خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین پایه نگهدارنده موبایل در خانه برای ماشین رومیزی دیجی کالا

باید عنوان کنیم که بی تردید یکی از لازم ترین و مهم ترین وسایل داخل یک ماشین، پایه نگهداره موبایل به حساب می آید که نمی توان از ضرورت استفاده از آن به همین سادگی ها عبور کرد. میتوان از کاربرد های پایه نگهدارنده موبایل به یافتن مسیر به کمک نرم افزار های مسیر یابی و یا جواب دادن به تماس ها به وسیله هندزفری اشاره کرد.

قیمت و خرید بهترین پایه نگهدارنده موبایل در خانه برای ماشین رومیزی دیجی کالا

 

راهنمای کامل و جامع خرید بهترین پایه نگهدارنده موبایل در سال جدید

در این مقاله کاربردی و جامع بنا دایم تا به طور کامل و مفصل در خصوص با این وسیله کاربردی توضیح بدهیم و همین طور نکات و موارد طلایی و کلیدی را در راستای انتخاب بهترین پایه نگهدارنده موبایل، بیان کنیم، پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید :

مزایای پایه نگهدارنده موبایل در خودرو

داشتن پایه نگهدارنده در ماشین برای رانندگان این امکان را فرآهم خواهد کرد تا به سادگی تماس های خود را پاسخ داده و این موضوع قادر است به میزان چشم گیری تصادفات ناشی از مورد استفاده قرار دادن تلفن همراه در هنگام رانندگی را کم خواهد کرد. در ادامه این مطلب بیشتر با مزایای این وسیله کاربردی شما عزیزان را آشنا می کنیم :

۱) ایمنی بیشتر در حین رانندگی

در نظر داشته باشید که پایه نگهدارنده گوشی مورد استقبال بیشتر سازمان های آمریکا مانند ستاد ملی ایمنی حمل و نقل و همین طور انجمن ایمنی بزرگراه ها قرار دارد. پیشنهاد ما همیشه این است که در هنگام رانندگی از صحبت با تلفن همراه اکیدا خودداری فرمایید، ولی معمولا رانندگی در مسافت های بلند فرد را خسته می کند و یا این که بعضی اوقات هم تماس هایی ضروری پیش میاید و یا همچنین راننده به دنبال یک موسیقی برای شکستن سکوت ماشین می گردد که تمامی افراد امکان دارد با وجود اطلاع از خطرات این کار ها باز هم بعضی وقت ها به اجبار قصد انجام آن ها را خواهند گرفت، ولی در حقیقت مواردی چون برقراری تماس تلفنی و یا گشتن دنبال یک موزیک مد نظر و نیز پیدا کردن راه به کمک نقشه خوان ها و با استفاده از یک پایه نگهدارنده به کاری بی خطر و ایمن بدل می شود. این امر موجب کم شدن خطرات تصادف احتمالی خواهد شد و همچنین امکان انجام هم زمان چندین کار را برای شما عزیزان به وجود خواهد آورد.

۲) استفاده راحت و آسان

در شرایط کنونی حال حاضر اپلیکیشن های گوناگونی مانند گوگل مپ و ویز در دسترس همه قرار گرفته اند که به منظور مسیر یابی از آن ها استفاده می گردد و دیگر نیازی به استفاده از نقشه های کاغذی وجود نخواهد داشت، ولی به هر روی استفاده از این اپلیکیشن ها در هنگام امر رانندگی کار آسانی به حساب نمی آید و این احتمال وجود خواهد داشت که تمرکز شما را سلب کند و حواس شما کاملا پرت شود.

این در حالی می باشد که پایه نگهدارنده گوشی تلفن همراه این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا از دستورات های این نرم افزار ها و همین طور هندزفری ها به صورت کاملا ساده استفاده نمایید. با در نظر داشتن این که امکان قرار دادن پایه نگهدارنده موبایل روی داشبورد و درست برابر دیدگان شما وجود دارد، دیگر نیازی به گردش چشم از نمایشگر موبایل به جاده و برعکس دیده نخواهد شد. در این صورت شما به سادگی قادر خواهید بود در کنار موضوع پاسخ گویی به تماس های خود، امور دیگری مانند انتخاب موسیقی مورد علاقه خود و یا پیدا کردن مسیر از روی نقشه را نیز انجام بدید.

۳) ایمنی و نگهداری مناسب از موبایل

گذاشتن موبایل روی صندلی مسافر احتمال افتادن آن به کف خودرو و آسیب دیدن آن را بسیار زیاد خواهد کرد. حتی این امکان نیز وجود خواهد داشت که گوشی از روی پای شما سر بخورد و با گیر کردن در زیر پدال‌ های ماشین مثل پدال ترمز منجر به تصادف و یا مواردی از این دست گردد، به همین خاطر با استفاده از یک پایه نگهدارنده گوشی همراه در ماشین می توان به سادگی از موبایل و حتی جان خود و دیگر افراد درون ماشین مراقبت به عمل آورد.

پایه نگهدارنده موبایل بیشتر برای استفاده چه افرادی توصیه می گردد؟

  • رانندگان تاکسی و دیگر رانندگان حرفه ای : بهره گرفتن از پایه نگهدارنده موبایل به منظور استفاده این افراد این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد تا در زمانهایی که که احتیاجی به رفتن به قسمت های نا آشنای شهر داشته به سادگی از نرم افزار مسیر یاب استفاده کنند.
  • رانندگان جاده ها : در هنگام سفر در جاده ها این احتمال وجود خواهد داشت که راننده احتیاج به استفاده از نرم افزار های مسیر یابی پیدا کند و یا این که مجبور به پاسخ گویی به یک تماس تلفنی ضروری شود. در همچین مواردی بی تردید وجود یک پایه نگهدارنده موبایل بسیار کاربردی به حساب خواهد آمد.
  • افراد علاقمند به موسیقی : بسیاری از اشخاص بدون موسیقی قادر به تحمل مسیر های طولانی نیستند، چنانچه شما هم در گروه این گونه از افراد قرار دارید، بی تردید یک پایه نگهدارنده موبایل به منظور استفاده شما بسیار ضروری و لازم محسوب خواهد شد. تمامی ماشین ها قادر به برقراری اتصال سیستم های سرگرم کننده گوشی ها نیستند، به همین خاطر به کمک نگهدارنده موبایل می توان به سادگی به جستجوی موسیقی دلخواه خود در موبایل مشغول شد و حواس خود را متمرکز رانندگی کرد.

آشنایی جامع با انواع پایه‌ های نگهدارنده‌ گوشی

جالب است بدانید که امروزه تنوع پایه های نگهدارنده گوشی که در بازار وجود دارد بسیار زیاد است و جهت انتخاب گزینه ای مناسب از میان آن ها بی تردید احتیاج خواهد بود که با انواع آن ها آشنایی داشته باشید، در این راستا به موارد عنوان شده زیر دقت فرمایید :

۱) پایه نگهدارنده موبایل مدل مغناطیسی

در حقیقت می توان گفت که این نوع از پایه های نگهدارنده توسط نیروی مغناطیس قابل نصب بر روی مکان مد نظر شما عزیزان می باشد، در این راستا شما عزیزان با خیالی راحت می توانید تلفن همراه خود را درون آن قرار دهید و نگرانی از نظر افتادن موبایل خود به خود راه ندهید. یکی از حائز اهمیت ترین قابلیت های این پایه نگهدارنده سازگاری آن با بیشتر گوشی های هوشمند و در اندازه های گوناگون به حساب می آید، ولی به منظور به کارگیری آن حتما بایستی پشت تلفن همراه خود نیز یک تکه صفحه فلزی مغناطیسی نصب کنید که البته امکان دارد خیلی ها موافق این کار نباشند.

۲) پایه نگهدارنده موبایل مدل گهواره ‌ای

در خصوص با این مورد باید گفت که در واقع از این نوع از نگهدارنده ها استقبال بیشتری به عمل آمده است ولی با این وجود قابلیت استفاده برای همه موبایل ها و در هر اندازه ای را نخواهد داشت، به همین خاطر حتما در هنگام خرید این مسئله را در ذهن خود داشته باشید که این پایه با ابعاد گوشی شما تناسب کامل را داشته باشد. حائز اهمیت ترین نقطه قوت این پایه نگهدارنده این می باشد که دسته هایی دارد که بر روی موبایل جای می گیرد و از لیز خوردن موبایل جلوگیری خواهند کرد.

۳) پایه نگهدارنده موبایل مختص نصب روی سیستم تهویه هوا یا همان دریچه کولر خودرو

در واقع طراحی این نگهدارنده به شکلی می باشد که می توان آن را بر روی سیستم تهویه هوای خودرو یا همان دریچه کولر نیز نصب کرد. از مزایای این پایه نگهدارنده می توان به این که این پایه ها بدون این که جلوی دید شما را اشغال کنند به صورت کامل در مقابل چشمان شما قرار می گیرند، اشاره داشت، ولی سیستم تهویه همه ماشین ها از گیره های نگهدارنده ای که با این نوع پایه نگهدارنده سازگاری داشته باشد برخوردار نخواهند بود. در واقع در این ماشین ها دریچه کولر کوچک یا مشبک می باشد و قادر به نگهداری این نوع پایه نگهدارنده به شکلی سفت و محکم نیست.

۴) پایه نگهدارنده موبایل مخصوص نصب روی شیشه جلوی خودرو

در خصوص با این مدل می توان گفت که آن ها از نگهدارنده ها با توجه به وجود فنجان های مکشی قادر به نصب بر روی شیشه جلویی ماشین می باشند، ولی نقص بزرگی که این نگهدارنده ها به همراه دارند این است که بر روی شیشه ردی از خود به جای می گذارند و در صورت نصب نادرست احتمال افتادن آن ها وجود خواهد داشت، ولی در صورت نصب به صورت درست کاملا موبایل را در مقابل چشمان شما قرار می دهند و از این لحاظ بسیار کاربردی به حساب می آیند. اگره شما عزیزان قادر خواهید بود برای این که پایه برای دید شما مزاحمتی به وجود نیاورد آن را در بخش دیگری از شیشه نصب کنید.

۵) پایه نگهدارنده موبایل مختص نصب روی داشبورد ماشین

این پایه های نگهدارنده در ماشین هایی قابلیت استفاده دارند که دارای داشبوردی صاف و تخت باشند. در حقیقت می توان گفت که نصب این پایه های نگهدارنده به کمک نوار چسب به کار رفته در پشت آن ها صورت خواهد پذیرفت. اغلب این نوع از پایه ها دارای چند عدد نوار چسبی اضافه هستند و در شرایطی که چسب اولیه از بین رفت می توان از سایر چسب ها بهره گرفت؛ بخاطر این که این چسب ها با خیس شدن دیگر قابلیت های اولیه خود را نخواهند داشت.

۶) پایه نگهدارنده موبایل مخصوص نصب بر روی اسلات ورودی  CD

هرچند این امکان وجود خواهد داشت که در بار نخست نصب این پایه بر روی اسلات ورودی سی دی اندکی عجیب به نظر آید ولی طراحی بعضی از پایه های نگهدارنده به شکلی است که می توان آن ها را بر روی اسلات ورودی سی دی نصب و استفاده کرد. این نوع پایه بی آنکه آسیبی به اسلات و یا این که از پخش موسیقی وارد آورند، بر روی اسلات نصب می شوند. در نظر داشته باشید که از این پایه ها در ماشین هایی بهره گرفته شده است که در جای دیگری از ماشین امکان نصب پایه نگهدارنده نیست. این پایه به هیچ وجه حواس راننده را پرت نمی کنند و جلوی دید او را نمی گیرند.

نحوه اتصال پایه نگهدارنده گوشی

نصب همه پایه های نگهدارنده موبایل به سادگی صورت می پذیرد و شما عزیزان قادر خواهید بود به آسانی و با توجه به نوعی که دارد آن را بر روی داشبورد، شیشه جلوی ماشین، شکاف نگهدارنده CD یا روی تهویه ‌های هوای ماشین نصب کرده و از آن استفاده نمایید.

معمولا بر روی جعبه پایه نگهدارنده گوشی دستور نصب آن نیز نوشته شده است و یا این که فروشنده به شما عزیزان مسیر نصب آن را یاد می دهد. می توان گفت که برخی از پایه های نگهدارنده از فنجان یا پایه ‌های مکنده و امکان جذب بسیاری برخوردار می باشند و به سادگی قابلیت نصب بر روی شیشه جلوی ماشین را خواهند داشت. برخی دیگر از آن ها نیز بر پشت آن نوار های چسبی تعبیه شده و بر روی محل مورد نظر خواهند چسبید.

موارد و نکات حائز اهمیت پیش از خرید پایه نگهدارنده موبایل

در هنگام خرید پایه نگهدارنده موبایل به منظور آن که پایه مد نظر شما عزیزان به صورت کامل با نیاز شما متناسب باشد، به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم تا نکات و موارد زیر را در نظر خود داشته باشید :

  • توجه کافی به فضای داخلی ماشین مد نظر

در هنگام خرید پایه نگهدارنده نخستین موضوعی که باید در خاطر خود داشته باشید، نوع طراحی فضای داخلی ماشین به حساب می آید. می بایست در نظر داشته باشید که آیا داشبورد ماشین شما صاف است یا نیست؟ آیا امکان نصب پایه نگهدارنده موبایل بر روی دریچه های کولر می باشد یا خیر؟ آیا امکان نصب پایه نگهدارنده روی شیشه جلوی ماشین وجود دارد یا این که از انحنای زیادی دارد و این امر امکان پذیر نیست؟ بسته به نوع فضای درونی ماشین شما عزیزان می توانید پایه نگهدارنده موبایل مناسبی را به منظور استفاده ماشین خود خریداری کنید.

  • توجه به نوع موبایل

نکته دیگری که وجود دارد در خصوص با مدل تلفن همراه شماست. به عنوان مثال شما عزیزان قادر نخواهید بود از پایه نگهدارنده مدل گهواره ای مناسب آیفون ۶ برای آیفون ایکس استفاده نمایید. در این راستا می بایست توجه کنید که کدام یک از این پایه ها به منظور استفاده موبایل شما مناسب به حساب می آید. برخی از پایه های مدل گهواره ای این امکان را برای شما عزیزان فراهم خواهد آورد تا با باز کردن دسته فضای بیشتری را برای موبایل مورد نظر در اختیار داشته باشید، ولی به هر روی این کار نیز تا جایی امکان پذیر است و باید پیش از خرید اطمینان حاصل کنید که پایه انتخابی شما با اندازه موبایل شما عزیزان در تناسب می باشد.

  • نوع استفاده و کاربری

این که این وسیله را به چه منظوری احتیاج دارید یکی دیگر از نکات قابل توجه در هنگام خرید پایه نگهدارنده موبایل به حساب می آید. چنانچه به منظور راحت پیدا کردن موسیقی مورد علاقه خود و یا استفاده از دوربین فیلم برداری موبایل به فکر خرید این وسیله کاربردی افتاده اید، می بایست به دنبال پایه ای بگردید که امکان نصب آن به شکل عمودی و همین طور افقی وجود داشته باشد، ولی در شرایطی که این محصول کاربردی را به منظور پاسخ گویی به تماس های خود احتیاج دارید، قادر خواهید بود نوع ساده آن را خریداری فرمایید.

  • برخورداری از نصبی آسان و راحت

در نظر داشته باشید که پایه نگهدارنده مد نظر شما عزیزان می بایست قابلیت نصب آسان را دارا باشد و یا این که از جای خود قابل برداشته شدن باشد. در هنگام خرید به همه نقاط قوت و نقاط ضعف هر یک از پایه ها توجه کافی را داشته و سپس نسبت به خرید و یا عدم خرید هر مدل اقدام نمایید. به عنوان مثال پایه های نگهدارنده موبایلی که به صورت فنجان مکشی هستند و نصب آن ها بر روی شیشه جلوی ماشین یا داشبورد انجام شده ممکن است بر روی محل نصب خط و خشی بیندازند. در واقع پایه این نوع از نگهدارنده ها مثل فنجان می باشد و با قدرت مکشی که داراست به سادگی روی سطوح صاف می چسبد.

  • کیفیت دسته ‌‌ها

در هنگام خرید پایه نگهدارنده تلفن همراه همین طور از کیفیت و مرغوبیت دسته های آن اطمینان بیابید. به این ترتیب دیگر از لحاظ افتادن موبایل از میان دسته ها و آسیب دیدن آن نگرانی ندارید. البته در صورت مغناطیسی بودن پایه نگهدارنده موبایل دیگر مشکلی از این لحاظ برای شما نخواهد بود، به این خاطر که نیروی آهنربا به خوبی گوشی موبایل شما را حفظ خواهد کرد.

  • برخورداری از امکان شارژ موبایل

در شرایطی که پایه نگهدارنده گوشی تلفن همراه شما عزیزان از امکان شارژ موبایل برخوردار باشد، دیگر دغدغه تمام شدن باتری موبایل خود را ندارید، به همین خاطر بهتر است که پایه نگهدارنده انتخابی شما امکان شارژ موبایل به شکل با سیم یا بی سیم را داشته باشد.

  • امکان جابجایی آسان موبایل از روی پایه نگهدارنده

تمامی پایه های نگهدارنده دسته دار به منظور برداشتن و یا گذشتن موبایل اندکی از شما وقت خواهند گرفت. در شرایطی که مایل به انجام سریع این کار است، بهتر می باشد دنبال پایه های نگهدارنده مغناطیسی بگردید.

نتیجه گیری

برخی از کمپانی های طراح در زمینه تلفن همراه با در نظر داشتن نوع موبایل تولیدی خود اقدام به طراحی و ساخت پایه نگهدارنده موبایل کرده اند و آن ها را روانه بازار کرده اند، این در حالی است که نسبت به خرید پایه نگهدارنده موبایل خود رضایت و اطمینان داشته باشید می توانید طبق مدل موبایل خود اقدام به خرید یکی از این پایه ها کنید، ولی در شرایطی که پایه ویژه موبایل شما در بازار موجود و قابل دسترسی نباشد، قادر خواهید بود با توجه به موارد و نکاتی که در این مقاله خدمت شما عرض شد پایه نگهدارنده مناسبی را برای گوشی موبایل خود انتخاب کرده و آن را خریداری و مورد استفاده خود قرار دهید. امیدوارم که از این مقاله کاربردی و جذاب نهایت استفاده رو برده باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن