خرید از دیجی کالا

قیمت و خرید بهترین دستگاه میکرودرم خانگی حرفه ای سالنی ارزان دیجی کالا

جالب است بدانید که در حقیقت این روز ها توجه و مراقبت از پوست صورت به وسیله دستگاه میکرودرم خانگی در میان خانم ها نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است و این امر موجب شده تا مطب های زیبایی روز به روز شلوغ تر و پر رفت و آمد تر شوند. ولی برای بعضی افراد این رفت و آمد ها مشکل بوده و علاوه بر آن هزینه ای که در هر جلسه می بایست پرداخت کنند بسیار سنگین به حساب خواهد آمد. یعنی می توان این طور گفت که به نظر می رسد وجود دستگاه هایی که مشابه دستگاه های موجود در کلینیک های زیبایی پوست مثل میکرودرم ها، باشند؛ نه تنها موجب صرفه جویی در هزینه می شود بلکه در وقت نیز صرفه جویی خواهد کرد.

قیمت و خرید بهترین دستگاه میکرودرم خانگی حرفه ای سالنی ارزان دیجی کالا

راهنمای خرید دستگاه میکرودرم خانگی و پر فروش ترین میکرودرم های خانگی در ایران

از جمله دستگاه هایی که به وسیله برند های تولید کننده محصولات آرایشی و مراقبتی تولید و به بازار ارائه شده است، میکرودرم های خانگی می باشند. این میکرودرم ها نمونه کوچک شده میکرودرم های موجود در مطب ها و کلینیک های زیبایی به شمار می آیند.

میکرودرم چیست و چه عملی را انجام می دهد؟

میکرودرم ها در حقیقت دستگاه هایی محسوب می شوند که از پوست شما عزیزان امر لایه برداری را انجام خواهند داد. ولی چطوری؟

جالب است این نکته را بدانید که در بیشتر دستگاه میکرودرم خانگی یک دیسک چرخان قرار دارد که در سر خود کریستال های اکسید آلومینیوم دارند، در واقع این دیسک امکان چرخیدن دارد و بر روی پوست شما عزیزان می چرخد، این چرخش موجب خواهد شد تا لایه های موجود بر سطح پوست شما از بین رود. شایان ذکر است که دستگاه میکرودرم، لایه برداری را با ایجاد خراش های بسیار ریز که بر روی پوست ایجاد می کند و موجب کنده شدن لایه های اضافی سطحی می شود انجام می دهد و در انتها با مکشی که ایجاد می کند لایه هایی را که از روی سطح پوست شما جدا شده است را به داخل کشیده و از روی پوست پاک خواهد کرد.

استفاده از دستگاه میکرودرم خانگی چه تاثیری بر روی پوست خواهد گذاشت؟

در رابطه با این موضوع باید توج داشت که در حقیقت دستگاه میکرودرم خانگی به علت کششی که بر روی پوست شما ایجاد می کند، موجب افزایش گردش خون در پوست شما شده و ایجاد شفافیت در سطح پوست را به دنبال خواهد داشت، همین طور از طرفی دیگر خراش های ریزی که توسط این دستگاه بر روی پوست شما ایجاد می شود، بر روی پوست های مرده سطح پوست تاثیر داشته و آن ها را از سطح پوست جدا خواهد کرد.

در این مطلب کاربردی و راهنما تمامی مواردی که عنوان شد در نهایت شفافیت و ترمیم پوست، جلوگیری از ایجاد چین چروک، از بین رفتن جوش های سطحی و جوش های زیر پوستی را به دنبال خواهد داشت.

چه نکات و مواردی را در زمان خرید دستگاه میکرودرم خانگی می بایست در نظر داشته باشیم؟

بودجه

جالب است بدانید که اولین چیزی که در زمان خرید دستگاه میکرودرم خانگی می بایست به آن توجه داشته باشید، بودجه مورد نظر خود به حساب می آید. البته دستگاه های میکرودرم خانگی قمیمت های فضایی ندارند، ولی با توجه به قابلیت هایی که در هر یک از آن ها قرار می گیرد قیمت آن نیز بالا تر خواهد رفت.

منبع انرژی در میکرودرم های خانگی

لازم به ذکر است که منبع انرژی در دستگاه میکرودرم خانگی یا باتری های قابل شارژ می باشند یا برق. منبع انرژی در دستگاه مورد نظر خود را با توجه به سلیقه خود قادر هستید انتخاب نمایید. البته اغلب میکرودرم های دارای باتری های قابل شارژ از قیمت بالا تری برخوردار می باشند، بخاطر این که قادر هستید از آن ها در هر زمان و مکانی استفاده نمایید.

امکان تنظیم سرعت در میکرودرم های خانگی

میکرودرم های خانگی به علت برداشتن لایه های سطحی بر روی پوست می بایست به دقت مورد استفاده واقع شوند. بخاطر این که پوست های نواحی مختلف بدن با هم فرق خواهد داشت. بعضی از بخش ها نازک تر و بعضی دیگر ضخیم تر می باشند و بهتر است با نواحی نازک تر با دقت بیشتری رفتار شود. در همین راستا در میکرودرم های خانگی امکان تنظیم سرعت قرار داده شده است و شما عزیزان قادر هستید با توجه به نوع پوست ناحیه مورد نظر خود میزان سرعت را تنظیم نمایید.

سری های قابل تعویض در میکرودرم های خانگی

در رابطه با سری های قابلی تعویض باید عنوان کرد که سری های مختلفی که در میکرودرم های خانگی قرار داده شده است، برای پوست های مختلف مناسب است. سری های نرم تر برای پوست های نازک تر و زبر تر برای پوست های ضخیم تر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

فیلتر های قابل تعویض در میکرودرم های خانگی

در انتهای این مقاله راهنما باید این طور بیان کرد که همان طور که پیش تر هم عنوان کردیم، دستگاه میکرودرم خانگی با ایجاد مکش بر روی سطح پوست موجب پاک شدن صورت از لایه های سطح پوست می شود، این لایه های برداشته شده به داخل میکرودرم رفته و درون فیلتری که در داخل آن قرار داده شده است جمع خواهند شد و به مرور زمان بر روی مکش ایجاد شده به وسیله دستگاه تاثیر خواهند گذاشت، در نتیجه در این دستگاه ها فیلتر هایی قرار داده شده است که با تعویض آن قادر خواهید بود قدرت دستگاه را به حالت اولیه باز گردانید.

در همین راستا و به منظور خرید دستگاه میکرودرم خانگی دانستن همین چند نکته کوتاه می تواند کمک شایانی به شما عزیزان بکند. در حقیقت قابلیت های چندان متفاوتی در دستگاه میکرودرم خانگی وجود ندارد. تفاوت در قیمت این دستگاه ها به علت همان چند قابلیتی می باشد که گفته شد و بیشترین علت تفاوت قیمت ها به دلیل برند های مختلف آن ها است. امیدوارم که از این مقاله کاربردی و راهنما در خصوص خرید دستگاه میکرودرم خانگی نهایت استفاده رو برده باشید و تونسته باشیم در مورد توضیح ویژگی های یک دستگاه میکرودرم خانگی مفید واقع شده باشیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن