روش ﺷﺴﺘﺸﻮ و جذب رطوبت: روش کار اغلب این بخار شوی شبیه هم هستند، جهت کار با آن لازم میباشد در منبع آن، آب تصفیه شده ریخته و کلید روشن را بزنید تا در عرض ۳۰ تا ۶۰ ثانیه بخار تولید شود.

میتوان گفت که تبدیل هر چه زود تر آب به بخار آب و توان متمرکز نمود بخار تولید شده از مسائلی است که سازندگان مختلف در رابطه با آن حساسیت خاصی دارند تا کالای آن ها از سایرین بهتر شود.

زمانی که کلید مربوطه را می زنید، بخار توسط یک شلنگ به سری انتقال داده می شود، و این بخار تا وقتی که آب داخل منبع به پایان نرسیده است، ادامه دارد.

در واقع معمولا رفع آلودگی سطوح در این وسایل به وسیله دما و فشار بسیار زیاد قابل انجام است ولی راه جذب تمیز کردن و جذب رطوبت روی سطوح در این محصولات به دو حالت انجام پذیر است. این امر در برخی از انواع بخار شوی ها، توسط حوله انجام می گردد که دارای سری منحصر به خود است و در بعضی انواع دیگر توسط ویژگی مکش محصول، رطوبت ایجاد شده به علت نظافت از روی سطح جمع خواهد شد. چنانچه ﮐﻪ شما ترجیح می دهید که همیشه مبل، ﻣﻮﮐﺖ و کوسن تمیز شوند ولی نمی خواهید دﺳﺘﮕﺎهی جداگانه برای نظافت مبل و یا موکت تهیه کنید، ﺑﺨﺎرﺷﻮی ‌های دارای مکش به شما عزیزان توصیه می شود.

قابلیت ضد چکه: شایان ذکر است که چکیدن قطرات آب با بخار یکی از مسائلی به حساب می آید که بیشتر این دسته محصولات با آن روبرو هستند. در حالتی که این موضوع برای شما مهم می باشد، بخار شویی بخرید که دارای سیستم ضد چکه آب باشد.

ابعاد و حجم بخارشوی: افرادی که فضای کافی برای نگهداری بخارشوی‌ های پر حجم و چند منظوره ندارند، تهیه مدل طی بخار شوی گزینه بهتری است. ولی چنانچه این مدل را انتخاب نمودید به وزن آن نیز دقت کنید تا زیادی برای شما سنگین نباشد، به ویژه چنانچه دچار عارضه درد کمر یا کتف هستید.

امکان تفکیک لوله از دستگاه: یکی از مسائلی که اکثر اشخاص به آن دقت نمی کنند، امکان تفکیک لوله از بدنه دستگاه و جای جمع کردن سیم به شمار می آید. اگرچه برای سیم می توان راه چاره ای پیدا کرد، برای مثال آن را دور دستگاه پیچاند ولی جدا نشدن لوله‌ از دستگاه موجب اشغال جای بیشتری توسط بخارشوی خواهد شد.

کلید تنظیم میزان بخار: روی برخی از محصولات مدرن، تنظیم میزان دمای بخار خروجی امکان پذیر می باشد که یکی از پارامتر های حائز اهمیت به حساب می آید، برای نمونه میتوان گفت که برای نظافت قطرات چربی باید از بخار با بالاترین میزان حرارت استفاده نمود.

وزن دستگاه: قبل از اینکه بخواهید مدل بخارشوی مورد نظر خود را بخرید، قطعا دستگاه را دستتان و سطح سنگین وزن آن را مورد ارزیابی قرار دهید که آیا قادر میباشید به سادگی با آن کار کنید یا نه. بیشتر کاربران برای این پارامتر اهمیتی قائل نیستند و بعد از خرید می فهمند که نمی ‌توانند با این بخار شوی به درستی کار کنند و در حقیقت برایشان سنگین به حساب می آید.

سطح ایمنی: چنانچه امکانات ایمنی و استاندارد در دستگاه وجود نداشته باشد، بخار با دمای بالا، ﺳﻮﺧﺘﮕﯽ ﻫﺎی بسیار زیادی برای سطوح و افراد به وجود می آورد، پس سطح اﯾﻤﻨﯽ بالا در ﺑﺨﺎرﺷﻮی ها از دیگر دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی ﻟﻮازم ﺧﺎﻧﮕﯽ پر اهمیت تر محسوب می شود. بهرمندی از تجهیزاتی همانند منبع ﺿﺪ اﻧﻔﺠﺎر، ﺳﻮﭘﺎپ با قابلیت قفل اتوماتیک درب منبع و ﻗﻔﻞ ﮐﻮدک از جمله فاکتور هایی است که میبایست از وجود آن ها هنگام خرید بخارشوی، اطمینان حاصل کرد.

کلید خودکار خروج بخار: در واقع در بخارشوی هایی که کلید خودکار دارند، نیازی نیست که همیشه برای خروج بخار شاسی را نگه دارید.

بودجه و قیمت: هرچند نرخ محصول، پارامتر تعیین کننده در انتخاب بیشتر ﺧﺎﻧﻮاده ها در جهت تهیه بخارشوی به حساب می‌ آید، اما میبایست به این مسئله توجه داشت که در بیشتر موارد پایین بودن نرخ محصولات بخارشوی، به دلیل سطح کیفی پایین، لوازم استفاده شده و رعایت نشدن پایه های ایمنی و استاندارد در ساخت این محصولات است. پس خرید از برندهای معتبر را اولویت قرار دهید. این محصولات در انواع و اقسام گوناگونی طراحی و روانه بازار شده اند و در بازار به چشم مخاطبان میخورند و شما باید نسبت به بودجه‌ ای که در نظر گرفته اید نسبت به خرید یک محصول مناسب خودتان اقدام نمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن